Апта - | Күн - | Сабақ - |
Сабақтың тақырыбы: | Жоба. Жобаның негізгі бөліктері |
Сілтеме: | Технология, жоспар, әдістемелік оқулықтар |
Сабақтың мақсаты: | Жобаның негізгі бөліктерімен таныстырып түсіндіру, өз бетінше жұмыс жасауға үйрету, ой өрісін кеңейту |
Оқытудың мақсаты: | Сыни ойлауын дамыта отырып, өз бетінше жұмыс жасауға үйрету: Өзіне деген сенімділігін арттыруға жаңа тәсілдерді пайдалана отырып, ықпал жасау |
Оқыту нәтижелері: | 1 Оқушының жобаны өз бетінше таңдай алуы. 2 Жүйелі жұмыс көрсете алуы. 3 Нәтижеге толық жетуге көзделеді. |
Негізгі мақсат: | Жоба арқылы жұмыс істеуді үйрету, өмірде өз мақсатына пайдалану. |
Негізгі дерек көздері: | Оқулық әдістемелік журналдар интернеттен алынған материалдар. |
Сабақтың барысы |
Білу | Керекті жабдықтар | Оқыту моделі | Мұғалімнің іс- әркеті | Оқушының іс-әрекеті | Уақыт |
Білу | Слайдтар оқулық | Оқыту мен оқуда ақпараттық коммуникациялық технологияларды пайдалану. | Ұйымдастыру кезеңі Үй тапсырмасын сұрап пысықтау. Оқушыларды ою-өрнектер арқылы топқа бөлу. | Жаңа сабақ бойынша алып отырған ақпараттарын үлгеріп дәптерге жазып отыру түсінбегенін сұрау. | 5 минут |
Түсіну | | | Жобаның негізгі бөлімдерімен таныстыру, түсіндіру. | Сабақ барысында өмірмен байланысқан сұрақтарға жауап беру. | 7 минут |
Қолдану | | Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. | Екі топқа камзолдың суретін салдыру. | Камзолдың суретіне қарап комзолдың суретін салу ерекшеліктер енгізу. | 10 минут |
Талдау | | | Сурет салу кезінде түрлі түстерді орынды қолдана білу. | Салған суретті талдау түсіндіру | 10 минут |
Жинақтау | | | Тапсырма: Қазақтың ұлттық киімі комзолға жаңалық енгізу | Екі топқа камзолды қазіргі заманға сай әсемдеу безендіру. | 5 минут |
Бағалау | | | Оқушылардың салған суретін көріп құралған критерийлер бойынша баға қою. | Тақырып бойынша қойылатын қосымша сұрақтарға жауап беру. | 3 минут |
Үйге тапсырма | | | Осы тақырыптың мазмұнын ашып оқып келу | Күнделіктері-не үй тапсырмасын жазады | 2 минут |
Кері байланыс | Менің «сабақтан кейінгі көңіл күйім» кестесін толтырады. | 3 минут |