kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Алмабек мектепте 1-сынып

Нажмите, чтобы узнать подробности

Бұл сабақ бірінші сыныпқа арналған. Сабақтың тақырыбы "алмабек мектепте" жаңартылған білім беру аясында құрылған.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Алмабек мектепте 1-сынып»



Сабақ: 2-бөлім.Мектеп 5-сабақ. «Алмабек мектепте»

Мектеп:

Күні, айы:

Мұғалімі:

Сынып: 1 «В, Г,Д, Е»

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

        1. сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету (қимыл, ым-ишараны қолдану, іс-әрекет жасау)

1.5.1.2 мұғалімнің көмегімен жіктік жалғауын ауызша тілде қолдану

1.3.3.1 мәтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсіну

1.2.3.1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, түрлі тәсілдермен жауап беру

1.3.3.1 мәтіннің жанрын (өлең, ертегі, жұмбақ, жаңылтпаш, санамақ) ажырату

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар орындай алады:

Нешінші деген сұраққа дұрыс жауап бере алады,түсінеді алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

Неше? Нешінші сұрақтарының айырмашылығын түсінеді. Улгі бойынша реттік санды айта алады. Өзге балалардан нешінші сыныпта оқитынын сұрай алады,өзі дұрыс жауап бере алады.

Оқушылар орындай алады:

Реттік сан есімдерді өмірлік жағдаятта еркін қолдана алады.Өзі туралы мол ақпарат бере алады

Алдыңғы оқу

Сен неше жастасың? деген сұраққа жауап бере алады. 1-ден 10-ға дейін санай біледі.

Тілдік міндеттер

5.1 Грамматикалық нормаларды сақтау (термин сөздерді қолданбау)

1.5.1.2 мұғалімнің көмегімен тәуелдік/ жіктік /септік жалғауларын ауызша тілде қолдану

Жоспар

Сабақтың кезеңдері

Жоспарлаған жұмыс

Ресурстар

Сабақтың басы

2-5мин

1.Ұйымдастыру: Оқушылармен амандасып алу, сабаққа деген көңіл- күйлерін білу.

2. Өткен сабаққа шолу жасау.

-«Дұрыс сана» ойыны арқылы сандарды еске түсіру.


Смайликтер


Сандар

Сабақтың ортасы

6-40 мин






















(МК, Ұ) Жаңа сөзбен жұмыс.

- Оқулықта берілген жаңа сөздермен танысу танысу;

- жеке-жеке/ хормен атап шығады

Өткен тақырыпты еске түсіру:

  • Сен неше жастасың? Мен .... жастамын.

(МК) 1-тапсырма бойынша сөйлесу. Үлгі бойынша сөйлесу.

«Есте сақта!» айдары бойынша сөздер мағынасын түсіндіріледі. Мысалы:

-сен нешінші сыныпта оқисың?

-мен бірінші сыныпта оқимын.

(МК, Ұ) 2-тапсырмамен жұмыс.

(Т) НЕШЕ? НЕШІНШІ?

Бір бірінші

Екі екінші

(Ж) 3-тапсырма бойынша жұмыс жүргізу. Сұхбаттасу.

Тыңда. Қайтала. Үлгі бойынша сөйлес. (екі оқушы ортаға шығып өзара сұхбаттасады)

  • Сәлем!Сәлем!

  • Сенің атың кім? Менің атым ....

  • Сен неше жастасың? Мен ..... жастамын.

- Сен нешінші сыныпта оқисың? - бірінші сыныпта оқимын.

- Сау бол! -Сау бол!

(МК, Ұ) 4-тапсырмамен жұмыс.

Жұмбақты тыңдап, шешу. Оқу

Түстермен сөз тіркестер құру (көк,сары,қара,қызыл). Жұмбақтың шешуі:

Түрлі түсті қарындаштар

(МК, Ұ) Дәптермен жұмыс. Дәптердегі тапырмаларды орындау арқылы сабақ бойы алған білімдерін бекіте түседі.

  1. Бастыр. Сыз.

  2. Тыңда. Боя.

Оқулық



Аудиодиск







Сандар










Оқулық






Қарындаштар, түстер



№ 1 ж/д


Сабақтың соңы 5 мин


3 мин





Өзіндік жұмыс. Қосымша тапсырма арқылы сабақта алған білідерін бекіте түседі.

Рефлексия.

Маған бәрі түсінікті болды

Маған кей жерлері түсініксіз

Ештеңе түсінбедім

Қосымша тапсырма:



Парақшалар

Қосымша ақпарат

Қорытындылау

Төмендегі бөлікті сабағыңыз жайлы өз ойыңйызды жазуға қолданыңыз. Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз.

1Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе?Неге?

2Жүргізілетін жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды?


Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе не?

1:

2:

1:

2:

1:

2:

Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?

1:

2:

1:

2:

1:

2:

Қосымша ақпарат

Қорытындылау

Төмендегі бөлікті сабағыңыз жайлы өз ойыңйызды жазуға қолданыңыз. Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз.

1Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе?Неге?

2Жүргізілетін жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды?


Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе не?

1:

2:

1:

2:

1:

2:

Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?

1:

2:

1:

2:

1:

2:




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Всем учителям

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 1 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Алмабек мектепте 1-сынып

Автор: Жумабаева Самал Екпиновна

Дата: 19.10.2016

Номер свидетельства: 350476


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

Распродажа видеоуроков!
ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства