kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

?ол?нер. С?ндік ?олданбалы ?нер элементтеріні? т?рлері

Нажмите, чтобы узнать подробности

О?у процесінде о?ушыларды? белсенділік р?лін арттырып, бірлесе шешуге, ?йымшылды??а, іскерлік,шеберлікке ?йрету. ?ол?нерді? сырын т?сіне отырып,ізденуге,танымдылы? ?абілеттеріні? арттыруына ы?пал ету, эстетикалы? т?рбие беру, логикалы? ойлау, киімді к?ркемдеп, с?ндеу, ?нерге ынтасын, ?абілеттерін дамыту. Хал?ымызды? асыл м?раларын, салт-д?ст?рлерін ??рметтей білуге, ?нерді т?сінуге, с?юге т?рбиелеу.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«?ол?нер. С?ндік ?олданбалы ?нер элементтеріні? т?рлері»

8 класс Өтілетін күні : 29.02.16 жыл

Сабақтың тақырыбы: Қолөнер. Сәндік-қолданбалы өнер элементтерінің түрлері.
Сабақтың мақсаты:
Оқу процесінде оқушылардың белсенділік рөлін арттырып, бірлесе шешуге, ұйымшылдыққа, іскерлік, шеберлікке үйрету. Қолөнердің сырын түсіне отырып, ізденуге, танымдылық қабілеттерінің артуына ықпал ету, эстетикалық тәрбие беру, логикалық ойлау, киімді көркемдеп сәндеу, өнерге ынтасын, қабілеттерін дамыту.
Халқымыздың асыл мұраларын, салт - дәстүрлерін құрметтей білуге, өнерді түсінуге, сүюге тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: аралас

Сабақтың көрнекілігі: көрменің бұйымдары, даналық сөздер, мақал-мәтелдер.

Модульдер: блум таксономиясы, сын тұрғысынан ойлауға үйрету, дарынды және талантты балаларды оқыту, оқуды бағалау және оқыту үшін білім беруде ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану.

Оқу нәтижелері. Өз бетінше шығармашылық жұмыс істе алады, байланыстырып сөйлейді, шығармашылықпен ойлай алады. Оқушылар сұраққа жауап іздеуге үйренеді, Өз ойн еркін жеткізе алады. Бағалай алады, топпен жұмыс істей алады.

Кезең

Сабақ бөлімдерінің мақсаты

Мұғалім әректі

Оқушы әрекеті

Ұйымдастыру кезеңі

Қарым-қатынасқа түсуге психологиялық дайындық

«Достық торы» ұйымдастыру.

Оқушылар шаттық- шеңбер құрады,бір-біріне иірім жіп ұсынып, тілек айтады.

Білімдік

Өткен сабақтағы тақырыпты еске түсіру

Иірім жіпті жинау арқылы , өткен сабақтағы тақырыпбойынша сұрақтар әзірлейді.

бір-біріне ұсынған иірім жіпті, жинау арқылы қойылған сұрақтарға жауап беру.

Түсіну

Оқушылар өз бетінше мәтінің мазмұның игереді

Оқулықпен жұмыс

Мәтінмен жұмыс орындайды.

Қолдану

Мәтінді басшылыққа алып жұмыс жасайды.

Тапсырмаларды орындайды.

  1. Ребус құрастыру. Құрақ құрау өнері

  2. Сөз жұмбақ құрастыру. Тоқу өнері

Тапсырмаларды алып, топпен орындайды.

Талдау


Бағыт-бағдар беру

Талдайды.Қорғайды. Әр топ жұмысына баға береді.


Жинақтау

Сәндік қолданбалы өнер элементеріне эссе жазу

Сәндік қолданбалы өнер элементеріне эссе жазуды ұсыну

Өз ойын мәнді жеткізуге тырысады сыныпқа жариялайды.

Бағалау

Сыныптың жұмысына бүгінгі сабаққа баға беру

Бағалау парағы

Топ басшысы оқушыларды бағалайды.

Рефлексия


Стикер тарату

Ұсыныс, пікір жазады

Үйге тапсырма

Үй тапсырмасын қалай орындау керек екенін түсіндіру


Үй тапсырмасын орындап келу




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Технология (девочки)

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 8 класс

Скачать
?ол?нер. С?ндік ?олданбалы ?нер элементтеріні? т?рлері

Автор: Нургалиева Клара Куандыковна

Дата: 30.03.2016

Номер свидетельства: 312434


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства