kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Жемістер мен к?к?ністер,

Нажмите, чтобы узнать подробности

жемістер мен к?кністер саба? жоспары 1 сынып

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Жемістер мен к?к?ністер,»



Сабақ жоcпары

САБАҚ: Қазақ тілі

Мектеп: №151 ЖББМ

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Уразова Х.Г.

Сынып: 1

Қатысқандар: 15

Қатыспағандар: 0

Сабақ тақырыбы

Жемістер мен көкөністер

Сабақ мақсаттары

    1. .4.1Мұғалімнің көмегімен тыңдаған материал не туралы екенін түсіну(тыңдалым).

    2. 2.1 сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастыру (айтылым).

1.4 2.1Мұғалімнің көмегімен тыңдаған аудиовизуалды материалдар бойынша таныс заттардың атын жазу (жазылым).

Бағалау критериилері

  1. Оқушылар мұғалімнің көмегімен сұрақ-жауап арқылы материал не туралы екенін түсінеді.

  2. Жаңа сөздерді түсінеді, күнделікті қолданады.

  3. Сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастыра алады.

  4. Аудиовизуалды материалдар бойынша таныс күнделікті көрген заттың атауын сипаттайды және сөз тіркестерін жазады.

Ресурстар

Интербелсенді тақта,мозаика, қима қағаздағы суреттер.

Ұйымдастыру кезеңі

Психологиялық ахуал

Сәлеметсіз бе, балалар! Қазір, жылдың қай мезгілі? Сыныпты түгелдеу.

Оқушылардың сабаққа дайындығын және қазақ тіліне деген құштарлығын білу.

Алдыңғы оқу

5 минут

Веер және гармошка таратылып, ішінде сұрақтарға алдыңғы сабақ бойынша «Мерекелік дастарқан мәзірі» туралы жауап беру.













Жоспар

Басы

15 минут

Тапсырмалар:

1.Миға шабуыл әдісі. Мұғалім көкөністер мен жемістердің суреттерін береді. Оқушылар алған суреттерін себетке бөліп салады.

2. Жаңа сөздермен танысу.

3. Мозайка беріледі. Жемістердің кесінділері таратылып, оқушылар 3 топқа бөлінеді. 1-топ «Алма», 2-топ «Алмұрт», 3-топ «Шабдалы».

4. Егіздер әдісі:

алма/қоңыр

шабдалы/ қызыл

картоп/сары

пияз/қызғылт сары




(2 минут)

Сергіту сәтін көрсету(2минут)

Дескриптор

Блум таксономиясы

Білу




  1. Жаңа сөздерді қабылдайды, есте сақтайды.

Түсіну

  1. Сурет арқылы жемістер мен көкөністерді біледі.

Қолдану

  1. Жемістер мен көкөністерге 2-3 сөз тіркестерін құрап жазады.

Ортасы

3 минут

Стоп кадр әдісі сурет бойынша 2-3 сөйлем айтады және тақтаға жазады (мұғалім көмегімен)


Қосымша ақпарат

Соңы

5 минут

Жеміс-жидектер туралы мультфильм көріп оқушылар өзара пікір талас құрады. Өз ойларын ортаға салады (кері байланыс).

Саралау: 5 минут

Үлгерімі төмен оқушылар жемістердің атауын атап, суретін салу.

Үлгерімі жақсы оқушылар 2-3 сөйлем құру.

Бағалау: түрлі-түрлі смайликтер таратылады. Соны таңдап тақтаға жабыстырады.

Пән аралық байланыс: орыс тілі, бейнелеу, математика.

Рефлексия

3 минут


Сабақ қызықты өтті. Оқушылар ризашылығын білдіреді.

Мен өз мақсатыма жеттім.

Қорытынды бағалау

3 минут

Кері байланыс.

Ең жақсы айтқан оқушыларды таңдау, бас бармақ бойынша бағалау.

  1. Жаңа сөздермен танысу.

  2. Қызықты болды.

Үйге тапсырма

2 минут

Жеміс-жидек атауларын жаттау.




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Всем учителям

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 1 класс

Скачать
Жемістер мен к?к?ністер,

Автор: Уразова Халиса Гайнуллиевна

Дата: 15.09.2016

Номер свидетельства: 343960


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

Распродажа видеоуроков!
ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства