kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Ахмет Байт?рсынов" 7 сынып?а арнал?ан саба? ?ыс?а мерзімді саба? жоспары

Нажмите, чтобы узнать подробности

?аза? ?дебиеті п?нінен арнал?ан саба? жоспары. Ахмет Байт?рсыновты? ?мірбаяны.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Ахмет Байт?рсынов" 7 сынып?а арнал?ан саба? ?ыс?а мерзімді саба? жоспары»

3 тоқсан

11.01.16ж.

ХХ ғасыр әдебиеті.Ахмет Байтұрсынұлы (7сынып,әдебиет 77б.)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: ХХ ғасыр әдебиеті.Ахмет Байтұрсынұлы туралы түсіндіру.

Тәрбиелік:Ақынның өмірбаянын оқу арқылы жастарды елінің қамын ойлайтын азамат болуға баулу.

Дамытушылық: Жаңа тақырыпты әңгімелеу арықылы ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың типі.Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері:Тыңдалым,оқылым,айтылым және жазылым әрекеттерін қалыптастыру.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі:1.Оқушылармен амандасу

2.Кезекші арқылы сыныпты түгелдеу

ІІ.Сабақтың барысын,мақсат, міндеттерін айту

ІІІ.Өткенді қайталау (тілдесім әрекеті)

1.Сен қазақ халқының қандай ақындарын білесің?

2.Дулат Бабатайұлы кім болған?

3.Жыр дегеніміз не?

4.Ақын дегеніміз кім?

5.Сен қандай ақындарды білесің?

ІҮ.Жаңа сабақты еңгізу

А) сөздік жұмысы (жазылым)

1.тұжырым-заключение

2.ой-санасын ояту-разбудить сознание

3.ынтымақ-солидарность

4.насихат-наставление,совет,нравоучение

5.түйінді мәселе-основные проблемы

6.негізгі ойы-основная мысль

7.жігер-қайрат-сила

8.бірлік-единство

5. Ә) Мәтінмен жұмыс (оқылым,тыңдалым)

77 бет Мәтінді түсініп оқу

ҮІ.Жаңа тақырыпты бекіту

1.Мәтін бойынша тірек сөзедерді жазып,ақынға тән қасиеттерді көрсетіңдер

Ахмет Байтұрсынұлы








ҮІІ.Сабақты қорытындылау, оқушылардың білімін бағалау


ІХ. Үйге тапсырма беру: 1.77-78 б. Мәтінді оқып, тірек сызба арқылы әңгімелеу

2.сөздер жаттау












...01.16ж.

Сұлтанмахмұт Торайғыров (7сынып,әдебиет 90б.)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: Сұлтанмахмұт Торайғыров туралы түсіндіру.

Тәрбиелік:Ақынның өмірбаянын оқу арқылы жастарды елінің қамын ойлайтын азамат болуға баулу.

Дамытушылық: Жаңа тақырыпты әңгімелеу арықылы ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың типі.Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері:Тыңдалым,оқылым,айтылым және жазылым әрекеттерін қалыптастыру.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі:1.Оқушылармен амандасу

2.Кезекші арқылы сыныпты түгелдеу

ІІ.Сабақтың барысын,мақсат, міндеттерін айту

ІІІ.Үйге берілген тапсырманы сұрау (тілдесім әрекеті)

Оқушылардан үйге берілген тапсырмаларды сұрап, білімдерін бағалау

ІҮ.Сөйлесім әрекеті

1.Сен қазақ халқының қандай ақындарын білесің?

2.Ахмет Б. кім болған?

3.Ақынның алғашқы өлеңі қалай аталады?

4.Ахмет Б. кім?

5.Сен оның қандай шығармаларын білесің?

Ү.Жаңа сабақты еңгізу

А) сөздік жұмысы (жазылым)

1.жетімдік-сиротство

2.ұрып-соғу-избивать

3.надан,пасық-глупый

4.құштарлық-сильное увлечение

5.зардап-страдание

6.қиыншылық-трудности

Ә) Мәтінмен жұмыс (оқылым,тыңдалым)

90 бет Мәтінді түсініп оқу

Б)Өлеңмен жұмыс

92б.өлеңді түсініп оып, жаттау

ҮІ.Жаңа тақырыпты бекіту

1.Мәтін бойынша ақынның өмірі мен шығармашылығы туралы тірек сызбаны толтырып,баяндау

Сұлтанмахмұт Торайғыров










ҮІІ.Сабақты қорытындылау, оқушылардың білімін бағалау


ІХ. Үйге тапсырма беру:1. 90-91 б. Мәтінді оқып, тірек сызба арқылы әңгімелеу

2.92б.өлеңнің 1 шумағын жаттау










...01.16ж.

Жүсіпбек Аймауытов (7сынып,әдебиет 95б.)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: Жүсіпбек Аймауытов туралы түсіндіру.

Тәрбиелік:Саналы білім алуға баулу.

Дамытушылық: Жаңа тақырыпты әңгімелеу арықылы ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың типі.Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері:Тыңдалым,оқылым,айтылым және жазылым әрекеттерін қалыптастыру.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі:1.Оқушылармен амандасу

2.Кезекші арқылы сыныпты түгелдеу

ІІ.Сабақтың барысын,мақсат, міндеттерін айту

ІІІ.Үйге берілген тапсырманы сұрау (тілдесім әрекеті)

Оқушылардан үйге берілген тапсырмаларды сұрап, білімдерін бағалау

ІҮ.Сөйлесім әрекеті

1.Сен қазақ халқының қандай ақындарын білесің?

2.Сұлтанмахмұт кім болған?

3.Ақын қай жылы, қай жерде дүниеге келген?

4.Ақынның балалық шағы қайда өтеді?

5.Сен оның қандай шығармаларын білесің?

Ү.Жаңа сабақты еңгізу

А) сөздік жұмысы (жазылым)

1.атырап-край,местность

2.ағаш шебері-столяр

3.іргетасын қалаушы-основатель

4.ұста-кузнец

5.алқа мүшесі-член коллеги

6.сын мақала-критическая статья

Ә) Мәтінмен жұмыс (оқылым,тыңдалым)

95 бет Мәтінді түсініп оқу

ҮІ.Жаңа тақырыпты бекіту

1.Мәтін бойынша ақынның өмірі мен шығармашылығы туралы хронологияляқ кестені толтырып, әңгімелеу


Жылдар

Оқиғалар

Шығармалары







ҮІІ.Сабақты қорытындылау, оқушылардың білімін бағалау


ІХ. Үйге тапсырма беру:1. 90-91 б. Мәтінді оқып, тірек сызба арқылы әңгімелеу

2.92б.өлеңнің 1 шумағын жаттау












..02.16ж.

Тіл дамыту (7сынып, әдебиет 97б.)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік:. Тіл дамыту

Тәрбиелік: Саналы білім алуға баулу.

Дамытушылық: Тақырыптарды әңгімелеу арықылы тілдерін дамыту.

Сабақтың типі. Тіл дамыту сабағы

Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері:Тыңдалым,оқылым,айтылым және жазылым әрекеттерін қалыптастыру.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі:1.Оқушылармен амандасу

2.Кезекші арқылы сыныпты түгелдеу

ІІ.Сабақтың барысын,мақсат, міндеттерін айту


ІІІ.Сөйлесім әрекеті

1.Сен қазақ халқының қандай ақындарын білесің?

1.Сен қазақ халқының қандай жазушыларын білесің?

2.Абай Қ. кім болған?

3.Ахмет Б.кім болған?

4.Сұлтанмахмұт Т. кім болды?

5.Сен осы ақындардың қандай шығармаларын білесің?


ІҮ.Үй жұмысын тексеру

Оқушылардан Жүсіпбек Аймауытов туралы сұрап,білімдерін бағалау


Ү.Тіл дамыту

А) сөздік жұмысы (жазылым)

1.өкінішті-досадный,неприятный

2.салақтық-неаккуратность

3.мақтаншақтық-хваставство

4.шалағалйлық-невнимательность

5.өзімшілдік-эгоизм

6.қорқақтық-трусость

Ә) Мәтінмен жұмыс (оқылым,тыңдалым)

97 бет. Жүсіпбек Аймауытовтың «Әнші» әңгімесінен үзіндіні түсініп оқу

ҮІ.Жаңа тақырыпты бекіту

  1. Мәтінді бірнеше бөліктерге бөлу

  2. Әр бөлікке ат беру

  3. Мәтіндегі барлық кейіпкерлерді атау

  4. Мәтіндегі оқиға болған жерлерді атау

  5. Әмірқанның прототипі Әміре Қашаубаев туралы оқулықта берілген деректермен танысу


ҮІІ.Сабақты қорытындылау

  1. Жүсіпбек Аймауытовтың «Әнші» әңгімесінен қандай ой түйдіңдер?

  2. Атақты Әміре Қашаубаев туралы не білесіңдер?

ІХ.Оқушылардың білімдерін бағалау


Х. Үйге тапсырма беру:102 б.сұрақтар мен тапсырмаларды орындау








...02.16ж.

Сәкен Сейфуллин (7сынып,әдебиет 109б.)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: Сәкен Сейфуллин туралы түсіндіру.

Тәрбиелік:Саналы білім алуға баулу.

Дамытушылық: Жаңа тақырыпты әңгімелеу арықылы ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың типі.Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері:Тыңдалым,оқылым,айтылым және жазылым әрекеттерін қалыптастыру.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі:1.Оқушылармен амандасу

2.Кезекші арқылы сыныпты түгелдеу

ІІ.Сабақтың барысын,мақсат, міндеттерін айту

ІІІ.Үйге берілген тапсырманы сұрау (тілдесім әрекеті)

Оқушылардан үйге берілген тапсырмаларды сұрап, білімдерін бағалау

ІҮ.Сөйлесім әрекеті

1.Сен қазақ халқының қандай ақындарын білесің?

1.Сен қазақ халқының қандай жазушыларын білесің?

2.Абай Қ. кім болған?

3.Ахмет Б.кім болған?

4.Сұлтанмахмұт Т. кім болды?

5.Сен осы ақындардың қандай шығармаларын білесің?


Ү.Жаңа сабақты еңгізу

А) сөздік жұмысы (жазылым)

1.лақап аты-псевдоним

2.сағыныш сазы-мелодия тоски

3.жанды бейне-живой образ

4.нәзік сезіну-тонко чувствовать

5.ақиық-сильный,неповторимый

6.әдебиет зерттеушісі-исследователь литературы

Ә) Мәтінмен жұмыс (оқылым,тыңдалым)

109 бет Мәтінді түсініп оқу

Б)Өлеңмен жұмыс

112-113б.өлеңді мәнерлеп,түсініп оқу

ҮІ.Жаңа тақырыпты бекіту

1.Мәтін бойынша ақынның өмірі мен шығармашылығы туралы тірек сызба құрып, әңгімелеу

Сәкен Сейфуллин








ҮІІ.Сабақты қорытындылау, оқушылардың білімін бағалау


ІХ. Үйге тапсырма беру:1. 109 б. Мәтінді оқып, тірек сызба арқылы әңгімелеу

2.112б.өлеңнің 1 шумағын жаттау









...02.16ж.

Ілияс Жансүгіров (7сынып,әдебиет 116 б.)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: Ілияс Жансүгіров туралы түсіндіру.

Тәрбиелік:Саналы білім алуға баулу.

Дамытушылық: Жаңа тақырыпты әңгімелеу арықылы ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың типі.Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері:Тыңдалым,оқылым,айтылым және жазылым әрекеттерін қалыптастыру.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі:1.Оқушылармен амандасу

2.Кезекші арқылы сыныпты түгелдеу

ІІ.Сабақтың барысын,мақсат, міндеттерін айту

ІІІ.Үйге берілген тапсырманы сұрау (тілдесім әрекеті)

Оқушылардан Сәкен Сейфуллин туралы сұрап, білімдерін бағалау

ІҮ.Сөйлесім әрекеті

1.Сен қазақ халқының қандай ақындарын білесің?

2.Сен қазақ халқының қандай жазушыларын білесің?

3.Абай Қ. қай жерде туған?

4.Ахмет Б.кім болған?

5.Сұлтанмахмұт Т. қай жерден оқып, білім алды?

6. Сәкен Сейфуллиннің қандай шығармасын оқыдың?

Ү.Жаңа сабақты еңгізу

А) сөздік жұмысы (жазылым)

1.ерте жетім қалу-рано осиротеть

2.ісмер-мастер

3.қайталанбас дарын иесі-неповторимый талант

4.керемет сурет-красочный

5.аманат-наказ,залог

6.көп қырлы-многогранный

7.көне мұра-древнее наследие

Ә) Мәтінмен жұмыс (оқылым,тыңдалым)

116-117 бет Мәтінді түсініп оқу

Б)Өлеңмен жұмыс

118-121,123 б.өлеңдерді мәнерлеп,түсініп оқу

ҮІ.Жаңа тақырыпты бекіту

1.Мәтін бойынша ақынның өмірі мен шығармашылығы туралы мәтінді оқып,көрсетілген белгілерді қойып, тақырыпты әңгімелеу

«Ү»-білемін, «+-»- жаңа ақпарат, «--»-түсініксіз, «?»-таңғалдырады


«Ү»-білемін,маған таныс ақпарат

«+-»- мен үшін жаңа ақпарат

«--»-мен үшін түсініксіз ақпарат

«?»-мені таңғалдырады







ҮІІ.Сабақты қорытындылау, оқушылардың білімін бағалау


ІХ. Үйге тапсырма беру:1. 116-117 б. Мәтінді оқып, көрсетілген белгілер арқылы әңгімелеу

2.118,123б.өлеңдерді мәнерлеп оқу






...02.16ж.

Мағжан Жұмабаев (7сынып,әдебиет 116 б.)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: Мағжан Жұмабаев туралы түсіндіру.

Тәрбиелік:Саналы білім алуға баулу.

Дамытушылық: Жаңа тақырыпты әңгімелеу арықылы ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың типі.Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері:Тыңдалым,оқылым,айтылым және жазылым әрекеттерін қалыптастыру.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі:1.Оқушылармен амандасу

2.Кезекші арқылы сыныпты түгелдеу

ІІ.Сабақтың барысын,мақсат, міндеттерін айту

ІІІ.Үйге берілген тапсырманы сұрау (тілдесім әрекеті)

Оқушылардан Ілияс Жансүгіров туралы сұрап, білімдерін бағалау

ІҮ.Сөйлесім әрекеті

1.Сен қазақ халқының қандай ақындарын білесің?

2.Сен қазақ халқының қандай жазушыларын білесің?

3.Абай Қ. қай жерде туған?

4.Ахмет Б.кім болған?

5.Сұлтанмахмұт Т. қай жерден оқып, білім алды?

6. Сәкен Сейфуллиннің қандай шығармасын оқыдың?

7. Ілияс Жансүгіров кім?

Ү.Жаңа сабақты еңгізу

А) сөздік жұмысы (жазылым)

1.ағартушылық сарын-просветительский мотив

2.өмірге құштарлық-жажда к жизни

3.сырлы-лиричный

4.перзент-сын,дитя

5.пір тұту-считать святым

6.жас жеткіншек-молодое поколение

7.құрмет тұту-уважать

Ә) Мәтінмен жұмыс (оқылым,тыңдалым)

125-126 бет Мәтінді түсініп оқу

Б)Өлеңмен жұмыс

128-129 б.өлеңді мәнерлеп,түсініп оқу

ҮІ.Жаңа тақырыпты бекіту сұрақтары

1.Мағжан қай жылы туған?

2.Мағжан өлеңдерін неше жастан бастап жазды?

3.Алғашқы кітабы қалай аталады?

4.Мағжанның қандай шығармалары бар?

5. Шығармаларының тақырыбы қандай?

ҮІІ.Сабақты қорытындылау, оқушылардың білімін бағалау


ІХ. Үйге тапсырма беру:1. 125-126 б. Мәтінді оқып, әңгімелеу

2.128б.өлеңді мәнерлеп оқу










...03.16ж.

Бейімбет Майлин (7сынып,әдебиет 135 б.)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: Бейімбет Майлин туралы түсіндіру.

Тәрбиелік:Саналы білім алуға баулу.

Дамытушылық: Жаңа тақырыпты әңгімелеу арықылы ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың типі.Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері:Тыңдалым,оқылым,айтылым және жазылым әрекеттерін қалыптастыру.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі:1.Оқушылармен амандасу

2.Кезекші арқылы сыныпты түгелдеу

ІІ.Сабақтың барысын,мақсат, міндеттерін айту

ІІІ.Үйге берілген тапсырманы сұрау (тілдесім әрекеті)

Оқушылардан Мағжан Жұмабаев туралы сұрап, білімдерін бағалау

ІҮ.Сөйлесім әрекеті

1.Сен қазақ халқының қандай ақындарын білесің?

2.Сен қазақ халқының қандай жазушыларын білесің?

3.Абай Қ. қай жерде туған?

4.Ахмет Б.кім болған?

5.Сұлтанмахмұт Т. қай жерден оқып, білім алды?

6. Сәкен Сейфуллиннің қандай шығармасын оқыдың?

7. Ілияс Жансүгіров кім?

8.Мағжан Жұмабаевтың қандай шығармалары бар?

Ү.Жаңа сабақты еңгізу

А) сөздік жұмысы (жазылым)

1.кедей малшы-бедный скотник

2.жоқшылық пен кедейшілік-бедность

3.шынайы-истинный

4.назар-внимание

5.қаршадайынан-с малых лет

6.ауыр зардаптары-тяжелые последствия

7.бейнелеу-изображать

Ә) Мәтінмен жұмыс (оқылым,тыңдалым)

135-136 бет Мәтінді түсініп оқу

Б)Б. Майлиннің әңгмесімен жұмыс

138-142 б.әңгімені түсініп оқу

ҮІ.Жаңа тақырыпты бекіту сұрақтары

1. Бейімбет Майлин қай жылы,қай жерде туған?

2. Бейімбет қай жерлерде оқып,білім алды?

3. Бейімбет Майлиннің қандай шығармалары бар?

4. Шығармаларының тақырыбы қандай?

5.Ол қалай қайтыс болды?

ҮІІ.Сабақты қорытындылау, оқушылардың білімін бағалау


ІХ. Үйге тапсырма беру:1. 135-136 б. Мәтінді оқып, әңгімелеу

2.138-142 б.әңгімені түсініп оқу






...03.16ж.

Жамбыл Жабаев (7сынып,әдебиет 145 б.)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: Жамбыл Жабаев туралы түсіндіру.

Тәрбиелік:Саналы білім алуға баулу.

Дамытушылық: Жаңа тақырыпты әңгімелеу арықылы ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың типі.Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері:Тыңдалым,оқылым,айтылым және жазылым әрекеттерін қалыптастыру.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі:1.Оқушылармен амандасу

2.Кезекші арқылы сыныпты түгелдеу

ІІ.Сабақтың барысын,мақсат, міндеттерін айту

ІІІ.Үйге берілген тапсырманы сұрау (тілдесім әрекеті)

Оқушылардан Бейімбет Майлин туралы сұрап, білімдерін бағалау

ІҮ.Сөйлесім әрекеті

1.Сен қазақ халқының қандай ақындарын білесің?

2.Сен қазақ халқының қандай жазушыларын білесің?

3.Абай Қ. қай жерде туған?

4.Ахмет Б.кім болған?

5.Сұлтанмахмұт Т. қай жерден оқып, білім алды?

6. Сәкен Сейфуллиннің қандай шығармасын оқыдың?

7. Ілияс Жансүгіров кім?

8.Мағжан Жұмабаевтың қандай шығармалары бар?

9. Бейімбет Майлиннің қандай әңгімелерін оқыдың?

Ү.Жаңа сабақты еңгізу

А) сөздік жұмысы (жазылым)

1.дүре-розги,телесное наказание

2.суырыпсалма ақын-поэт импровизатор

3.ерекше-особенный

4.жыр алыбы-гигант поэзии

5.мерейтой--юбилей

6.шабыт-вдохновение

Ә) Мәтінмен жұмыс (оқылым,тыңдалым)

145 бет Мәтінді түсініп оқу

Б)Өлеңмен жұмыс

148-149 б.өлеңді мәнерлеп, түсініп оқу

ҮІ.Жаңа тақырыпты бекіту

1.Мәтін бойынша ақынның өмірі мен шығармашылығы туралы кестені толтырып, әңгімелеу


Не білемін?

Не білдім?

Не білгім келеді?





ҮІІ.Сабақты қорытындылау, оқушылардың білімін бағалау


ІХ. Үйге тапсырма беру:1. 145 б. Мәтінді оқып, әңгімелеу

2.148-149 б.мәнерлеп оқу










...03.16ж.

Мұхтар Әуезов (7сынып,әдебиет 151 б.)

Сабақтың мақсаттары:Білімділік: туралы түсіндіру.

Тәрбиелік:Саналы білім алуға баулу.

Дамытушылық: Жаңа тақырыпты әңгімелеу арықылы ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың типі.Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі:Дәстүрлі

Әдіс-тәсілдері:Тыңдалым,оқылым,айтылым және жазылым әрекеттерін қалыптастыру.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі:1.Оқушылармен амандасу

2.Кезекші арқылы сыныпты түгелдеу

ІІ.Сабақтың барысын,мақсат, міндеттерін айту

ІІІ.Үйге берілген тапсырманы сұрау (тілдесім әрекеті)

Оқушылардан Жамбыл Жабаев туралы сұрап, білімдерін бағалау

ІҮ.Сөйлесім әрекеті

1.Сен қазақ халқының қандай ақындарын білесің?

2.Сен қазақ халқының қандай жазушыларын білесің?

3.Абай Қ. қай жерде туған?

4.Ахмет Б.кім болған?

5.Сұлтанмахмұт Т. қай жерден оқып, білім алды?

6. Сәкен Сейфуллиннің қандай шығармасын оқыдың?

7. Ілияс Жансүгіров кім?

8.Мағжан Жұмабаевтың қандай шығармалары бар?

9. Бейімбет Майлиннің қандай әңгімелерін оқыдың?

10.Жамбыл Жабаевтың Ұлы Жеңіске арналған қандай өлеңі бар?

Ү.Жаңа сабақты еңгізу

А) сөздік жұмысы (жазылым)

1.сауаттылық-грамотность

2.жыртқыш-зверь

3.әдепті-воспитанный

4.бөлтірік-волчонок

5.әуесқой-любознательный

6.шыншыл-правдивый

7.табиғат үніне құлақ түру-прислушаться к голосу природы

Ә) Мәтінмен жұмыс (оқылым,тыңдалым)

154-160 бет Мәтінді түсініп оқу

Б)М.Әуезотың әңгімесімен жұмыс

148-149 б. әңгімені түсініп оқу

ҮІ.Жаңа тақырыпты бекіту

1.Мәтін бойынша жазушының өмірі мен шығармашылығы туралы тірек сызбаны толтырып, әңгімелеу

Мұхтар Әуезов





ҮІІ.Сабақты қорытындылау, оқушылардың білімін бағалау

ІХ. Үйге тапсырма беру:1. 151-152 б. Мәтінді оқып, әңгімелеу

2.148-149 б.әңгімені оқу








Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 7 класс

Скачать
"Ахмет Байт?рсынов" 7 сынып?а арнал?ан саба? ?ыс?а мерзімді саба? жоспары

Автор: Алимханова С?уле ?асымхановна

Дата: 17.05.2016

Номер свидетельства: 327563


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства