kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Тізбектелген саба?тар топтамасынан орта мерзімді жоспар .7-сынып ?дебиет

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба? 7-сыныпты? ?дебиет п?ні бойынша ??рыл?ан.Тізбектелген саба?тар топтамасынан орта,мерзімді жоспар?а т?рт саба? алынып,?р саба??а жекелей жоспар мен  ?діс-т?сілдер, модульдар, ресурстар іріктелініп алынып, саба?ты? кері байланысы аны?талды. Орта мерзімді жоспарда саба?та?ы ба?алау т?сілдері, 7 модульді ы?палдастыру  негізге алынып,.жа?а интербелсенді ?діс-т?сілдер ар?ылы жасап  ?сынып  отырмын Орта  мерзімді жоспар саба?ты?  ??рылымына жа?ашылды? енгізіп отыр. 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Тізбектелген саба?тар топтамасынан орта мерзімді жоспар .7-сынып ?дебиет»

Бекітемін:

Мектеп директоры:

_____Г.Жакашева

« » қазан 2014 жыл


( 12 - 13 жасар) әдебиет пәнінен тізбектелген сабақтар топтамасының орта мерзімді жоспарлауы

р/с

Сабақтың тақырыбы, оқып – үйренудің негізгі мақсаттары


Оқытуда қолданылатын белсенді әдіс-тәсілдер

Қолданылған модульдер

Өтілетін тақырып бойынша күтілетін нәтиже

Үйрету мақсатында бағаны қою,бағалау.

Негізгі дерек көздері, ресурстар

1









Сабақтың тақырыбы:

А.Құнанбайұлы « Қансонарда бүркітші шығады аңға».

Мақсаты:Ақын өмірі, шығармашылығы жайлы оқушылардың жас ерекшеліктеріне сай түсінік беру.Сыни ойлау әдістері арқылы шығарма тілі,композициялық құрылымымен таныстыру.


-Топқа бөлу.Топ ережесін құру. «Ми шабуылы» әдісі бойынша өткен сабақты қорытындылау.

Сабақ тақырыбын ашудағы топтық жұмыстар:

-INSERT кестесі арқылы берілген тапсырмаға жұмыс жасау.

- Екі түрлі түсініктеме күнделігі әдісі.

-Аквариум әдісі.

- «Алтын баған» әдісі.

- Үш минуттық эссе

-Кері байланыс: «Қосу, алу, қызықты»


-Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу.

-Сыни тұрғыда ойлауға үйрету.

-Талантты және дарынды балаларды оқыту.

-Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.

-Оқытуды басқару және көшбасшылық.

- Абай Құнанбайұлы жайлы өз жас ерекшеліктеріне сай толық мәлімет алды.

-Шығарма мазмұнымен, тілімен , ақын идеясымен толық танысты.

-Композициялық құрылым туралы дерекпен танысты.

-Әр-түрлі шығармашылық тапсырмалар арқылы ойларын еркін, жүйелі жеткізе білуге жетісті.

-Өлеңдегі ақын тілінде кездесетін күрделі сөз тіркестерімен танысты.Оны талдай білуге жетісті.

-топпен,жұппен жұмыс жасауға үйренді.

-формативті бағалау.

-өзін-өзі бағалау.

-жұптық бағалау.

-топтық бағалау.

-«Екі жұлдыз, бір тілек»

-ұжымдық шапалақ.

-мұғалімнің жиынтық баңасы.

Р.Құтқожин,.Қ.Бітібаева, Е.Арын.

Әдебиет.Жалпы білім беретін

мектептің 7-сыныбына арналған оқулық.Алматы, «аАтамұра»2012ж

Абай суреттері.Слайдтар.маркер, А3 парқтары.

2








Сабақтың тақырыбы:

А.Құнанбайұлы «Қараңғы түнде тау қалғып».

Мақсаты:Оқушылардың жан-жақты шығармашылық қабілеттеріне сүйене өлеңнің мазмұнын ашу.


-Топқа бөлу.Мозайка әдісі бойынша.

-Ой қозғау сұрақтарын қоя отырып, өткен тақырыпты қайталау.

-Топқа бағытталған тапсырмалар:

-БББ кестесі.

-Кубизм. Постер.

-Жигсо.ВЕН диаграммасы.

-Семантикалық карта.

-Кері байланыс: «Бестармақ»синквейн.

-Талантты және дарынды балаларды оқыту.

-Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.

-Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету.

-Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

-Оқытуды басқару және көшбасшылық.

- Сынып топпен жұмыс істей отырып, өлеңнің мазмұнымен толық танысты.

-Шығарманың әуенімен айтылуына көңіл бөле білді.

-Әр-түрлі әдәс тәсілдер арқылы

Топпен, жұппен, шығармашылықпен жұмыстар жасауға дағдыланды.

-Тыңдай білуге, ести білуге дағдыланды.

Мадақтау,

оқушылардың өзара бағалауы,

бас бармақ,. Екі жұлдыз, бір тілекі, кері байланыс орнатылады, жиынтық бағалау.Өзін-өзі формативті бағалау. «3мируттық үзіліс »стратегиясы.


Р.Құтқожин,.Қ.Бітібаева, Е.Арын.

Әдебиет.Жалпы білім беретін

мектептің 7-сыныбына арналған оқулық.Алматы, «аАтамұра»2012ж

Абай суреттері.Слайдтар.маркер, А3 парқтары. Стикерлер.

3

Сабақтың тақырыбы:А.Құнанбайұлы

«Көңіл құсы құйқылжыр шартарапқа»

Мақсаты:Зерттеу жұмыстары негізінде өлеңнің идеясын,ақынның ойын, сезімін жан-жақты ашу.

-Топқа бөлу.Жұпқа бөлу.

-Жұптық әңгіме.

-Топқа бағытталған тапсырмалар:

-Тыңдап отырған үштік әдісі.

-Тұжырымдамалық карта.

-Постер.

-Сергіту сәті.

- «Алтын баған»әдісі.

-Кері байланыс «:Даналық ағашы»




-Талантты және дарынды балаларды оқыту.

-Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.

-Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету.

-Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

-Оқытуды басқару және көшбасшылық .

-Шығарманы топқа бағытталған тапсырмалар арқылы өзіндік талдау, зерттеулер арқылы талқылауға үйренді.

-Сабақ барысында бірін-бірі тыңдауға дағдыланды.

-Ойларын жүйелі қорытуға,мәтін тіліне талдау жасай білуге үйренді.

стикер арқылы бағалау, көшбасшы бағалайды,

жарқын жұлдыз,,

жиынтық баға.

Смайлк арқылы бағалау.Жапондық бағалау.

Р.Құтқожин,.Қ.Бітібаева, Е.Арын.

Әдебиет.Жалпы білім беретін

мектептің 7-сыныбына арналған оқулық.Алматы, «аАтамұра»2012ж

Абай суреттері.Слайдтар.маркер, А3 парқтары. Стикерлер.Абай туралы презентациялар.

4

Сабақтың тақырыбы: А.Құнанбайұлы « Жиырма тоғызыншы қара сөзі»

Мақсаты:Диалогты үйрету негізінде Абай қара сөзінің мәнін, айтпақ ойын, тәрбиелік мазмұнын ашып түсіндіру.

-Топқа бөлу

-РАФТ әдісі.

-Стикердегі диалог әдісі.

- «Т»кестесі.

-Балалар философиясы әдісі.

-Жұптық әңгіме әдісі.

-Ойлан, жұптас, талқыла.

-Кері байланыс.Бүгін сабақтан не меңгердім? Сауалнама.

-Оқытуды бағалау және көшбасшылық.

-Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.

-Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету.

-Талантты және дарында балаларды оқыту.

- Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу.



-Абай қара сөздерінің мәні, мазмұнымен, ақын ойымен танысты.

-Топтық, жұптық жұмсытарда қара сөздерге талдау жасай білді.

-Тиімді әдіс-тәсілдер арқылы жұмыстар жасауға дағдыланды.

-жеке, жұппен талқылау жұмыстарын жүргізе білді.

Топ мүшелерінің бағалауы, бағдаршам, спикер бағалауы жиынтық баға

Р.Құтқожин,.Қ.Бітібаева, Е.Арын.

Әдебиет.Жалпы білім беретін

мектептің 7-сыныбына арналған оқулық.Алматы, «аАтамұра»2012ж

Абай суреттері.Слайдтар.маркер, А3 парқтары. Стикерлер.


































Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Всем учителям

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 7 класс

Скачать
Тізбектелген саба?тар топтамасынан орта мерзімді жоспар .7-сынып ?дебиет

Автор: Дуйсенбина Асем Газизовна

Дата: 25.02.2016

Номер свидетельства: 298918


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

Распродажа видеоуроков!
ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства