kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Асханада" атты ?ыс?а мерзімді саба? жоспары

Нажмите, чтобы узнать подробности

1 сынып?а арнал?ан "Асханада" атты саба? жоспары. Мектеп орыс тілінде о?ылатын сыныптар?а арнал?ан.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Асханада" атты ?ыс?а мерзімді саба? жоспары»

Сабақ жоспары


Тақырыбы:Асханада. Не ішімін? Не жеймін?(Столовая. Что буду кушать и пить?)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: оқушыларды тақырып бойынша жаңа сөздер мен сөз тіркестерді үйрету және оларды сөйлеу әрекетінде дұрыс пайдалана білуге үйрету.

Тәрбиелік: Оқушыларға дұрыс тамақтануға, асханада тәртіпті сақтауға үйрету.

Дамытушылық: Оқушылардың сөйлеу әрекетін, қазақша ойлауын, есте сақтау қабілетін дамыту.

Сабақтың типі.Аралас сабақ Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, аударма,түсіндіру, жаттығу, тыңдап түсіну., ойландыру.

Көрнекіліктер: Тақырыптық суреттер

Сабақтың барысы:

 Оқу іс-әрекетінің кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

І.Ұйымдастырушылық кезең

1.Оқушылармен амандасу

2.Сыныпты түгендеу

1.Мұғаліммен амандасады

2.Кезекші бүгінгі күнді, сыныпта жоқ оқушыларды.

ІІ.Сабақтың өзектілігі

Бар мен жоқты айыра білу


ІІІ.Сөйлесім әрекеті

1.Өткенді қайталау

1.Қазір қай сабақ?

2.Қазақ тілі сабағында не істейміз?

3.Қазір қай мезгіл?

4. Қыс айларын ата!


1.Қазақ тілі сабағы.

2.Қазақша оқимыз, қазақша жазамыз, қазақша сөйлейміз, қазақша тыңдаймыз3. Қазір қыс мезгілі.

4.Қыс айлары: желтоқсан, қаңтар, ақпан.

2.Үй тапсырмасын сұрау

Бөлмеде нелер бар?

Бөлме заттарын ата?


Оқушылар шығып айтады

ІҮ.Жаңа сабаққа көшу

1.Сұрақтарға жауап

Тақтадағы суретке назар аударту

Бұл не ?

Асханада нелер бар ?

Мен асханада не істеймін?

Бір-бірімізге не дейміз?

Бір-бірімізге «Ас дәмді болсын!» дейміз.

Балалар тақтада ненің суретін көріп тұрғандарын айтады.





Ү.Оқылым, тыңыдалым,жазылым,сөйлесім әрекеттері

Жаңа сабақ

1)сөздік жұмысы

2)мәтінмен жұмыс

1.Жаңа сөздерді түсіндіру:

1.Асхана-столовая

2.Тамақ жеймін-кушаю

3.Ішемін-буду пить

4.Каша -каша

5.Тамақ-еда

6. «Ас дәмді болсын!»- Приятного аппетита

2.Мәтінмен жұмыс.

1.Оқушылар жаңа сөздерді оқып, сөзерден сөйлемдер құрып, жаңа

сөздерді сөздік дәптерлеріне жазады.

2.Сұрақтарға жауап бер.

3.бар-жок байланысты тапсырмалар орындау.

ҮІ.Жаңа сабақты бекіту


1)Тақтадағы сурет бойынша сөйлету

1)оқушылар бір-бірлеп шығып, сұрақтарға жауап береді.

ҮІІ.Үй тапсырмасы

1.Сөздермен сөйлем құрау.

2. Сөздікті жаттау.

Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазады.

ҮІІІ.Бағалау

Оқушылардың білімдерін бағалау

Мұғалімге күнделіктерін беріп, бағаларын қойғызады.

ІХ.Қорытындылау

Нені өттік? Нені білдік ?деген сұрақтар арқылы сабақты қорытындылау

Біздің асхана төңірегі сұрағына жауап беріп үйрендік.

Х.Рефлексиялық-түзетушілік

Тапсырмаларды оқушылардың қалай орындағанын талқылап түзету

Тапсырма орындағанда жіберген қателерін түзетеді.

Күтілетін нәтиже:

Біледі: Лексикалық тақырыпты меңгереді

Үйренеді:Сурет бойынша қойған сұрақтарға жауап беруді үйренеді

Игереді:Сурет бойынша қойған сұрақтарға жауап беруді игереді.
















































Сабақ жоспары

Күні: 29.02.2016 Сынып:1 «Б,Г,Д»

Тақырыбы:Аспазшы. Аспазшы не істейді? (Повар. Повар что делает?)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: Аспаз маманының немен айналысатыны туралы жалпы түсінік беру, оқушыларды тақырып бойынша жаңа сөздер мен сөз тіркестерді үйрету және оларды сөйлеу әрекетінде дұрыс пайдалана білуге үйрету.

Тәрбиелік: Оқушыларға дұрыс тамақтануға, асханада тәртіпті сақтауға үйрету.

Дамытушылық: Оқушылардың сөйлеу әрекетін, қазақша ойлауын, есте сақтау қабілетін дамыту.

Сабақтың типі.Аралас сабақ Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, аударма,түсіндіру, жаттығу, тыңдап түсіну., ойландыру.

Көрнекіліктер: Тақырыптық суреттер

Сабақтың барысы:

 Оқу іс-әрекетінің кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

І.Ұйымдастырушылық кезең

1.Оқушылармен амандасу

2.Сыныпты түгендеу

1.Мұғаліммен амандасады

2.Кезекші бүгінгі күнді, сыныпта жоқ оқушыларды.

ІІ.Сабақтың өзектілігі

Бар мен жоқты айыра білу


ІІІ.Сөйлесім әрекеті

1.Өткенді қайталау

1.Қазір қай сабақ?

2.Қазақ тілі сабағында не істейміз?

3.Қазір қай мезгіл?


1.Қазақ тілі сабағы.

2.Қазақша оқимыз, қазақша жазамыз, қазақша сөйлейміз, қазақша тыңдаймыз3. Қазір қыс мезгілі.

2.Үй тапсырмасын сұрау

Асхана дегеніміз не?

Не жеймін, не ішемін ?


Оқушылар шығып айтады

ІҮ.Жаңа сабаққа көшу

1.Сұрақтарға жауап





Тақтадағы суретке назар аударту

Бұл кім ?

Ол не істейді деп ойлайсыңдар?

Ол қайда жұмыс істейді?

Балалар тақтада ненің суретін көріп тұрғандарын айтады.

Ү.Оқылым, тыңыдалым,жазылым,сөйлесім әрекеттері

Жаңа сабақ

1)сөздік жұмысы

2)мәтінмен жұмыс

1.Жаңа сөздерді түсіндіру:

1.Аспаз-повар

2.Не істейді-что делает?

3. Тамақ-еда

4. Тамақ пісіреді-готовить еду

5.Палау-плов

6.Каша -каша

1.Оқушылар жаңа сөздерді оқып, сөзерден сөйлемдер құрып, жаңа

сөздерді сөздік дәптерлеріне жазады.

2.Сұрақтарға жауап бер.



ҮІ.Жаңа сабақты бекіту


1)Тақтадағы сурет бойынша сөйлету


1)оқушылар бір-бірлеп шығып, сұрақтарға жауап береді.


ҮІІ.Үй тапсырмасы

12. Сөздікті жаттау.

Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазады.

ҮІІІ.Бағалау

Оқушылардың білімдерін бағалау

Мұғалімге күнделіктерін беріп, бағаларын қойғызады.

ІХ.Қорытындылау

Нені өттік? Нені білдік ?деген сұрақтар қою.

Аспаз деген кім? сұрағына жауап беріп үйрендік.

Х.Рефлексиялық-түзетушілік

Тапсырмаларды оқушылардың қалай орындағанын талқылап түзету

Тапсырма орындағанда жіберген қателерін түзетеді.

Күтілетін нәтиже:

Біледі: Лексикалық тақырыпты меңгереді

Үйренеді:Сурет бойынша қойған сұрақтарға жауап беруді үйренеді

Игереді:Сурет бойынша қойған сұрақтарға жауап беруді игереді.





Сабақ жоспары

Күні: 29.02.2016 Сынып:1 «И»

Тақырыбы: Әлебек, бұл азық-түлік дүкені. Азық-түлік дүкенінде. (В продуктовом магазине)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: Азық-түлік дүкені туралы жалпы түсінік беру, оқушыларды тақырып бойынша жаңа сөздер мен сөз тіркестерді үйрету және оларды сөйлеу әрекетінде дұрыс пайдалана білуге үйрету.

Тәрбиелік: Тілге деген қызығушылығын арттыру, топтық жұмыс арқылы достық қарым-қатынасқа, сыпайы болуға тәрбиелеу.
Дамытушылық: Оқушылардың сөйлеу әрекетін, қазақша ойлауын, есте сақтау қабілетін дамыту.

Сабақтың типі.Аралас сабақ Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, аударма,түсіндіру, жаттығу, тыңдап түсіну., ойландыру.

Көрнекіліктер: Тақырыптық суреттер

Сабақтың барысы:

 Оқу іс-әрекетінің кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

І.Ұйымдастыру

шылық кезең

1.Оқушылармен амандасу

2.Сыныпты түгендеу

1.Мұғаліммен амандасады

2.Кезекші бүгінгі күнді, сыныпта жоқ оқушыларды.

ІІ.Сабақтың өзектілігі

Бар мен жоқты айыра білу


ІІІ.Сөйлесім әрекеті

1.Өткенді қайталау

1.Қазір қай сабақ?

2.Қазақ тілі сабағында не істейміз?


1.Қазақ тілі сабағы.

2.Қазақша оқимыз, қазақша жазамыз, қазақша сөйлейміз, қазақша тыңдаймыз3.

2.Үй тапсырмасын сұрау

Асхана дегеніміз не?

Не жеймін, не ішемін ?


Оқушылар шығып айтады

ІҮ.Жаңа сабаққа көшу

1.Сұрақтарға жауап





Тақтадағы суретке назар аударту

Бұл не?Бұл дүкенде не сатады ойлайсыңдар?

Балалар тақтада ненің суретін көріп тұрғандарын айтады.



Ү.Оқылым, тыңыдалым,жазылым,сөйлесім әрекеттері

Жаңа сабақ

1)сөздік жұмысы

2)мәтінмен жұмыс

1.Жаңа сөздерді түсіндіру:

1.Дүкен-магазин

2.Азық-түлік-продуктовый

3. Сүт-молоко 4. Нан-хлеб

5.Май-масло 6.Қант-сахар

7. Шұжық-колбаса 8.Ет-мясо

1.Оқушылар жаңа сөздерді оқып, сөзерден сөйлемдер құрып, жаңа

сөздерді сөздік дәптерлеріне жазады.

2.Сұрақтарға жауап бер.



ҮІ.Жаңа сабақты бекіту


1)Тақтадағы сурет бойынша сөйлету


1)оқушылар бір-бірлеп шығып, сұрақтарға жауап береді.


ҮІІ.Үй тапсырмасы

12. Сөздікті жаттау.

Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазады.

ҮІІІ.Бағалау

Оқушылардың білімдерін бағалау

Мұғалімге күнделіктерін беріп, бағаларын қойғызады.

ІХ.Қорытындылау

Нені өттік? Нені білдік ?деген сұрақтар қою.

Дүкен дегеніміз не? сұрағына жауап беріп үйрендік.

Х.Рефлексиялық-түзетушілік

Тапсырмаларды оқушылардың қалай орындағанын талқылап түзету

Тапсырма орындағанда жіберген қателерін түзетеді.

Күтілетін нәтиже:

Біледі: Лексикалық тақырыпты меңгереді

Үйренеді:Сурет бойынша қойған сұрақтарға жауап беруді үйренеді

Игереді:Сурет бойынша қойған сұрақтарға жауап беруді игереді.




Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо

Дүкен-магазин

Азық-түлік-продуктовый

Сүт-молоко

Нан-хлеб

Май-масло

Қант-сахар

Шұжық-колбаса

Ет-мясо








Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша


Аспаз-повар

Не істейді-что делает?

Тамақ-еда

Тамақ пісіреді-готовить еду

Палау-плов

Каша -каша









Сабақ жоспары


Күні: 03.03.2016 Сынып:1 «Б,Г»

Тақырыбы: Мектеп асханасы. Не ішімін? Не жеймін?(Столовая. Что буду кушать и пить?)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: оқушыларды тақырып бойынша жаңа сөздер мен сөз тіркестерді үйрету және оларды сөйлеу әрекетінде дұрыс пайдалана білуге үйрету.

Тәрбиелік: Оқушыларға дұрыс тамақтануға, асханада тәртіпті сақтауға үйрету.

Дамытушылық: Оқушылардың сөйлеу әрекетін, қазақша ойлауын, есте сақтау қабілетін дамыту.

Сабақтың типі.Аралас сабақ Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, аударма,түсіндіру, жаттығу, тыңдап түсіну., ойландыру.

Көрнекіліктер: Тақырыптық суреттер

Сабақтың барысы:

 Оқу іс-әрекетінің кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

І.Ұйымдастырушылық кезең

1.Оқушылармен амандасу

2.Сыныпты түгендеу

1.Мұғаліммен амандасады

2.Кезекші бүгінгі күнді, сыныпта жоқ

ІІ.Сабақтың өзектілігі

Бар мен жоқты айыра білу


ІІІ.Сөйлесім әрекеті

1.Өткенді қайталау

1.Қазір қай сабақ?

2.Қазақ тілі сабағында не істейміз?

3.Қазір қай мезгіл?

4. Көктем айларын ата!

3. Қазір көктем мезгілі.


1.Қазақ тілі сабағы.

2.Қазақша оқимыз, қазақша жазамыз, қазақша сөйлейміз, қазақша тыңдаймыз

4.Көктем айлары:наурыз, сәуір, мамыр.

2.Үй тапсырмасын сұрау

Не жеймін?

Не ішемін? Сұрақтарына жауап береді?

Оқушылар шығып айтады

ІҮ.Жаңа сабаққа көшу

1.Сұрақтарға жауап

Тақтадағы суретке назар аударту

Бұл не ?

Асханада нелер бар ?

Мен асханада не істеймін?

Бір-бірімізге не дейміз?

Балалар тақтада ненің суретін көріп тұрғандарын айтады.


Бір-бірімізге «Ас дәмді болсын!» дейміз.



Ү.Оқылым, тыңыдалым,жазылым,сөйлесім әрекеттері

Жаңа сабақ

1)сөздік жұмысы

2)мәтінмен жұмыс

1.Жаңа сөздерді түсіндіру:

1.Мектеп-школа

2.Асхана-столовая

3.Ішемін-буду пить

4.Каша -каша

5.Тамақ-еда

6. «Ас дәмді болсын!»- Приятного аппетита

1.Оқушылар жаңа сөздерді оқып, сөзерден сөйлемдер құрып, жаңа

сөздерді сөздік дәптерлеріне жазады.

2.Сұрақтарға жауап бер.

3.бар-жок байланысты тапсырмалар орындау.

ҮІ.Жаңа сабақты бекіту


1)Тақтадағы сурет бойынша сөйлету

1)оқушылар бір-бірлеп шығып, сұрақтарға жауап береді.

ҮІІ.Үй тапсырмасы

1.Сөздермен сөйлем құрау.

2. Сөздікті жаттау.

Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазады.

ҮІІІ.Бағалау

Оқушылардың білімдерін бағалау

Мұғалімге күнделіктерін беріп, бағаларын қойғызады.

ІХ.Қорытындылау

Нені өттік? Нені білдік ?деген сұрақтарымен қортындылау

Мектеп асханасы төңірегінде сұрақтарға жауап беріп үйрендік.

Х.Рефлексиялық-түзетушілік

Тапсырмаларды оқушылардың қалай орындағанын талқылап түзету

Тапсырма орындағанда жіберген қателерін түзетеді.

Күтілетін нәтиже:

Біледі: Лексикалық тақырыпты меңгереді

Үйренеді:Сурет бойынша қойған сұрақтарға жауап беруді үйренеді

Игереді:Сурет бойынша қойған сұрақтарға жауап беруді игереді.




Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток


Мектеп-школа

Асхана-столовая

Ішемін-буду пить

Ботқа -каша

Тамақ-еда

«Ас дәмді болсын!»

Приятного аппетита

Сусын-напиток



Переведите слова в скобках на казахский язык


Мен (каша ) жеймін. Асханада (напиток) бар. Асхана сағат (9) істейді. Менің көңіл-күйім (отличное).Мен шұжық (буду кушать). (В столовой) әр бейсенбіде балық сорпасы беріледі.


Переведите слова в скобках на казахский язык


Мен (каша ) жеймін. Асханада (напиток) бар. Асхана сағат (9) істейді. Менің көңіл-күйім (отличное).Мен шұжық (буду кушать). (В столовой) әр бейсенбіде балық сорпасы беріледі.


Переведите слова в скобках на казахский язык


Мен (каша ) жеймін. Асханада (напиток) бар. Асхана сағат (9) істейді. Менің көңіл-күйім (отличное).Мен шұжық (буду кушать). (В столовой) әр бейсенбіде балық сорпасы беріледі.


Переведите слова в скобках на казахский язык


Мен (каша ) жеймін. Асханада (напиток) бар. Асхана сағат (9) істейді. Менің көңіл-күйім (отличное).Мен шұжық (буду кушать). (В столовой) әр бейсенбіде балық сорпасы беріледі.



Переведите слова в скобках на казахский язык


Мен (каша ) жеймін. Асханада (напиток) бар. Асхана сағат (9) істейді. Менің көңіл-күйім (отличное).Мен шұжық (буду кушать). (В столовой) әр бейсенбіде балық сорпасы беріледі.


Переведите слова в скобках на казахский язык


Мен (каша ) жеймін. Асханада (напиток) бар. Асхана сағат (9) істейді. Менің көңіл-күйім (отличное).Мен шұжық (буду кушать). (В столовой) әр бейсенбіде балық сорпасы беріледі.



Переведите слова в скобках на казахский язык


Мен (каша ) жеймін. Асханада (напиток) бар. Асхана сағат (9) істейді. Менің көңіл-күйім (отличное).Мен шұжық (буду кушать). (В столовой) әр бейсенбіде балық сорпасы беріледі.


Переведите слова в скобках на казахский язык


Мен (каша ) жеймін. Асханада (напиток) бар. Асхана сағат (9) істейді. Менің көңіл-күйім (отличное).Мен шұжық (буду кушать). (В столовой) әр бейсенбіде балық сорпасы беріледі.


Переведите слова в скобках на казахский язык


Мен (каша ) жеймін. Асханада (напиток) бар. Асхана сағат (9) істейді. Менің көңіл-күйім (отличное).Мен шұжық (буду кушать). (В столовой) әр бейсенбіде балық сорпасы беріледі.

Көктем-Весна

Наурыз-март

Сәуір-апрель

Мамыр-май







Сабақ жоспары

Күні: 11.03.2016 Сынып:1 «Д»

Тақырыбы: Мен ішемін (Я буду пить)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: оқушыларды тақырып бойынша жаңа сөздер мен сөз тіркестерді үйрету және оларды сөйлеу әрекетінде дұрыс пайдалана білуге үйрету.

Тәрбиелік: Оқушыларға дұрыс тамақтануға, асханада тәртіпті сақтауға үйрету.

Дамытушылық: Оқушылардың сөйлеу әрекетін, қазақша ойлауын, есте сақтау қабілетін дамыту.

Сабақтың типі.Аралас сабақ Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, аударма,түсіндіру, жаттығу, тыңдап түсіну., ойландыру.

Көрнекіліктер: Тақырыптық суреттер

Сабақтың барысы:

 Оқу іс-әрекетінің кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

І.Ұйымдастырушылық кезең

1.Оқушылармен амандасу

2.Сыныпты түгендеу

1.Мұғаліммен амандасады

2.Кезекші бүгінгі күнді, сыныпта жоқ оқушыларды.

ІІ.Сабақтың өзектілігі

Бар мен жоқты айыра білу


ІІІ.Сөйлесім әрекеті

1.Өткенді қайталау

1.Қазір қай сабақ?

2.Қазақ тілі сабағында не істейміз?

3.Қазір қай мезгіл?

1.Қазақ тілі сабағы.

2.Қазақша оқимыз, қазақша жазамыз, қазақша сөйлейміз, қазақша тыңдаймыз3. Қазір көктем мезгілі.

2.Үй тапсырмасын сұрау

Мектеп асханасында не бар?

Не ішемін? Не жеймін? Сұрақтарына жауап беру.

Оқушылар шығып айтады

ІҮ.Жаңа сабаққа көшу

1.Сұрақтарға жауап

Тақтадағы суретке назар аударту

Бұл не ?

Асханада нелер бар ?

Қандай сусындар бар?

Бір-бірімізге не дейміз?

Балалар тақтада ненің суретін көріп тұрғандарын айтады.

Айран, шырын, сүт,компот бар

Бір-бірімізге «Ас дәмді болсын!» дейміз.


Ү.Оқылым, тыңыдалым,жазылым,сөйлесім әрекеттері

Жаңа сабақ

1)сөздік жұмысы

2)мәтінмен жұмыс

1.Жаңа сөздерді түсіндіру:

Сусын-напиток

1.Айран-кефир

2.Шай-чай

3.Компот-компот

4.Шырын-сок

5.Сүт-молоко

6. «Ас дәмді болсын!»- Приятного аппетита

1.Оқушылар жаңа сөздерді оқып, сөзерден сөйлемдер құрып, жаңа

сөздерді сөздік дәптерлеріне жазады.

2.Сұрақтарға жауап бер.

3.бар-жок байланысты тапсырмалар орындау.

ҮІ.Жаңа сабақты бекіту


1)Тақтадағы сурет бойынша сөйлету

1)оқушылар бір-бірлеп шығып, сұрақтарға жауап береді.

ҮІІ.Үй тапсырмасы

1.Сөздермен сөйлем құрау.

2. Сөздікті жаттау.

Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазады.

ҮІІІ.Бағалау

Оқушылардың білімдерін бағалау

Мұғалімге күнделіктерін беріп, бағаларын қойғызады.

ІХ.Қорытындылау

Нені өттік? Нені білдік ?деген сұрақтар арқылы сабақты қорытындылау

Біздің асхана төңірегі сұрағына жауап беріп үйрендік.

Х.Рефлексиялық-түзетушілік

Тапсырмаларды оқушылардың қалай орындағанын талқылап түзету

Тапсырма орындағанда жіберген қателерін түзетеді.

Күтілетін нәтиже:

Біледі: Лексикалық тақырыпты меңгереді

Үйренеді:Сурет бойынша қойған сұрақтарға жауап беруді үйренеді

Игереді:Сурет бойынша қойған сұрақтарға жауап беруді игереді.


Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Переведите выделенные слова на казахский язык

Мен кефир іштім. Асханада түрлі напиток бар. Әжем ауылдан компот әкелді. Әкем дүкеннен молоко, кефир, сок сатып алды.

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она

Жіктік жалғау

Личные окончания

Мен-я

Сен-ты

Сіз-вы

Ол-он, она



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 1 класс

Скачать
"Асханада" атты ?ыс?а мерзімді саба? жоспары

Автор: Шегирова Назым Багдатовна

Дата: 16.05.2016

Номер свидетельства: 327387


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства