kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

«Основні правила читання та складання технологічних карт».

Нажмите, чтобы узнать подробности

Тема програми: «Процес та принципи моделювання». Тема уроку: «Основні правила читання та складання технологічних карт». Мета уроку: ? Навчальна: формування знань про основні етапи складання технологічних карт, навчити правильно розбирати та читати технологічні карти стрижки, укладки та фарбування волосся; ? Розвиваюча: сприяти розвитку пізнавальної активності учнів, розвивати просторову уяву; ? Виховна: виховувати повагу до обраної професії, інтелектуальних здібностей учнів. Тип уроку: урок засвоєння нових знань. Вид уроку: розповідь з елементами бесіди. Методи навчання: інформаційно-повідомлюючі, робота з текстом, самостійна робота учнів, робота з робочим зошитом, пояснювально-ілюстративні, комп’ютерна демонстрація.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
««Основні правила читання та складання технологічних карт».»

План уроку з предмету

«Художнє оформлення зачіски»

Викладач: Чикіна Тетяна Григорівна

Тема програми: «Процес та принципи моделювання».

Тема уроку: «Основні правила читання та складання технологічних карт».

Мета уроку:

  • Навчальна: формування знань про основні етапи складання технологічних карт, навчити правильно розбирати та читати технологічні карти стрижки, укладки та фарбування волосся;

  • Розвиваюча: сприяти розвитку пізнавальної активності учнів, розвивати просторову уяву;

  • Виховна: виховувати повагу до обраної професії, інтелектуальних здібностей учнів.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Вид уроку: розповідь з елементами бесіди.

Методи навчання: інформаційно-повідомлюючі, робота з текстом, самостійна робота учнів, робота з робочим зошитом, пояснювально-ілюстративні, комп’ютерна демонстрація.

Дидактичне забезпечення уроку: комп’ютерні презентації, робочий зошит.

Матеріально-технічне забезпечення: ноутбук, проектор, екран, програма Power Point.

Урок розрахований на 2 години.











Хід уроку:

  1. Організаційний момент.

  1. Перевірка відсутніх за поданим рапортом чергового та готовності учнів до уроку.

  1. Мотивація та повідомлення теми уроку.

  1. Підведення до теми уроку, акцентуючи увагу учнів на процесах моделювання технологічних карт.

  2. Повідомлення теми уроку (слайд 1).

  3. Повідомлення плану уроку (слайд 2).

  4. Пояснення правил користування робочим зошитом.

  1. Сприйняття і усвідомлення нового матеріалу.

  1. Розкриття питання «Особливості технологічних карт»:

  • Ознайомити з послідовністю технологічної розробки моделі (слайд 3).

  • Визначити складові технологічної карти виконання зачіски(слайд 4).

  • Ознайомити з основними проекціями шаблонів для створення технологічних карт (слайд 5).

  • Запропонувати учням зробити записи в робочих зошитах.

  • Первинне закріплення:

  • З чого розпочинається технологічна розробка моделі?

  • Для чого необхідно виконувати зразок на манекені?

  • Схема стрижки, схема фарбування, схема укладання та завивки – це…?

  • Які основні проекції шаблонів голови використовують для розробки технологічних карт?

  1. Розкриття питання «Вимоги оформлення технологічних карт»:

  • Ознайомити із загальними вимогами що до оформлення технологічних карт стрижки, фарбування, укладання та завивання волосся (слайд 6).

  • Ознайомити з основними етапами створення технологічної карти (слайд 7).

  • Запропонувати учням зробити записи в робочих зошитах.

  1. Розкриття питання «Зображення інструментів та пристосувань на технологічних картах».

  • Ознайомити із схематичним зображенням різного інструменту при створенні технологічних карт (слайд 8).

  • Запропонувати учням зробити записи в робочих зошитах.

  • Первинне закріплення:

  • Які вимоги ставляться перед оформленням технологічних карт стрижки, фарбування чи укладання?

  • Назвіть основні етапи створення технологічної карти.

  1. Розкриття питання «Особливості технологічної карти стрижки».

  • Ознайомити з поняттям «Схема стрижки».

  • Розповісти про основні моменти, які повинна відображати схема стрижки (слайд 9).

  • Розповісти з демонстрацією слайдів про схематичне зображення проділів, кутів відтягування пасом, зображування основних операцій стрижки (окантування, філірування) (слайди 10-19).

  • Запропонувати учням зробити записи в робочих зошитах.

  1. Розкриття питання «Особливості технологічної карти фарбування».

  • Ознайомити з поняттям «Схема фарбування».

  • Розповідь про основні моменти, які повинна відображати схема фарбування (слайд 20).

  • Розповідь з демонстрацією слайдів про схематичне зображення способів фарбування (слайд 21).

  • Запропонувати учням зробити записи в робочих зошитах.

  1. Розкриття питання «Особливості технологічної карти укладання».

  • Ознайомити з поняттям «Схема укладання».

  • Розповідь про основні моменти, які повинна відображати схема укладання (слайд 22).

  • Розповідь з демонстрацією слайдів про схематичне зображення способів укладання, елементів зачіски (слайд 23-25).

  • Запропонувати учням зробити записи в робочих зошитах.

  • Первинне закріплення:

  • Дати визначення поняттям «Схема стрижки», «Схема Фарбування».

  • Які основні моменти повинна відображати технологічна карта фарбування?

  • Які основні моменти повинна відображати технологічна карта укладання?

  • Які основні моменти повинна відображати технологічна карта стрижки?

  1. Узагальнення і систематизація нових знань.

  1. Учням роздати інструкційні карти.

  2. Дати завдання учням: за поданими інструкційними картами скласти технологічну карту стрижки, карту фарбування та укладання.

  3. Перевірити завдання та підвести підсумки.

  1. Підсумки уроку.

  1. Підвести підсумки уроку.

  2. Проаналізувати діяльність учнів на уроці. Відзначити найкращих учнів.


  1. Домашнє завдання.

  1. Вивчити інформацію в робочих зошитах.








Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Уроки

Целевая аудитория: Прочее.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
«Основні правила читання та складання технологічних карт».

Автор: Чикіна Тетяна Григорівна

Дата: 03.03.2016

Номер свидетельства: 301816
