kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Б?йры?. Б?йры?ты? т?рлері

Нажмите, чтобы узнать подробности

1. Білімділік: Б?йры?, б?йры?ты? т?рлерін р?сімдеуді ?йрену ар?ылы  с?здік ?орын молайтып, с?йлем к?рау, ??гімелей алу да?дыларын ?алыптсатыру, сауаттылы?тарын жетілдіру.

2.Дамытушылы?: Логикалы? ойлауын, ой д?лдігін, с?йлеу м?дениетін дамыту.

3.Т?рбиелік: ?рбір білім алушыны? еркін с?йлеп, ?з пікірін, ойын айта білуге бейімдеу, ?лтжандылы??а, с?з ?адірін тере? ??у?а т?рбилеу.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Б?йры?. Б?йры?ты? т?рлері»

Пән: Мемлекеттік тілде іс қағаздардын жүргізу

Тақырыбы: Бұйрық. Бұйрықтың түрлері.

САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ

1. Білімділік: Бұйрық, бұйрықтың түрлерін рәсімдеуді үйрену арқылы сөздік қорын молайтып, сөйлем кұрау, әңгімелей алу дағдыларын қалыптсатыру, сауаттылықтарын жетілдіру.

2.Дамытушылық: Логикалық ойлауын, ой дәлдігін, сөйлеу мәдениетін дамыту.

3.Тәрбиелік: Әрбір білім алушының еркін сөйлеп, өз пікірін, ойын айта білуге бейімдеу, ұлтжандылыққа, сөз қадірін терең ұғуға тәрбилеу.

Сабақтың түрі: аралас

Сабақтың әдісі: Сұрақ-жауап, түсіндіру, ой қозғау, әңгімелеу, іздендіру.

Сабақта қолданылатын көрнектіліктер: үлестірмелі қағаздар, үлгілер, оқулықтар

САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ МЕН МАЗМҰНЫ

I. Кіріспе бөлім.

1. Сабақтың ұйымдастыру кезңі: Білім алушылармен сәлемдесу, оларды түгендеу, назарын сабаққа аудару.

2. Үй тапсырмасын тексеру.

  • Бұйрық қандай құжат?

  • Мазмұны бойынша бұрықтар қандай жағдайда жазылады?

  • Негізгі қызмет бойынша бұйрықтар қандай жағдайда жазылады?

  • Жеке қызметкерлер құрамы бойынша бұйрықтардың мазмұнын түсіндіріңіз.

  • Бұйрықты дайындаудың кезеңдеріне тоқталыңыз.

  • Бұйрықтың мәтіні қанша бөліктен тұрады?

  • Бұйрықтың жазылуындағы аса маңызды деректемелерді атаңыз.

  • Бұйрықтаң көшірме қандай жағдаЙда қажет?

Негізгі бөлім.

Жаңа сабақты түсіндіру.

  • Бұйрықтың тәлім-тәрбиелік маңызы.

  • Бұйрық беру арқылы ұжым мүшелерін жауапкершілікке жетелейтендігін талдау

  • Бұйрықпен рәсімделуге жататын құжаттарды атаңыз

  • Бұйрықпен рәсімделуге жататын құжаттарды атаңыз.

  • Жеке құрам жөніндегі бұйрықтар қай бөлімде дайындалады?

III.Жаңа сабақты бекіту.

Сұрақтар:

1. Бұйрық заң құжаттарына жата ма?

2. Бұйрыққа қандай мөр қойылады?

3. Құжаттың түпнұсқасының бір бөлімінің дәлме-дәл көшірілуі не деп аталады?

4. Бұйрықтан көшірме жазылғаннан кейін кайда тіркеледі?

IV.Сабақты қорытындылау.

Білім алушылардың сұрақтарына жауап беру.

V.Қорытынды бөлім.

Қорытындысын шығару. Білімалушылардың жауаптарын бағалау.

VI.Үйге тапсырма беру.

  1. М.Ғ.Жүкенова «Іс-қағаздарын жүргізу және техникалық құжаттама» 197-201 беттер,

  2. В.И.Скала, Б.В.Скала, Н.В.Скала «Қазақстан Респуюликасында іс қағаздарын жүргізу» 35-38 беттер.


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Планирование

Целевая аудитория: Прочее.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Б?йры?. Б?йры?ты? т?рлері

Автор: Бектемирова Нуртай Дантаевна

Дата: 25.12.2015

Номер свидетельства: 270269


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства