kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Саба?ты? та?ырыбы: "Кітап – жеміс а?ашы"

Нажмите, чтобы узнать подробности

Ма?саты: білімділік: о?ушылар та?ырып бойынша  жа?а білім алады. Ж?пты?, топты? ж?мыс ар?ылы с?хбаттасады, с?йлеседі. дамытушылы?: О?ушыларды? с?йлеу, есте са?тау ?абілеттерін дамыту,м?тінді ты?дап, мазм?нын т?сіну,с?ра?тар?а жауап беру, с?йлемдер ??ру ойды ж?йелеп айту да?дысын ?алыптасу. т?рбиелік м?ні: кітап?а ??рметпен ?арау?а т?рбиелеу.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Саба?ты? та?ырыбы: "Кітап – жеміс а?ашы"»

Сабақ жоспары Күні: 19.02.2016ж.

Мұғалімі: Майбасова Г.О. Сыныбы: 5 «Б» Пәні: қазақ тілі

Сабақтың тақырыбы: Кітап – жеміс ағашы.

Мақсаты: білімділік : оқушылар тақырып бойынша жаңа білім алады. Жұптық, топтық жұмыс арқылы сұхбаттасады, сөйлеседі. дамытушылық : Оқушылардың сөйлеу, есте сақтау қабілеттерін дамыту,мәтінді тыңдап, мазмұнын түсіну,сұрақтарға жауап беру, сөйлемдер құру ойды жүйелеп айту дағдысын қалыптасу. тәрбиелік мәні: кітапқа құрметпен қарауға тәрбиелеу.

Сабақтың әдіс-тәсілі: әңгімелеу, ой толғау, оқытудың 5 әрекеті, диалогтік оқыту (топтық)

Сабақтың ресурстары: ИБТ, флипчарт, стикерлер, мәтін, формативтік, суммативтік бағалау Сабақтың түрі: жаңа сабақ Сабақтың типі: аралас

Сабақтың барысы: 1.Психологиялық кезең: а) Сәлемдесу. Сергіту жаттығуы. 2.Қызығушылығын ояту: Ой қозғау сұрақ қою 3.Мағынаны ажырату: мәтіннің мазмұнын ашу. 4.Салыстыру 6.Ой толғау 7. Рефлексия проблемалық сұрақ

Сабақ кезеңдері:

Уақыты

Модульдер

5 әрекет

Жұмыс түрлері

Мұғалімнің іс әрекеті

Оқушының іс әрекеті

Нәтижелер

1. Кіріспе (А)

1 мин.


1мин.

АКТ


Музыкалық жаттығу.

Психологиялық ахуал: шеңберге тұрып өз есімдеріне байланысты сын есімдер тауып айту.

Стикерлер түсімен топтарға бөліну.

Амандасу.

Сергіту сәтін жүргізу.

Психологиялық ахуалды қалыптастыру.

Топтарға бөлу ережесімен таныстыру

Музыкалық жаттығуды орындайды.

Түрлі – түсті стикерлерден есімі жазылған стикерді алып топ құрайды.

Сабаққа қызығушылығы оянады

2. Үй тапсырмасын тексеру

2 мин



Жұптық жұмыс.

Әр жұпқа барып тыңдау.

Жұптық жұмыс. Жұбына ауызша айтып береді.


2. Тұсау кесер (В)

1 мин.

АКТ

Тыңдалым

Жұмбақ тыңдау, шешімін табу.

Жұмбақты тыңдату.

Оқушылар тыңдайды. Жұмбақты шешеді.


2.1.Тақырыпқа шығу.

3 мин.



Сабақтың жаңа тақырыбына шығу. Мақсатын қою.

Жаңа тақырыпқа шығу. Мақсатын хабарлау.

Тақырыпқа шығады. Мақсат тыңдайды. Дәптерлеріне тақырыпты жазады.

Сабақтың тақырыбы мен мақсатына шығады.

3. Негізгі бөлім (С)

1. Тақырыпты оқу.

2. Сөздік жұмыс

3. Жұбына оқу.

4. Жұбымен сұраққа жауап

5. Мәтінмен жұмыс

6. Қорғау

7. Грамм тапс

8. Бағалау

10 мин.









5 мин

Жаңа тәсілдер

Жас ерекшелік

СТО

ДмТ оқыту

Көшбасш

Формативтік бағалау

Суммативтік бағалау

Оқылым

Тілдесім

Жазылым

1. Мәтінді оқу

2. Сөздік жұмыс

3. Топтық жұмыс

4. Бағалау парағымен танысу.

5. Сын есімдерді қатыстырып сөз тіркесін құрып жазу (5 тіркес)

1. Мәтінді оқыту

2. Сөздік жұмыс жасату


4 топқа әр түрлі тапсырма беру.

1. Постер қорғау.

2. Диалог құру.

3. Сұрақтар құру.

4. Мәтін құру.

5. Сын есімдерді қатыстырып сөз тіркесін құрып жазу (5 тіркес)

Бағыт беріп отыру

1. Мәтінді оқиды

2. Сөздік жұмыс жасайды.


1. Постер қорғау.

2. Диалог құру.

3. Сұрақтар құру.

4. Мәтін құру.

Сын есімдерді қатыстырып сөз тіркесін құрып жазады (5 тіркес)

Қазақша дұрыс оқуға дағдыланады


Мәтінді жан – жақты меңгереді.

Сын есімдерді еске түсіреді

4. Қорытынды (Д)


5 мин.

Суммативтік бағалау


1.Қима қағаздағы мақал – мәтелді оқу. Жаттау.

2. Шеңберге тұрып сағат тілімен айту.

3. Қорытынды бағалау

1.Қима қағаздағы мақал – мәтелді тарату. Жұмыс түрін түсіндіру

2. Шеңберге тұрып сағат тілімен айтқызу

3. Қорытынды бағалау

1.Қима қағаздағы мақал – мәтелді оқу. Жаттау.

2. Шеңберге тұрып сағат тілімен айту.

3. Қорытынды бағалау

Мақал – мәтелді жаттайды, есте сақтайды.

4.1. Үйге тапсырма

1 мин.



Тапсырма беру

Үй тапсырмасын жаздыру, түсіндіру ()

Күнделіктеріне жазу


4.2.Сабақтан алған көңіл – күйлерін көрсету.


3 мин.

Жаңа тәсіл


1. Дәптерге табыс баспалдағын сызу

2. Смайлик салу

3. Стикерге сабақ туралы жазып тақтаға ілу

1. Дәптерге табыс баспалдағын сыздыру

2. Смайлик салғызу

3. Стикерге сабақ туралы жазып тақтаға ілдіру

1. Дәптерге табыс баспалдағын сызу

2. Смайлик салу

3. Стикерге сабақ туралы жазып тақтаға ілу

Кері байланыс




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Всем учителям

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 5 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Саба?ты? та?ырыбы: "Кітап – жеміс а?ашы"

Автор: Майбасова Гульнар Олжабаевна

Дата: 18.05.2016

Номер свидетельства: 328109


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

Распродажа видеоуроков!
ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства