kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Махамбет ?теміс?лыны? шы?армашылы?ына шолу

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? та?ырыбы:"Махамбет ?теміс?лы  шы?армашылы?ына  шолу"

Саба?ты? ма?саты:А?ынны? ерлік  та?ырыбына арнал?ан  ?ле?деріні?  мазм?нымен таныстыра отырып,а?ын шы?армашылы?ына  шолу  ж?ргізу.

Ой-тол?аныс.(Рефлексия)

?йымдастыру  б?лімінде

Ой  ?оз?ау:Нені біліп шы?у керек?

Ой тол?ау:Нені  білгіміз келеді?

Ой ?орыту:Нені білу керек?

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Махамбет ?теміс?лыны? шы?армашылы?ына шолу»

Ақтөбе облысы

Мәртөк ауданы

Хлебодаровка орта мектебі

қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

Оразаева Айнұр Өмірзаққызы

Қазақ әдебиеті,10--класс

Сабақтың тақырыбы: «Махамбет Өтемісұлы шығармашылығына шолу »

Сабақ мақсаты: оқушыларға ақынның ерлік тақырыбына арналған өлең мазмұнымен таныстыра отырып, ақын шығармашылығына шолу жүргізу.



Сабақ эпиграфы:

«Бүкіл ХІХ ғасыр әдебиетінде қимыл мен күрес жырын Махамбеттей жырлаған өзгеше ақын болған емес»

Мұхтар Әуезов

Ойтолғныс

(рефлексия)

Ұйымдастыру бөлімінде
Ой қозғау:Нені біліп шығу керек?
Ой толғау:Нені білгіміз келеді ?
Ой қорыту:Нені білу керек?

Психология тренингі. ”Бет суреттер”

/Оқушының сабақ басталар алдындағы көңіл –күйін байқау/

Оқушыларға тақтада слайдта ақын өлеңдерінің тақырыптары шығады.Сол бойынша оқушылар өздері жаттаған бір өлеңін жатқа оқиды.

Кубизм технологиясы” Бүгінгі сабақтан түйгенін байқау.

Тақырыпты жан-жақты қамтуға мүмкіндік туғызатын оқыту стратегиясы. Кубиктің алты жағы бар. Екі топтан екі адам шығады.

1.Суреттеп беріңіз.

Махамбет шығармашылығы ,өмір жолы туралы айтады.

2.Салыстырыңыз. (5минут)

Ақын өлеңдерін бір-бірімен салыстырады.

3.Зерттеңіз.(4 минут)

Жалпы оқушылардың Махамбет Өтемісұлы туралы не білетінін байқаймыз.

4.Қолданыңыз.(мысал келтіріп ,өлең оқиды.)

Рефлексия

/оқушылар қағазға жазып шығады/

Бүгін біз не үйрендік?

Нені білдім?

Нені білгім келеді?

Сұрағыңыз:

Пікіріңіз:

Үйге тапсырма : эссе жазу

Тақырыбы: “Мен - Махамбет ақын болсам...”




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 10 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Махамбет ?теміс?лыны? шы?армашылы?ына шолу

Автор: Оразаева Айн?р ?мірза??ызы

Дата: 02.12.2015

Номер свидетельства: 260990


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства