Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей
Мета:
Місце уроку в системі
уроків цього розділу: 5 клас. Тема «Літературні казки». Урок №7.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Основні терміни та поняття: казка, гноми, країна Навпаки, цар
Невмивака, мацапура, льох, мандрівники.
Наочність та обладнання: мультимедійний проектор, ілюстрації
до творів В.Симоненка, малюнки учнів,
вибрані твори поета.
Форми роботи,
методи та прийоми: мозкова атака, питання-відповідь, робота в
парах і групах, «мікрофон», тести.
Джерела інформації: В.Симоненко «У твоєму імені живу». К.
«Веселка», 1994 – с.169 – 174.
Перебіг уроку
№
п/п
Етапи уроку
Час
х-в
Методи та прийоми
Зміст
Організаційно-мотиваційний момент
1 хв.
3 хв.
Привітання, повідомлення теми уроку
Мозкова атака
Побажання активної праці, гарного настрою.
З'ясування теми й мети уроку: позакласне читання. Відоме й невідоме з біографії В.Симоненка.
Виконавчо-діяльнісний етап
6 хв.
6 хв.
2 хв.
5 хв.
1 хв.
4 хв.
5 хв.
Використання мультимедійних технологій
«Мікрофон»
Телепрограма «Цікаві зустрічі»
Оцінювання.
Виразне читання поезії учнями.
Фізкультхвилинка.
Словникова робота.
Питання-відповідь
Слайди 1, 2, 3.
Яким запам'ятався батько В.Симоненко сину Олесю.
Як створювалася казка «Подорож у країну Навпаки»
Значення слів: мацапура, льох, каперон, поява.
Слайд № 4
Бесіда за змістом твору.
Закріплення вивченого матеріалу
5 хв.
Угадай малюнок.
Тести.
Розкрити зміст малюнка або ілюстрації до твору.
Слайд № 5
Слайд № 6
Домашнє завдання
2 хв.
Проектор.
Завдання різнорівневі.
Високий рівень: написати поради героям твору у вигляді листа.
Достатній рівень: скласти таблицю «Реальне і фантастичне в казці»
Підсумок уроку
5 хв.
Рефлексія.
Робота в групах.
П'ятикласники на пелюстках пишуть подяку автору.
Мета:
Місце уроку в системі
уроків цього розділу: 5 клас. Тема «Літературні казки». Урок №7.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Основні терміни та поняття: казка, гноми, країна Навпаки, цар
Невмивака, мацапура, льох, мандрівники.
Наочність та обладнання: мультимедійний проектор, ілюстрації
до творів В.Симоненка, малюнки учнів,
вибрані твори поета.
Форми роботи,
методи та прийоми: мозкова атака, питання-відповідь, робота в
парах і групах, «мікрофон», тести.
Джерела інформації: В.Симоненко «У твоєму імені живу». К.
«Веселка», 1994 – с.169 – 174.
Перебіг уроку
№
п/п
Етапи уроку
Час
х-в
Методи та прийоми
Зміст
Організаційно-мотиваційний момент
1 хв.
3 хв.
Привітання, повідомлення теми уроку
Мозкова атака
Побажання активної праці, гарного настрою.
З'ясування теми й мети уроку: позакласне читання. Відоме й невідоме з біографії В.Симоненка.
Виконавчо-діяльнісний етап
6 хв.
6 хв.
2 хв.
5 хв.
1 хв.
4 хв.
5 хв.
Використання мультимедійних технологій
«Мікрофон»
Телепрограма «Цікаві зустрічі»
Оцінювання.
Виразне читання поезії учнями.
Фізкультхвилинка.
Словникова робота.
Питання-відповідь
Слайди 1, 2, 3.
Яким запам'ятався батько В.Симоненко сину Олесю.
Як створювалася казка «Подорож у країну Навпаки»
Значення слів: мацапура, льох, каперон, поява.
Слайд № 4
Бесіда за змістом твору.
Закріплення вивченого матеріалу
5 хв.
Угадай малюнок.
Тести.
Розкрити зміст малюнка або ілюстрації до твору.
Слайд № 5
Слайд № 6
Домашнє завдання
2 хв.
Проектор.
Завдання різнорівневі.
Високий рівень: написати поради героям твору у вигляді листа.
Достатній рівень: скласти таблицю «Реальне і фантастичне в казці»
Підсумок уроку
5 хв.
Рефлексія.
Робота в групах.
П'ятикласники на пелюстках пишуть подяку автору.
* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт