|    Сабақ №       |    Күні       |    Сынып: 7   |    Пән: Қазақ тілі   |    Пән мұғалімі: Исахова Р.К.   |  
  |   Тақырыбы:     |    Ақпарат іздеу   |  
  |   Мақсаты:     |    Тақырып бойынша өзара тілдесіп, сұрақтарға жауап беру. Сөз тіркестерін қолданып, сөйлемдер    құрау.Өз бетінше ғаламтордың көмегімен іздене алу, қажет ақпараттарды таба білу.   |  
  |   Күтілетін нәтиже/табыс көрсеткіші:   |    Өз бетінше ғаламтордың көмегімен іздене алады, қажет ақпараттарды таба біледі, сабаққа тиімді пайдалана алады.   |  
  |   Жұмыс түрі:   |    Топтық, жұптық   |    Модуль:СТО, ДО,АКТ,Талантты оқушымен жұмыс. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,   |  
  |   Мұғалімнің жазбалары: Әдісі: Сұрақ-жауап, миға шабуыл, топтастыру т.б   пайдалан   |  
  |   №   |    Сабақ кезеңдері   |    Мұғалімнің әрекеті     |    Оқушының әрекеті   |    Күтілетін нәтиже   |    Ресурстар     |  
  |   1   |    Ұйымдастыру   |    Трениинг  «Мен басқаның көзімен...»  Топтарға бағалау парағының түсі бойынша бөлемін.  Топ ережесін сақтап отыруларын ескерту.     |    Бір-біріне мақтау сөздер айтады      Топтарға бөлінеді,  Бағалау парақшасымен танысады   |    Көңілдері көтеріледі          Сабақ кезеңдерімен танысады   |    Топ ережесі   |  
  |   2   |    «Миға шабуыл»  Үй тапсырмасын тексеру   |         |    Өткен тақырыпты естеріне түсіреді, сұрақтарға жауап береді, мысалдар келтіреді, бірін-бірі толықтырып отырады   |    Өз ойларын айтады.    Сұрақтарға жауап береді?   |    Бағалау парағы   |  
  |   3   |    Қызығушылық ояту   |    Суреттерді тақтадан көрсету арқылы тақырыпты ашады.   |    Суреттерді сәйкестендіру арқылы тақырыпты ашады.     |    Суреттер арқылы тақырыпты ашады   |    Интербелсенді тақта   |  
  |   4   |    Жаттығулармен жұмыс   |    3-тапсырма.Тұрақты тіркестердің мағынасын ашып жазу.  5-тапсырма.Сөйлемдерге синтаксистік талдау жасау.   |    Тақтада және дәптерлерінде орындайды.     |    Тұрақты тіркестердің мағынасын ашып жазған.  Сөйлемдерге дұрыс синтаксистік талдау жасады.       |    Оқулық  Бағалау парақша-лары   |  
  |   5   |    Постер қорғау   |    І топ: Ас үйді топтастыру  ІІ топ: жатын бөлмені топтастыру  ІІІ топ: қонақ бөлмесін топтастыру   |    Берілген суреттер арқылы бөлме жиһаздарын топтастырады.   |    Жиһаздарды өз орындарына орналастырады және әңгімелеп береді.   |    Маркер    Постер  Бағалау парақша-лары   |  
  |   6   |    Бес жолды өлең стратегияс   |    1.Зат есім  2.сын есім  3.етістік  4.Төрт сөзден тұратын сөйлем.  5.Синоним   |    Дәптерлеріне тақырып бойынша өлең жазады   |    Өлеңді дұрыс ұйқастыра, құрастырып жазған, ойын дұрыс жүйелеген.   |     Бағалау парақша-лары остер   |  
  |   7   |    Сабақты қорытындылау       |         |    Жауаптарын бірлесе отырып белгілейді   |    Шкалаға сүйене отырып бағалайды     |    Бағалау парақша-лары       |  
  |   8   |    Үй тапсырмасы   |    Мақсатын түсіндіремін   |         |         |    оқулық   |  
  |   9   |    Бағалау   |         |    Бағалау парақшасындағы кезеңдер бойынша топтар өздерін бағалап отырады және қорытынды баға шығарады   |    Топ басшылары және мұғалім бағалайды   |    Бағалау парақша-лары   |  
  |   10   |    Рефлексия   |    RAFT стратегиясы   |    Оқушы қандайда бір объектіні алып, сол рөлге еніп өз ойын жазады. Бұл стратегияны қолдануда бала сол зат туралы ойын жазба түрде, бірінші жақта хабарлайды   |    Оқушы рөлге ене алды, бірінші жақта өзін танытырды.   |         |