?йде о?ыту. Коррекциялы? саба?. Ке?істік ?арым-?атынасты ба?дарлай білу.?йде о?ыту. Коррекциялы? саба?. Ке?істік ?арым-?атынасты ба?дарлай білу.?йде о?ыту. Коррекциялы? саба?. Ке?істік ?арым-?атынасты ба?дарлай білу.?йде о?ыту. Коррекциялы? саба?. Ке?істік ?арым-?атынасты ба?дарлай білу.?йде о?ыту. Коррекциялы? саба?. Ке?істік ?арым-?атынасты ба?дарлай білу.?йде о?ыту. Коррекциялы? саба?. Ке?істік ?арым-?атынасты ба?дарлай білу.?йде о?ыту. Коррекциялы? саба?. Ке?істік ?арым-?атынасты ба?дарлай білу.?йде о?ыту. Коррекциялы? саба?. Ке?істік ?арым-?атынасты ба?дарлай білу.
Просмотр содержимого документа
«Ке?істік ?арым-?атынасты ба?дарлай білу. »
Коррекциялық сабақ
09.02.2015 1 сынып
Сабақтың жоспары
Сабақтың тақырыбы : Кеңістік қарым-қатынасты бағдарлай білу.
Сабақ мақсаты : Кеңістікті бағдарлай білу.
Сабақтың дамытушылығы : Білімділік
Сабақтың тәрбиелек мәні : Адалдыққа баулу, өз ортасын сыйлауға бейімдеу
Сабақтың түрі : Жаңа сабақ , қайталау сабағы , араласа сабақ , жарыс сабақ
Сабақтың әдіс-тәсілі: Түсіндіру , сұрақ-жауап , баяндау
Сабақтың көрнекілігі : Сурет , тест, таратпа қағаздар, буклет, компютер
Пәнаралық байланыс : Сурет, өзін-өзі тану
Сабақтың барысы және мазмұны
Ұйымдастыру кезені
Оқушымен сәлемдесу, оқушының назарын сабаққа аудару
Сабақтың жоспары мен мақсатын хабарлау
Үй тапсырмасын тексеру (оқушының білімін, ептілігін, дағдысын тексеру), өткен тақырыптарын қайталау.
Жаңа сабақтың тақырыбын хабарлау
Жаңа сабақтың тақырыбын түсіндіру жолдары
6. Жаңа сабақты бекіту:
7. сабақты жалпы қорыту.
8. Бағалау
9. Үйге тапсырма