kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Разработка урока "Жемістер мен к?к?ністер"

Нажмите, чтобы узнать подробности

1.4.2.1;  1.4.2.1;  1.5.2.2; 1.4.2.1;

1.4.2.1 - М??алімні? к?мегімен о?ы?ан, ты?да?ан аудиовизуалды материалдар бойынша таныс заттарды? атауын жазу;

1.5.2.2 – М??алімні? к?мегімен ?, ?, ?, ?, і, ?, ?, ?, ?. ?ріптері кездесетін с?здерді аны?тау ж?не жазу;

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Разработка урока "Жемістер мен к?к?ністер"»

Сабақ : Жемістер және көкөністер

Мектеп:

Күні: 13.06.2016 ж. Дүйсенбі.

Мұғалімнің аты - жөні:

Сынып: 1 «Б»

Қатысқандар: 16

Қатыспағандар: 0

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

1.4.2.1; 1.4.2.1; 1.5.2.2; 1.4.2.1;

1.4.2.1 - Мұғалімнің көмегімен оқыған, тыңдаған аудиовизуалды материалдар бойынша таныс заттардың атауын жазу;

1.5.2.2 – Мұғалімнің көмегімен ә, ө, ү, ұ, і, ң, қ, ғ, һ. әріптері кездесетін сөздерді анықтау және жазу;


Сабақ мақсаттары

Барлық оқушы орындай алады:

ә, ө, ү, ұ, і, ң, қ, ғ, һ. әріптерін таниды.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады:


Кейбір оқушылар орындай алады:


Тілдік мақсат

Оқушылар орындай алады:

ә, ө, ү, ұ, і, ң, қ, ғ, һ. әріптерін жаза алады, таба алады.

Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:

Қазақ тіліне тән дыбыстар,

Диалог құруға шығарма жазуға арналған

пайдалы тіркестер:


Талқылауға арналған сұрақтар:


Не себепті .... деп ойлайсыз


Ишара


Алдыңғы оқу:

Жоспар

Жоспарланған

уақыт:

45 минут

Жоспарланған жаттығу түрлері


«Сұрақ - жауап» әдісі, «Жаңғырық» әдісі, «Топтастыру» әдісі.

Ресурстар


Басы

Сұрақ жауап арқылы үй тапсырмасы тексеріледі.

Пайдалы жемістер мен көкөністер туралы мәтін дыбысталып оқылады.(мәтінде жемістер мен көкөністердің атаулары, пайдасы, айырмашылығы айтылады)

Тыңдалған мәліметтен таныс сөздерді атайды.

Оқушылар жаңа тақырыпқа байланысты жаңа сөздермен танысып, тілдерін жаттықтыру үшін жаңғырық жасап 3 рет қайталайды.

Мәтін,жемістер мен көкөністердің суреті, А4 форматта кескінделген дыбыстар мен жаңа сөздер.

Ортасы

«Топтастыру» әдісі арқылы оқушылар берілген жемістер мен көкөністердің суреті мен атаулары жазылған қима қағаздарды ағаш пен топырақ себеттеріне бөліп жұптаса салу керек. Әр жұп топқа бөлген жемістер мен көкөністер суреті мен атауын айтып, бір бір оқушыдан тақтаға шығып орындайды және қазақ тіліне тән дыбыстардың астын сызып көрсетеді. Жазылған сөздердің дұрыстығын әр жұп өкілдері мен бас төреші боп мұғалім өзі тексереді. Сонымен қатар тапсырманы орындаған оқушы пайдалы дәрумендермен марапатталады. Әр оқушы тақтада орындалған тапсырманы дәптерлеріне жазады.

Ескерту «Жемістер мен көкөністерді жуып жеу керек» оқып, хормен қайталау.


Ағаш, топырақ суреті, себеттер

Қима қағаздар




Түрлі түсті қағазға салынған дәрумендер.

Тазалық ережесі А4 форматта.

Соңы

БББ кестесін толтыру

(Оқушылар екі себетте бөлінген суреттер мен қима қағаздардағы жазулар туралы білемін қызыл, білдім сары, білгім келеді көк түрлі стикер арқылы көрсетеді).

БББ кестесі, түрлі түсті стикер

Қосымша ақпарат

Саралау оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз?

Бағалау оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс денсаулық және қауіпсіздік. АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс.

(тәрбие элементі).



Тақтаға орындау арқылы пайдалы дәрумендер арқылы қалыптастырушы бағалау.

Көркем жазу арқылы (сандық 4.5) жиынтық бағалау.

Дүнитану пәні арқылы жемістер мен көкөністердің пайдасы арқылы адам ағзасына тигізер көмегі, өсу ерекшеліктері туралы

мәлімет, суреттер топтамасы презентация.

Тазалық ережесі

Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?

Бүгін оқушылар не үйренді?

Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?



Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?

(тапсырмалар сәйкес болды ма?)

Уақытты қалай пайдаландым?

Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге?


Қорытынды бағалау


Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты )

1.


2.

Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?

1.


2.

Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?

1.


2.




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 1 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Разработка урока "Жемістер мен к?к?ністер"

Автор: Cарсенова Асылай Айса?ызы

Дата: 23.06.2016

Номер свидетельства: 335919


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства