kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Сырып тігілген ерлер курткасын дайындау

Нажмите, чтобы узнать подробности

сырып тігілген ерлер курткасын дайындау технологиясы

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Сырып тігілген ерлер курткасын дайындау»

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

Алматы қаласы Білім басқармасының

«Алматы сән және дизайн колледжі» КҚМК

ЖОСПАРЫ

Мамандық пен біліктіліктің коды

121100 0 - Тігін өндірісі және киімді модельдеу

121106 2 Арнайы тігінші

Бағдарлама тақырыбы:.Сырып тігілген куртканы өңдеу.

Сабақ тақырыбы. Сырып тігілген куртканы өңдеу.


Сабақтың типі:_аралас

Оқыту әдістері: практика

Сабақ мақсаттары:


  1. білімділік

Сырып тігілген куртканы өңдеу тәсілін үйрету,технологиясын ,өңделу бірізділігін үйрету.

  1. дамытушылық

Жауапкершілігін арттыру , Ой-өрісін дамыту, дұрыс шешім қабылдау нәтижесіне баулу.

  1. тәрбиелік

Еңбекке баулу. Мамандығана деген сүйіспеншілігін арттыру, жабдықтарды ұқыпты қарауды,тігіншілік өнерді дамыта білуге тәрбиелеу.

Материалдық-техникалық жабдықтау:


Жабдықтар, жұмыс формасы

Gemsy-8900, Silter үтігі, арнайы торлау машинасы ине-жіп,оймақ,өлшеуіш таспа ,сызғыш .

Студенттердің жұмыс формасы

Фартук косынка

Дидактикалық материал

арнайы үлгілер, нұсқау картасы.


Пәнаралық байланыстары: Техналогия. Сызу, жабдықтау.мататану.

Өндірістік оқыту сабақтарының негізгі кезеңдері мен хронологиясы

Бірінші мақсаттық айналым:

Жұмыс орнын ұйымдастыруды тексеру.

Қауіпсіздік пен еңбек қорғау шараларының сақталуын тексеру.

Студенттердің практикалық тапсырмаларды дайындауға әзірлігін тексеру




Сабақтың құрылысы

Сабақ көлемін уақыттарға бөлу



1

2

  1. Ұйымдастыру кезеңі

3

  1. Кіріспе нұсқасы

45

  1. Жаңа оқу материалын бекіту

20

  1. Ағымдық нұсқама

4,35

  1. Шешуші нұсқама

15

  1. Үй тапсырмасын беру

2

  1. Жұмыс орнын жинау

6






Өндірістік оқыту сабағының барысы


  1. Ұйымдастыру кезеңі

  1. журнал бойынша студенттердің қатысуын түгендеу;

  2. студенттердің сырт пішінін,сабаққа әзірлігін тексеру;

  3. өндірістік оқыту сабағының тақырыбы мен мақсаттарын хабарлау


  1. Кіріспе нұсқама

  1. Өтілген оқу материалдарын қайталау.

  • Бір әдіпті қалтаның бөлшектерін атаңыз?

  • Бір әдіпті қалтаның өңделу бірізділігі ?

  • Қалтаның орналасу орнын қалай белгілейміз.

  • Қалта аузын қалай кесеміз?

  • Қалтаны өңдеу кезіндегі ТҚ ережесі.

  • Қалта астарын қалай өңдейміз?

  • Жаңа оқу материалдарын түсіндіру.

Кіріспе,Еңбек ,өрт ,электр қауіпсіздігін сақтау,жарақаттану

Студенттерге тақырып бойынша сұрақтар беру. Берілетін сұрақтар: Біз не білеміз? Нені үйренеміз?

1.Техника қауіпсіздігі мен еңбек еңбек қорғаудан нұсқау беру

2.Өндірістік оқыту шеберінің жұмыс орнында практикалық тәсілмен көрсетіп үйретуі.

  1. Оқу тобы студенттеріне берілетін тапсырмалар.

  2. Студенттерді жабдықтармен, шикізаттармен, құрал-саймандармен таныстыру.

  3. Жұмыс орнын ұйымдастыру.

Жаңа оқу материалын бекіту

1.Жағалардың өңделу бірізділігі.

2.Жаға өңдегенде қандай қол тепшімді қолданамыз.

3.Айналдыру тігіс енін атаңыз.

  1. Жағаның түрлерін атаңыз.

  2. Қол жұмыстарының ТҚ ережелерін атаңыз.

Ағымдық нұсқама

Бірінші мақсаттық айналым:

Жұмыс орнын ұйымдастыруды тексеру.

Қауіпсіздік пен еңбек қорғау шараларының сақталуын тексеру.

Студенттердің практикалық тапсырмаларды дайындауға әзірлігін тексеру.

Екінші мақсатты айналым:

Жұмыстың көрсетілген уақыт мерзімінде орындалуын тексеру.

Жұмыс тәсілдерінің орындалу ережесінің дұрыстығын тексеру.

Студенттер орындаған жұмыстардың сапасын тексеру.

4.Үшінші мақсатты айналым:

Студенттерге жеке нұсқама беру.


  1. Шешуші нұсқама

Студенттер орындаған жұмыстарға саралау жүргізу.

Әр студенттің жұмыстарының бағасын шығарып, естірту.

Өндірістік оқыту сабағында жұмысты сапалы орындауы мен дараланған студенттерді ерекшелеп атау.

Әр студенттің жеке жұмыстарында жіберген өзіне тән қателеріне жан-жақты талдау жасап көрсету.


  1. Үй тапсырмасын беру

Практика кезинде сабақта орындаған жұмысты үйден қайталап тігіп келу.

  1. Жұмыс орнын жинау


Өндірістік оқыту шебері (аты-жөні, қолы) _____________Аубакирова Ж.Б.














































Нысан 06.1.-07/5.Басылым 1



Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

Алматы қаласы Білім басқармасының

«Алматы сән және дизайн колледжі» КҚМК


Бекітемін

Директордың оқу-өндірістік ісі жөніндегі орынбасары


________________ Т. Кулешова

____ _____________ 20 ___ ж.


______ өндірістік оқу сабақтары

ЖОСПАРЫ



Өту мерзімі: 31.01 .2020жыл

Оқу бағамы __1_ оқу тобының №-АТ 19-4

Мамандық пен біліктіліктің коды

121100 0 - Тігін өндірісі және киімді модельдеу

121106 2 – Арнайы тігінші

Бағдарлама тақырыбы Сырып тігілген матадан ерлер курткасын дайындау.

Сабақ тақырыбы. .Жеңді өңдеу,қолтық ойындысына қондыру.Жең аузын өңдеу.

Сабақтың типі:_аралас

Оқыту әдістері: практика

Сабақ мақсаттары:


1) білімділік

Жеңді өңдеу,қолтық ойындысына қондыру.Жең аузын өңдеу.

2)дамытушылық

Жауапкершілігін арттыру , Ой-өрісін дамыту, дұрыс шешім қабылдау нәтижесіне баулу.

3)тәрбиелік

Еңбекке баулу. Мамандығана деген сүйіспеншілігін арттыру, жабдықтарды ұқыпты қарауды,тігіншілік өнерді дамыта білуге тәрбиелеу.


Материалдық-техникалық жабдықтау:


Жабдықтар, жұмыс формасы

Gemsy-8900, Silter үтігі, арнайы торлау машинасы ине-жіп,оймақ,өлшеуіш таспа ,сызғыш .

Студенттердің жұмыс формасы

Фартук косынка

Дидактикалық материал

арнайы үлгілер, нұсқау картасы.


Пәнаралық байланыстары: Техналогия. Сызу, жабдықтау.мататану.


Өндірістік оқыту сабақтарының негізгі кезеңдері мен хронологиясы







Нысан 06.1-07/5.Басылым 1



Сабақтың құрылысы

Сабақ көлемін уақыттарға бөлу



1

2

1.Ұйымдастыру кезеңі

3

2.Кіріспе нұсқасы

45

3.Жаңа оқу материалын бекіту

20

4.Ағымдық нұсқама

4,35

5.Шешуші нұсқама

15

6.Үй тапсырмасын беру

2

7.Жұмыс орнын жинау

6


Өндірістік оқыту сабағының барысы


1.Ұйымдастыру кезеңі

1.журнал бойынша студенттердің қатысуын түгендеу;

2.студенттердің сырт пішінін,сабаққа әзірлігін тексеру;

3.өндірістік оқыту сабағының тақырыбы мен мақсаттарын хабарлау


  1. Кіріспе нұсқама

1)Өтілген оқу материалдарын қайталау.

  • Бір әдіпті қалтаның бөлшектерін атаңыз?

  • Бір әдіпті қалтаның өңделу бірізділігі ?

  • Қалтаның орналасу орнын қалай белгілейміз.

  • Қалта аузын қалай кесеміз?

  • Қалтаны өңдеу кезіндегі ТҚ ережесі.

  • Қалта астарын қалай өңдейміз?


3)Жаңа оқу материалдарын түсіндіру.

4. Студенттерге тақырып бойынша сұрақтар беру.

Берілетін сұрақтар: Біз не білеміз? Нені үйренеміз?


1.Техника қауіпсіздігі мен еңбек еңбек қорғаудан нұсқау беру

2.Өндірістік оқыту шеберінің жұмыс орнында практикалық тәсілмен көрсетіп үйретуі.

3.Оқу тобы студенттеріне берілетін тапсырмалар.

4.Студенттерді жабдықтармен, шикізаттармен, құрал-саймандармен таныстыру.

5.Жұмыс орнын ұйымдастыру.

5.Жаңа оқу материалын бекіту

1. Жағалардың өңделу бірізділігі.

2. Жаға өңдегенде қандай қол тепшімді қолданамыз.

3. Айналдыру тігіс енін атаңыз.

  1. Жағаның түрлерін атаңыз.

  2. Қол жұмыстарының ТҚ ережелерін атаңыз.

6.Ағымдық нұсқама

Бірінші мақсаттық айналым:

Жұмыс орнын ұйымдастыруды тексеру.

Қауіпсіздік пен еңбек қорғау шараларының сақталуын тексеру.

Студенттердің практикалық тапсырмаларды дайындауға әзірлігін тексеру.



Нысан 06.1-07/5.Басылым 1





  1. Екінші мақсатты айналым:

Жұмыстың көрсетілген уақыт мерзімінде орындалуын тексеру.

Жұмыс тәсілдерінің орындалу ережесінің дұрыстығын тексеру.

Студенттер орындаған жұмыстардың сапасын тексеру.


  1. Үшінші мақсатты айналым:

Студенттерге жеке нұсқама беру.


7.Шешуші нұсқама

Студенттер орындаған жұмыстарға саралау жүргізу.

Әр студенттің жұмыстарының бағасын шығарып, естірту.

Өндірістік оқыту сабағында жұмысты сапалы орындауы мен дараланған студенттерді ерекшелеп атау.

Әр студенттің жеке жұмыстарында жіберген өзіне тән қателеріне жан-жақты талдау жасап көрсету.


8.Үй тапсырмасын беру

Практика кезинде сабақта орындаған жұмысты үйден қайталап тігіп келу. Жеңді өңдеу ,жеңді қолтық ойындысына қондыру тәсілін қайталау ,аяқтау. Бұйымның белдемшесін қосу,қатпарларын ЫЖӨ жасау,Бұйым етегін жасау ЫЖӨ.



9.Жұмыс орнын жинау


Өндірістік оқыту шебері (аты-жөні, қолы) _____________Аубакирова Ж.

























Нысан 06.1-07/5.Басылым 1





Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

Алматы қаласы Білім басқармасының

«Алматы сән және дизайн колледжі» КҚМК


Бекітемін

Директордың оқу-өндірістік ісі жөніндегі орынбасары


________________ Т. Кулешова

____ _____________ 20 ___ ж.


______ өндірістік оқу сабақтары

ЖОСПАРЫ



Өту мерзімі: 12. 04 .2019жыл

Оқу бағамы __1_ оқу тобының №-18-12

Мамандық пен біліктіліктің коды

121100 0 - Тігін өндірісі және киімді модельдеу

121106 2 – Арнайы тігінші

Бағдарлама тақырыбы: Ерлер жейдесін дайындау

Сабақ тақырыбы:Жағаны өңдеу ,жағаны ойындысына қондыру,планкасын өңдеу,

Сабақтың типі:_аралас

Оқыту әдістері: практика

Сабақ мақсаттары:


1) білімділік

Жағаны өңдеу ,жағаны ойындысына қондыру,планкасын өңдеу

2)дамытушылық

Жауапкершілігін арттыру , Ой-өрісін дамыту, дұрыс шешім қабылдау нәтижесіне баулу.

3)тәрбиелік

Еңбекке баулу. Мамандығана деген сүйіспеншілігін арттыру, жабдықтарды ұқыпты қарауды,тігіншілік өнерді дамыта білуге тәрбиелеу.


Материалдық-техникалық жабдықтау:


Жабдықтар, жұмыс формасы

Gemsy-8900, Silter үтігі, арнайы торлау машинасы ине-жіп,оймақ,өлшеуіш таспа ,сызғыш .

Студенттердің жұмыс формасы

Фартук косынка

Дидактикалық материал

арнайы үлгілер, нұсқау картасы.


Пәнаралық байланыстары: Техналогия. Сызу, жабдықтау.мататану.


Өндірістік оқыту сабақтарының негізгі кезеңдері мен хронологиясы


Нысан 06.1-07/5.Басылым 1




Форма 06.2-08.Издание 1




Сабақтың құрылысы

Сабақ көлемін уақыттарға бөлу



1

2

1.Ұйымдастыру кезеңі

3

2.Кіріспе нұсқасы

45

3.Жаңа оқу материалын бекіту

20

4.Ағымдық нұсқама

4,35

5.Шешуші нұсқама

15

6.Үй тапсырмасын беру

2

7.Жұмыс орнын жинау

6


Өндірістік оқыту сабағының барысы


1.Ұйымдастыру кезеңі

1.журнал бойынша студенттердің қатысуын түгендеу;

2.студенттердің сырт пішінін,сабаққа әзірлігін тексеру;

3.өндірістік оқыту сабағының тақырыбы мен мақсаттарын хабарлау


  1. Кіріспе нұсқама

1)Өтілген оқу материалдарын қайталау.

  • Бір әдіпті қалтаның бөлшектерін атаңыз?

  • Бір әдіпті қалтаның өңделу бірізділігі ?

  • Қалтаның орналасу орнын қалай белгілейміз.

  • Қалта аузын қалай кесеміз?

  • Қалтаны өңдеу кезіндегі ТҚ ережесі.

  • Қалта астарын қалай өңдейміз?


3)Жаңа оқу материалдарын түсіндіру.

4. Студенттерге тақырып бойынша сұрақтар беру.

Берілетін сұрақтар: Біз не білеміз? Нені үйренеміз?


1.Техника қауіпсіздігі мен еңбек еңбек қорғаудан нұсқау беру

2.Өндірістік оқыту шеберінің жұмыс орнында практикалық тәсілмен көрсетіп үйретуі.

3.Оқу тобы студенттеріне берілетін тапсырмалар.

4.Студенттерді жабдықтармен, шикізаттармен, құрал-саймандармен таныстыру.

5.Жұмыс орнын ұйымдастыру.

5.Жаңа оқу материалын бекіту

1. Жағалардың өңделу бірізділігі.

2. Жаға өңдегенде қандай қол тепшімді қолданамыз.

3. Айналдыру тігіс енін атаңыз.

  1. Жағаның түрлерін атаңыз.

  2. Қол жұмыстарының ТҚ ережелерін атаңыз.

6.Ағымдық нұсқама

Бірінші мақсаттық айналым:

Нысан 06.1-07/5.Басылым 1

Жұмыс орнын ұйымдастыруды тексеру.


Қауіпсіздік пен еңбек қорғау шараларының сақталуын тексеру.

Студенттердің практикалық тапсырмаларды дайындауға әзірлігін тексеру.




Форма 06.2-08.Издание 1


  1. Екінші мақсатты айналым:

Жұмыстың көрсетілген уақыт мерзімінде орындалуын тексеру.

Жұмыс тәсілдерінің орындалу ережесінің дұрыстығын тексеру.

Студенттер орындаған жұмыстардың сапасын тексеру.


  1. Үшінші мақсатты айналым:

Студенттерге жеке нұсқама беру.


7.Шешуші нұсқама

Студенттер орындаған жұмыстарға саралау жүргізу.

Әр студенттің жұмыстарының бағасын шығарып, естірту.

Өндірістік оқыту сабағында жұмысты сапалы орындауы мен дараланған студенттерді ерекшелеп атау.

Әр студенттің жеке жұмыстарында жіберген өзіне тән қателеріне жан-жақты талдау жасап көрсету.


8.Үй тапсырмасын беру

Практика кезинде сабақта орындаған жұмысты үйден қайталап тігіп келу. Жеңді өңдеу ,жеңді қолтық ойындысына қондыру тәсілін қайталау ,аяқтау. Бұйымның белдемшесін қосу,қатпарларын ЫЖӨ жасау,Бұйым етегін жасау ЫЖӨ.



9.Жұмыс орнын жинау


Өндірістік оқыту шебері (аты-жөні, қолы) _____________Аубакирова Ж.
































Форма 06.2-08.Издание 1


Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

Алматы қаласы Білім басқармасының

«Алматы сән және дизайн колледжі» КҚМК


Бекітемін

Директордың оқу-өндірістік ісі жөніндегі орынбасары


________________ Т. Кулешова

____ _____________ 20 ___ ж.


______ өндірістік оқу сабақтары

ЖОСПАРЫ



Өту мерзімі: 13. 04 .2019жыл

Оқу бағамы __1_ оқу тобының №-18-12

Мамандық пен біліктіліктің коды

121100 0 - Тігін өндірісі және киімді модельдеу

121106 2 – Арнайы тігінші

Бағдарлама тақырыбы: Ерлер жейдесін дайындау

Сабақ тақырыбы:Етекті өңдеу соңғы өңдеу,ЫЖӨ

Сабақтың типі:_аралас

Оқыту әдістері: практика

Сабақ мақсаттары:


1) білімділік

Етекті өңдеу соңғы өңдеу,ЫЖӨ


2)дамытушылық

Жауапкершілігін арттыру , Ой-өрісін дамыту, дұрыс шешім қабылдау нәтижесіне баулу.

3)тәрбиелік

Еңбекке баулу. Мамандығана деген сүйіспеншілігін арттыру, жабдықтарды ұқыпты қарауды,тігіншілік өнерді дамыта білуге тәрбиелеу.


Материалдық-техникалық жабдықтау:


Жабдықтар, жұмыс формасы

Gemsy-8900, Silter үтігі, арнайы торлау машинасы ине-жіп,оймақ,өлшеуіш таспа ,сызғыш .

Студенттердің жұмыс формасы

Фартук косынка

Дидактикалық материал

арнайы үлгілер, нұсқау картасы.


Пәнаралық байланыстары: Техналогия. Сызу, жабдықтау.мататану.


Өндірістік оқыту сабақтарының негізгі кезеңдері мен хронологиясы





Форма 06.2-08.Издание 1




Сабақтың құрылысы

Сабақ көлемін уақыттарға бөлу



1

2

1.Ұйымдастыру кезеңі

3

2.Кіріспе нұсқасы

45

3.Жаңа оқу материалын бекіту

20

4.Ағымдық нұсқама

4,35

5.Шешуші нұсқама

15

6.Үй тапсырмасын беру

2

7.Жұмыс орнын жинау

6


Өндірістік оқыту сабағының барысы


1.Ұйымдастыру кезеңі

1.журнал бойынша студенттердің қатысуын түгендеу;

2.студенттердің сырт пішінін,сабаққа әзірлігін тексеру;

3.өндірістік оқыту сабағының тақырыбы мен мақсаттарын хабарлау


  1. Кіріспе нұсқама

1)Өтілген оқу материалдарын қайталау.

  • Бір әдіпті қалтаның бөлшектерін атаңыз?

  • Бір әдіпті қалтаның өңделу бірізділігі ?

  • Қалтаның орналасу орнын қалай белгілейміз.

  • Қалта аузын қалай кесеміз?

  • Қалтаны өңдеу кезіндегі ТҚ ережесі.

  • Қалта астарын қалай өңдейміз?


3)Жаңа оқу материалдарын түсіндіру.

4. Студенттерге тақырып бойынша сұрақтар беру.

Берілетін сұрақтар: Біз не білеміз? Нені үйренеміз?


1.Техника қауіпсіздігі мен еңбек еңбек қорғаудан нұсқау беру

2.Өндірістік оқыту шеберінің жұмыс орнында практикалық тәсілмен көрсетіп үйретуі.

3.Оқу тобы студенттеріне берілетін тапсырмалар.

4.Студенттерді жабдықтармен, шикізаттармен, құрал-саймандармен таныстыру.

5.Жұмыс орнын ұйымдастыру.

5.Жаңа оқу материалын бекіту

1. Жағалардың өңделу бірізділігі.

2. Жаға өңдегенде қандай қол тепшімді қолданамыз.

3. Айналдыру тігіс енін атаңыз.

  1. Жағаның түрлерін атаңыз.

  2. Қол жұмыстарының ТҚ ережелерін атаңыз.

6.Ағымдық нұсқама

Бірінші мақсаттық айналым:

Жұмыс орнын ұйымдастыруды тексеру.

Қауіпсіздік пен еңбек қорғау шараларының сақталуын тексеру.

Студенттердің практикалық тапсырмаларды дайындауға әзірлігін тексеру.



Форма 06.2-08.Издание 1


  1. Екінші мақсатты айналым:

Жұмыстың көрсетілген уақыт мерзімінде орындалуын тексеру.

Жұмыс тәсілдерінің орындалу ережесінің дұрыстығын тексеру.

Студенттер орындаған жұмыстардың сапасын тексеру.


  1. Үшінші мақсатты айналым:

Студенттерге жеке нұсқама беру.


7.Шешуші нұсқама

Студенттер орындаған жұмыстарға саралау жүргізу.

Әр студенттің жұмыстарының бағасын шығарып, естірту.

Өндірістік оқыту сабағында жұмысты сапалы орындауы мен дараланған студенттерді ерекшелеп атау.

Әр студенттің жеке жұмыстарында жіберген өзіне тән қателеріне жан-жақты талдау жасап көрсету.


8.Үй тапсырмасын беру

Практика кезинде сабақта орындаған жұмысты үйден қайталап тігіп келу. Жеңді өңдеу ,жеңді қолтық ойындысына қондыру тәсілін қайталау ,аяқтау. Бұйымның белдемшесін қосу,қатпарларын ЫЖӨ жасау,Бұйым етегін жасау ЫЖӨ.



9.Жұмыс орнын жинау


Өндірістік оқыту шебері (аты-жөні, қолы) _____________Аубакирова Ж.































Форма 06.2-08.Издание 1



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Технология (девочки)

Категория: Прочее

Целевая аудитория: Прочее

Скачать
Сырып тігілген ерлер курткасын дайындау

Автор: Жанаркул Бердыкожаевеа Аубакирова

Дата: 30.05.2020

Номер свидетельства: 552022


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства