kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Сын т?р?ысынан ойлау жолдары

Нажмите, чтобы узнать подробности

М??алімдерге сын т?р?ысынан ойлау модуліні? тиімділігі туралы т?сінік бере отыра оны саба?та пайдалану ар?ылы о?ушыларды? п?нге деген ?ызы?ушылы?тарын арттыра отыра білім алушыларды?  белсенділіктерін арттыру ж?не сын т?р?ысынан ойлау ?абілеттерін дамыту?а да?дыландыру ??ралы екенін ай?ындап, озы? т?жірибені жалпылау.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«сын т?р?ысынан ойлау жолдары »



Коучинг «Сын тұрғысынан ойлау стратегияларын сабақта

қолдану тиімділігі »

тақырыбы бойынша қысқа мерзімді коучинг жоспары

І(ілгері)деңгей сертификат мұғалімі:

Махмутова Сауле Мырзашқызы





Тақырыбы

«Сын тұрғысынан ойлау стратегияларын сабақта қолдану тиімділігі»

Сілтеме

Мұғалімге арналған нұсқаулық 20-21 беттер

Мақсаты

мұғалімдерге сын тұрғысынан ойлауға үйрету модулін мектепте қолданудың тиімділігі мен қажеттілігін жан - жақты түсіндіру, оқушылардың пәнге деген қызвғушылығын арттырудың бір құралы екендігін көрсетіп, модульдің аспектілерін айқындап, озық тәжірибені жалпылау

Күтілетін нәтижелер

  • Сын тұрғысынан ойлауды түсіну,ұғыну.

  • Оқытуда Блум таксономиясын қолдану.


Түйінді идея

СТО –ң оқытудағы маңыздылығы

Ресурстар

Презентация,постер,рефлексия,стикер,маркер, түрлі-түсті қағаздар,желім.



Коучинг сессиясының өту барысы.





Коучинг сессиясының

өткізу кезеңдері

уақыты

Коуч пен коучингке

қатысушылардың іс-әрекеті

Ұйымдастыру кезеңі

«Ақ тілек» ойыны

2 мин

Амандасу, «Шаттық шеңберіне» шақырудан бастадым. Қима қағаздарға «кітап», «айна» және «қалам» сөздерін жазып тарату,сол сөздерді қолдана отыра бір-біріне тілек айту.

Ой шақыру:

«Болжам»стратегиясы. Топтарға бірдей тапсырма беріледі. Тапсырманың тақырыбы «Аққу».





Бағалау критерийлеріне тоқталу.


15мин


Оларға тірек сөздер таратылады: аққу, ұя, жұмыртқа, балапан. Осы тірек сөздерді пайдалана отыра әңгіме құрайды. Топ спикері тапсырманы қорғайды. Топтар қорғап болған соң слайдтан мәтін көрсетіледі. Әр топ өзара бағалайды.

- Бағалауда қандай қиындық кездесті?

Теориялық материал.

Нәтижеге жетудегі сыртқы және ішкі кедергілер жолдарын анықтау үшін түрлі-түсті қағаздан қимай,жыртпай бір зат жасау.

Кедергіні жеңу жолдары

СТО 3 кезеңі \қызығушылығын ояту, мағынаны ашу, ой-толғаныс.

Сергіту сәті би



«Ой толғау»

1-топ «Мінсіз мұғалім»

2-топ «Мінсіз оқушы»


4 мин

12 жолақ түрлі – түсті қағазды қимай, жыртпай бір зат жасау.



Мұғалімдердің сыни ойлауы.



Мына шарттарды сын тұрғысынан ойлауды үйретуде есте сақтау қажет.

1.Ойын еркін жеткізуге,ойлануға уақыт беру

2.Айтылар сынның дәлелді болуы

Постермен жұмыс.

Ақпараттық материал

Үнтаспадан тыңдау.


6 мин

«Адам болып қалу керек» әңгімесіне талдау жасау

1. Екі ананың арманы орындалды ма? Қалай?

2. «Қара шашты ананы бақыт айналып өтті» деуге бола ма? Неліктен?

3.Қара шашты ананың тәрбиесіндегі данышпандық неде|?

4. Ақ шашты анаға қалай көмектесуге болады?




Білім берудегі СТО үлгілері

4 мин

Презентация көрсетіледі

Рефлексия

«Май шам» әдісі арқылы

2 мин

2 мин

(СТО бізге не береді?) білдіреді.

Сәттілік тілеу.

















,








Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Внеурочная работа

Категория: Планирование

Целевая аудитория: Прочее

Скачать
сын т?р?ысынан ойлау жолдары

Автор: Махмутова Сауле Мурзашовна

Дата: 05.03.2015

Номер свидетельства: 182726


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства