К?рнекіліктер:?аза? хал?ыны? ауыз ?дебиеті, Тест кітабы,Ж?мба?тар
«Жыл он екі ай» журналы
М??алімні? іс-?рекеті
?йымдастыру кезе?і
Топ?а б?лу
?й тапсырмасын с?рау.
Айдалада а? отау,аузы-м?рны жо? отау.Б?л не балалар?
Ауыз ?дебиетіні? ?ай т?рі екенін табы?дар?
А? ?а?па??а к?к ?а?па?,
К?к ?а?па??а а? ?а?па?.
Ж?мба?тар мен жа?ылтпаштар туралы айтып,ерекшеліктерін ажырату.
Тез айт
Кім к?п жа?ылтпаш біледі?
Ж?мба?тарды? т?рлері мен та?ырыптары
Венн диаграммасы
Сергіту с?ті
Топтастыру
?йге тапсырма:та?ырыпты о?у,ж?мба?тар мен жа?ылтпаштар жаттау.
Ба?алау
О?ушыны? іс-?рекеті
О?ушылар топ?а б?лінеді.
?й тапсырмасын айтады,?осымша с?ра?тар?а жауап айтады.Ж?мба?тар мен жа?ылтпаштарды айтып жарысады.Екеуіні? ерекшелігін біледі,салыстырады.Біріне бірі ж?мба?тар айтып,б?рыннан білетіндерін еске т?сіреді.Бірін-бірі ба?алайды.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«5-сынып ?дебиет Ж?мба?тар мен жа?ылтпаштар »
Әдебиет 5-сынып
Сабақтың тақырыбы:Жұмбақтар мен жаңылтпаштар
Сабақтың мақсаты: жұмбақтар мен жаңылтпаштар туралы мәлімет беру,оқушылардың дүниетанымын кеңейту,есте сақтау қабілетін жетілдіру, тапқырлыққа,шапшаңдыққа,ұқыптылыққа үйрету.
Қолданылатын әдіс-тәсілдер:СТО,Венн диаграммасы,Топтастыру
Көрнекіліктер:Қазақ халқының ауыз әдебиеті, Тест кітабы,Жұмбақтар
«Жыл он екі ай» журналы
Мұғалімнің іс-әрекеті
Ұйымдастыру кезеңі
Топқа бөлу
Үй тапсырмасын сұрау.
Айдалада ақ отау,аузы-мұрны жоқ отау.Бұл не балалар?
Ауыз әдебиетінің қай түрі екенін табыңдар?
Ақ қақпаққа көк қақпақ,
Көк қақпаққа ақ қақпақ.
Жұмбақтар мен жаңылтпаштар туралы айтып,ерекшеліктерін ажырату.
Тез айт
Кім көп жаңылтпаш біледі?
Жұмбақтардың түрлері мен тақырыптары
Венн диаграммасы
Сергіту сәті
Топтастыру
Үйге тапсырма:тақырыпты оқу,жұмбақтар мен жаңылтпаштар жаттау.
Бағалау
Оқушының іс-әрекеті
Оқушылар топқа бөлінеді.
Үй тапсырмасын айтады,қосымша сұрақтарға жауап айтады.Жұмбақтар мен жаңылтпаштарды айтып жарысады.Екеуінің ерекшелігін біледі,салыстырады.Біріне бірі жұмбақтар айтып,бұрыннан білетіндерін еске түсіреді.Бірін-бірі бағалайды.