kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Lesson Study" топтамасы бойынша ашы? саба?тар 4-сынып

Нажмите, чтобы узнать подробности

4В сыныбында ?аза? тілінен "Lesson Study" топтамасы бойынша саба?тар ж?ргіздім. Б?л саба? жа?а о?ыту технологиялары бойынша ??рыл?ан. 1-ші саба? "Т?йе" та?ырыбы бойынша берілді, 2-ші саба? !Піл" та?ырыбы, 3-саба? "Тасба?а" та?ырыбы бойынша ж?не 4-ші саба? - ауданды? семинарда берілді "?й жануарлары" та?ырыбы бойынша.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Lesson Study" топтамасы бойынша ашы? саба?тар 4-сынып»



№ 2 Майқайың ЖОББМ

« Lessen Studio»

бойынша ашық сабақтар топтамасы.

4 «в» сыныбы

Мұғалімі: Л.А.Каирбаева







2014-2015 оқу жылы


4 сынып Қазақ тілі Тақырыбы: Түйе Күні: 17.02.15.

Мақсаты.1. Білімділік: Тақырып бойынша лексика-грамматикалық білім деңгейлерін қалыптастыру. 2. Дамытушылық: ойлау, есте сақтау, көру, оқу,тыңдау,жазу, сөйлеу қабілеттерін дамыту, сөздік қорларын молайту. Байланыстырып сөйлеуге машықтандыру.3. Тәрбиелік: Түйенің пайдасы туралы айтып түсіндіру.

Сабақ кезеңдері:

Уақыты

Сабақтың әдістері модульдер

Мұғалімнің іс әрекеті

Оқушының іс әрекеті

Нәтижелер

Ресурстар





(А)

(В)

(С)



  1. Кіріспе (А)


1.1. Үй тапсырмасын тексеру

3 мин.




5 мин.

Амандасу.

Топ басшысын сайлау.

Бағалау парағын тарату, үсіндіру.

Жұппен бір-біріне тілек айтады.

Музыкамен сергіту сәтін жасады.

Сабаққа қызығушылығы оянады

ИБТ музыка

Бағалайды

Сұрақтар қояды

Сұрақтарға жауап береді

2.1.Тақырыпқа шығу.

2 мин.

ИКТ

Тыңдалым.

Миға шабуыл.

Жұмбақ арқылы тақырыпқа шығу. Сабақтың мақсатын қою.

Барлық оқушылар қарайды. БББ кестесін толтыру


Өз ойларын ортаға салады.


Оқушыларға сабақтың мақсатын хабарлау

Оқушылар берілген парақты толтырады, сабақтың мақсатына шығу

Тақырыпты өздері ашады

ИКТ

3. Негізгі бөлім

Сөздік жұмысы.

Сергіту



3.2. Мәтінді талқылау



3.4 Жинақтау

3 мин.



.

5 мин



3 мин

Тәжірибе

Мәтінмен жұмыс

Бағалау критерийлері

Тыңдалым

Оқылым

Жазылым

Берілген сөздермен таныстыру.Оқыту,сөз тіркесін, сөйлемдер құрастыру.

Сөйлем құрастырады

Ссөз тіркес құрастырады

Сұрақтарға жауап береді

Қазақша дұрыс оқуға дағдыланады

ИКТ

Әр топқа «Түйе» туралы мәтіндер таратылады.Мәтінді топта талқылайды.Постерге салып қорғайды.

Сұрақтар арқылы мәтіннің мазмұнын

ашады

Бағалау парағы

Түйе туралы

әңгімеу

Түйенің пайдасы

3 дұрыс 3бұрыс сөйлемдерқұрастырады

Кроссворд

құрастыру

15 мин.


5мин






Етістіктің шақтарын ажырату

Әр топтан бір өкіл шығады. Басқа топтарға барып мәтіннің мазмұнын әңгімелейді. Соңында өз тобына барады.


Мәтіннің мазмұнын түсінеді

Мәтін, флипчарт, маркер

4. Қорытынды (Д)


5 мин.





Тақырыпқа байланысты сұрақтар қою.

.

Жаңа тақырыпты қорытады, бағалайды



4.1. Сабақтың басты сәтін еске түсіру


4.2. Үйге тапсырма

2 мин.


Үй тапсырмасын түсіндіреді

Барлық оқушыларға бірдей. Күнделіктеріне жазады.



4.3.Бағалау критер

4.Саб.көңіл күйлерін көрсету.


3 мин.


Топ жұмысын бағалау және оқушыларды жеке-жеке бағалау.

Әр топ өз топ мүшелерін бағалайды.


Өздерін реттейді.


Бағалау парағы

4сынып Қазақ тілі 19.02.15 ж.

Тақырыбы: Піл.

Мақсаты: 1.Білімділік.Піл туралы білімдерін қалыптастыру. 2. Дамытущылық:Оқушылардың ой-өрісін, қисынды ойлау қабілеттерін арттыру. 3.Тәрбиелік:Жануарларға деген сүйіспеншілігін арттыру.

Сабақ кезеңдері:

Уақыты

Сабақтың әдістері модульдер

Мұғалімнің іс әрекеті

Оқушының іс әрекеті

Нәтижелер

Ресурстар





(А)

(В)

(С)



  1. Кіріспе (А)


1.1. Үй тапсырмасын тексеру

3 мин.




5 мин.

Амандасу.

Топ басшысын сайлау.

Бағалау парағын тарату.

Жұппен бір-біріне тілек айтады.

Музыкамен сергіту сәтін жасады.

Сабаққа қызығушылығы оянады

ИБТ музыка

Бағалайды

Сұрақтар қояды

Сұрақтарға жауап береді

2.1.Тақырыпқа шығу.

2 мин.

ИКТ

Тыңдалым.

Миға шабуыл.

Видео ролик арқылы тақырыпқа шығу. Сабақтың мақсатын қою.

Барлық оқушылар қарайды. БББ кестесін толтыру


Өз ойларын ортаға салады.


Оқушыларға сабақтың мақсатын хабарлау

Оқушылар берілген парақты толтырады, сабақтың мақсатына шығу

Тақырыпты өздері ашады

ИКТ

3. Негізгі бөлім

Сөздік жұмысы.




Сергіту



3.2. Мәтінді талқылау


3.4 Жинақтау

3 мин.



.

5 мин



3 мин

Тәжірибе

Мәтінмен жұмыс

Бағалау критерийлері

Тыңдалым

Оқылым

Жазылым

Тілдесім

Айтылым.

Берілген сөздермен таныстыру.Оқыту,сөз тіркесін, сөйлемдер құрастыру.

Стикер арқылы топқа бөлу.

Сөйлем құрастырады

Сөз тіркес құрастырады

Сұрақтарға жауап береді

Қазақша дұрыс оқуға дағдыланады

ИКТ

Әр топқа «Піл» туралы мәтіндер таратылады.Мәтінді топта талқылайды.Постерге салып қорғайды.

Сұрақтар арқылы мәтіннің мазмұнын

ашады

Бағалау парағы

Піл туралы

әңгімеу

Піл туралы диалог құрастыру.

Піл туралы мәтінді аудару.

Піл туралы сұрақтар құрастыру.

12 мин.



5мин








Грамм. Тапсырмаларды орындау.

Әр топтан бір өкіл шығады. Өз тапсырмаларын қорғап шығады . Қай топт ұнады соған стикер жабыстыру.


Мәтіннің мазмұнын түсінеді

Мәтін, флипчарт, маркер

4. Қорытынды (Д)


3 мин.





Тақырыпқа байланысты сұрақтар қою.

.

Жаңа тақырыпты қорытады, бағалайды



4.1. Сабақтың басты сәтін еске түсіру


4.2. Үйге тапсырма

2 мин.


Үй тапсырмасын түсіндіреді

Барлық оқушыларға бірдей. Күнделіктеріне жазады.



4.3.Бағалау критерийлері

4.4.Сабақтан алған көңіл – күйлерін көрсету.

2 мин.


Топ жұмысын бағалау және оқушыларды жеке-жеке бағалау.

Әр топ өз топ мүшелерін бағалайды.


Өздерін реттейді.


Бағалау парағы


Сабақтың тақырыбы: Тасбақа. 21.02.15

Сабақтың мақсаты:1. Білімділік: Тақырып бойынша білімдерін қалыптастыру. Сұраққа нақты жауап беруге машықтандыру.

2.Дамытушылық: Өлеңді мәнерлеп оқыту арқылы сөздерді дұрыс айтуға, мәнерлеп оқуға үйрету.3. Тәрбиелік: Жануарларға қамқор болуға тәрбиелеу.


Сабақ кезеңдері:

Уақыты

Сабақтың әдістері модульдер

Мұғалімнің іс әрекеті

Оқушының іс әрекеті

Нәтижелер

Ресурстар





(А)

(В)

(С)



  1. Кіріспе (А)


1.1. Үй тапсырмасын тексеру

3 мин.




5 мин.

Амандасу.

Топ басшысын сайлау.

Бағалау парағын тарату.

Жұппен бір-біріне тілек айтады.

Музыкамен сергіту сәтін жасады.

Сабаққа қызығушылығы оянады

ИБТ музыка

Бағалайды

Сұрақтар қояды

Сұрақтарға жауап береді

2.1.Тақырыпқа шығу.

2 мин.

ИКТ

Тыңдалым.

Миға шабуыл.

Видео ролик арқылы тақырыпқа шығу. Сабақтың мақсатын қою.

Барлық оқушылар қарайды. БББ кестесін толтыру


Өз ойларын ортаға салады.


Оқушыларға сабақтың мақсатын хабарлау

Оқушылар берілген парақты толтырады, сабақтың мақсатына шығу

Тақырыпты өздері ашады

ИКТ

3. Негізгі бөлім

Сөздік жұмысы.






Сергіту



3.2. Мәтінді талқылау



3.4 Жинақтау

3 мин.



.

5 мин



3 мин

Тәжірибе

Мәтінмен жұмыс

Бағалау критерийлері

Тыңдалым

Оқылым

Жазылым

Тілдесім

Айтылым.

Берілген сөздермен таныстыру.Оқыту,сөз тіркесін, сөйлемдер құрастыру.

«Тасбақа» өлеңімен жұмыс.

Стикер арқылы топқа бөлу.

Сөйлем құрастырады

Өлеңді жатқа айтады

Сөз тіркес құрастырады Өлеңді мәнерлеп оқид

Сұрақтарға жауап береді. Өлеңді оқиды

Қазақша дұрыс оқуға дағдыланады

ИКТ

Әр топқа «Тасбақа» туралы мәтіндер таратылады.Мәтінді топта талқылайды.Постерге салып қорғайды.

Сұрақтар арқылы мәтіннің мазмұнын

ашады

Бағалау парағы

Тасбақа туралы

әңгімеу

Тасбақа туралы диалог құрастыру.

Тасбақа туралы мәтінді аудару.

Тасбақа туралы сұрақтар құрастыру.

12 мин.



5мин








Грамм. Тапсырмаларды орындау.

Әр топтан бір өкіл шығады. Өз тапсырмаларын қорғап шығады . Қай топт ұнады соған стикер жабыстыру.


Мәтіннің мазмұнын түсінеді

Мәтін, флипчарт, маркер

4. Қорытынды (Д)


3 мин.





Тақырыпқа байланысты сұрақтар қою.

.Синквейн жазу.

Не?

Қандай?

НЕ істейді?

Жаңа тақырыпты қорытады, бағалайды



4.1. Сабақтың басты сәтін еске түсіру


4.2. Үйге тапсырма.Тасбақа өлеңін жаттау

2 мин.


Үй тапсырмасын түсіндіреді

Барлық оқушыларға бірдей. Күнделіктеріне жазады.









Бағалау парағы



Cабақтың тақырыбы: Үй жануарлары. 4 В сынып. 23.02.15.ж

Сабақтың мақсаты: Үй жануарлары туралы білімдерін қалыптастыру. Адамға тиер пайдасын білу.


Сабақ кезеңдері:

Уақыты

Сабақтың әдістері модульдер

Мұғалімнің іс әрекеті

Оқушының іс әрекеті

Нәтижелер

Ресурстар





(А)

(В)

(С)



  1. Кіріспе (А)


1.1. Үй тапсырмасын тексеру

3 мин.




5 мин.

Амандасу.

Топ басшысын сайлау.

Бағалау парағын тарату.

Жұппен бір-біріне тілек айтады.

Музыкамен сергіту сәтін жасайды.

Сабаққа қызығушылығы оянады

ИБТ музыка

Бағалайды

Сұрақтар қояды

Сұрақтарға жауап береді

2.1.Тақырыпқа шығу.

2 мин.

ИКТ

Тыңдалым.

Миға шабуыл.

Видео ролик арқылы тақырыпқа шығу. Сабақтың мақсатын қою.

Барлық оқушылар қарайды. Мұғалімнің сұрағына жауап береді.


Өз ойларын ортаға салады.


Оқушыларға сабақтың мақсатын хабарлау

Оқушылар берілген парақты толтырады, сабақтың мақсатына шығу

Тақырыпты өздері ашады

ИКТ

3. Негізгі бөлім

Сөздік жұмысы.






Сергіту



3.2. Мәтінді талқылау



3.4 Жинақтау

3 мин.



.

5 мин



3 мин

Тәжірибе

Мәтінмен жұмыс

Бағалау критерийлері

Тыңдалым

Оқылым

Жазылым

Тілдесім

Айтылым.

Берілген сөздермен таныстыру.Оқыту,сөз тіркесін, сөйлемдер құрастыру.

Стикер арқылы топқа бөлу.

Сөйлем құрастырады

Сөз тіркес құрастырады

Сұрақтарға жауап береді

Қазақша дұрыс оқуға дағдыланады

ИКТ

Әр топқа «Төрт түлік малдар » туралы мәтіндер таратылады.Мәтінді топта талқылайды.Постерге салып қорғайды.

Сұрақтар арқылы мәтіннің мазмұнын

ашады

Бағалау парағы

Шопан ата ауылы. Қойдың пайдасын айтады

Зеңгі баба ауылы. Сиырдың пайдасы туралы айтады.

Қамбар ата ауылы. Жылқының пайдасы туралы айтады.

Ойсылқара ауылы . Түйенің пайдасы тура айтады.

12 мин.



5мин






Грамм. Тапсырмаларды орындау.Тыйым сөздерді түсіндіру, Мақал-мәтелмен аяқтау.

Әр топтан бір өкіл шығады. Өз тапсырмаларын қорғап шығады . Қай топт ұнады соған стикер жабыстыру.Синквейн құрастыру.

Қой жылына тілек айтып , сабақты аяқтау.


Мәтіннің мазмұнын түсінеді

Мәтін, флипчарт, маркер

4. Қорытынды (Д


4мин.

2мин





Тақырыпқа байланысты сұрақтар қою.

Топ жұмысын бағалау және оқушыларды жеке-жеке бағалау.


.Үй жануарлары туралы сөйлемдер құрастыру.

Қымыз туралы ақпарат әкелу.

Үй жануарлары туралы мақал-мәтелдер жаттау.

Жаңа тақырыпты қорытады, бағалайды



4.2. Үйге тапсырма














































Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 4 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
"Lesson Study" топтамасы бойынша ашы? саба?тар 4-сынып

Автор: Каирбаева Ляйлаш Амантаевна

Дата: 07.04.2016

Номер свидетельства: 316125


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства