kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Жемістер мен к?к?ністер. ?ыс?а мерзімді саба? жоспары. 2- сынып

Нажмите, чтобы узнать подробности

?ыс?а мерзімді саба? жоспары. Жа?артыл?ан білім мазм?нына сай.

«Шатты? ше?бері» ?йымдастыру кезе?і. О?ушылар бір- біріне саба??а с?ттілік тілейді.

О?ушыларды 2-топ?а б?ліп отыр?ызамын. 1 топ: «Жемістер» 2 топ: «К?к?ністер».

М?тінмен ж?мыс. «Ты?дап отыр?ан ?штік» ?дісіне саламыз. (с?йлеуші, аудармашы, суретші) О?ушылар?а топ?а м?тін жазыл?ан карточка беріледі.

1. М?тінді м?нерлеп о?иды, т?сінеді

2. М?тіннен таныс затты? атауларын теріп жазады.

3. М?тінді суретке т?сіреді.

Жемістер мен к?к?ністер.

Жемістер мен к?к?ністертер ба?шада ?седі. Жемістер мен к?к?ністер ?те д?мді. 

Жемістер а?ашта ?седі.Олар: Алма, алм?рт, анар, алхоры, ?рік, шабдалы.

К?к?ністер жерде ?седі.

Олар: картоп, с?біз, ?ияр, ?ызылша, ?ызана?, ?ыры??абат.  

Балалар жемістер мен к?к?ністерді жа?сы к?реді. Олар д?руменге бай.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«КМЖ Тагам мен сусын»

Қысқа мерзімді жоспар. Сабақ жоспары

Пән: Қазақ тілі

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Баталова Самал Куатовна

Сынып:

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Бөлім: Тағам мен сусын.

Сабақ тақырыбы: Жемістер мен көкөністер.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.4.2.1 Мұғалімнің көмегімен оқыған/ тыңдаған/аудиовизуалды материалдар бойынша таныс заттардың атауын жазу

1.5.2.2 Мұғалімнің көмегімен ә, ө, ү, ұ, і, ң, қ, ғ, һ әріптері кездесетін сөздерді анықтау және жазу


Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:Мұғалімнің көмегімен (тыңдаған ) аудиовизуалды материалдар бойынша таныс заттардың атауын жазады;

Мұғалімнің көмегімен ә,ө,ү,ұ,і,ң,ғ,һ әріптері кездесетін сөздерді анықтап жазады;

Көптеген оқушылар: Тыңдаған материалдары туралы айта алады, суретке түсіреді; Мұғалімнің көмегінсіз ә,ө,ү,ұ,і,ң,ғ,һ әріптері кездесетін сөздерді анықтап жазады.

Кейбір оқушылар: Тыңдаған материалды түсінеді, түсінгенін айта алады. Мұғалімнің көмегінсіз ә,ө,ү,ұ,і,ң,ғ,һ әріптері кездесетін сөздерді анықтап жазады, жуан, жіңішке дауысты дыбыстардың астын сызады.

Жетістік критерийлері

Оқушылар тыңдаған материалдарын түсінеді, мұғалімнің көмегімен қажет ақпаратты таба алады және жаза алады.

Тілдік мақсаттар


Пәнге тән лексика мен терминалогия

Бақша - сад

Өте дәмді - очень вкусный

Жақсы көреді – любять

Құндылықтарды дарыту




Пәнге қызығушылығын арттыру.

Пәнаралық байланыстар

Дүниетану

АКТ қолдану дағдылары

Осы сабақта оқушылар қандай АКТ дағдыларын дамыта алатынын көрсетіңіз

Бастапқы білім


Жемістер мен көкөністер №2

Сабақбарысы

Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы


«Шаттық шеңбері» ұйымдастыру кезеңі. Оқушылар бір- біріне сабаққа сәттілік тілейді.

Оқушыларды 2-топқа бөліп отырғызамын. 1 топ: «Жемістер» 2 топ: «Көкөністер»
















Флипчарт. «Екі корзина» оқушылар араласып жатқан жемістер мен көкөністерді екі корзинаға салып отырып топқа бөлінеді.

Сабақтың ортасы


Мәтінмен жұмыс. «Тыңдап отырған үштік» әдісіне саламыз. ( сөйлеуші, аудармашы, суретші) Оқушыларға топқа мәтін жазылған карточка беріледі. 1.Мәтінді мәнерлеп оқиды, түсінеді

2. Мәтіннен таныс заттың атауларын теріп жазады.

3. Мәтінді суретке түсіреді.

Жемістер мен көкөністер.

Жемістер мен көкөністертер бақшада өседі. Жемістер мен көкөністер өте дәмді. Жемістер ағашта өседі.Олар: Алма, алмұрт, анар, алхоры, өрік, шабдалы. Көкөністер жерде өседі.Олар: картоп, сәбіз, қияр, қызылша, қызанақ, қырыққабат. Балалар жемістер мен көкөністерді жақсы көреді. Олар дәруменге бай.



Сергіту сәті. «Әліппе әнін» айтып сергіп қалу.








Постер, маркер, түрлі түсті қарындаштар.



Слайд 1





















видео

Сабақтың соңы

« Адасқан әріптер » ойыны .

Көп нүктенің орнына адасқан әріптерді қойып жаз



«Кубик лақтыру» рефлексия жасау.

Слайд 2







Презентация



Просмотр содержимого презентации
«Слайд №1»

Жемістер мен көкөністер.  Жемістер мен көкөністер бақшада өседі. Жемістер мен көкөністер өте дәмді. Жемістер ағашта өседі. Олар: Алма, алмұрт, анар, алхоры, өрік, шабдалы. Көкөністер жерде өседі. Олар: картоп, сәбіз, қияр, қызылша, қызанақ, қырыққабат. Балалар жемістер мен көкөністерді жақсы көреді. Олар дәруменге бай.

Жемістер мен көкөністер.

Жемістер мен көкөністер бақшада өседі. Жемістер мен көкөністер өте дәмді. Жемістер ағашта өседі. Олар: Алма, алмұрт, анар, алхоры, өрік, шабдалы. Көкөністер жерде өседі. Олар: картоп, сәбіз, қияр, қызылша, қызанақ, қырыққабат. Балалар жемістер мен көкөністерді жақсы көреді. Олар дәруменге бай.


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Прочее

Целевая аудитория: 2 класс

Скачать
Жемістер мен к?к?ністер. ?ыс?а мерзімді саба? жоспары. 2- сынып

Автор: Баталова Самал ?уатовна

Дата: 19.09.2016

Номер свидетельства: 344486


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства