Бөлімі: | |
Педагогтың аты-жөні: | Якуп Айтуған |
Күні: | |
Сыныбы: | 1 |
Сабақтың тақырыбы: | Өрнектер.Теңдеулер.Жайлауға қонаққа барамыз |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: | 1.2.2.2 таңдап алу әдісі және қосу мен азайту амалдарының байланысы негізінде теңдеулерді шешу; 1.2.1.1 санды және әріпті өрнектерді (қосынды, айырма)/теңдік және теңсіздікті ажырату, құрастыру, жазу және оқу |
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар: таңдап алу әдісі және қосу мен азайту амалдарының байланысы негізінде теңдеулерді шешуеді Көптеген оқушылар: теңдеулерді шешеді,өрнектің мәнін табады Кейбір оқушылар: санды және әріпті өрнектерді (қосынды, айырма)/теңдік және теңсіздікті ажырату, құрастыру, жазу және оқу |
Сабақтың барысы |
Сабақтың кезеңі/ уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы 15 мин | І.Ұйымдастыру кезеңі. 1.Психологиялық ахуал. «Classroomscreen» әдісі арқылы Бүгін біз қосу және азайту-өзара кері амалдармен танысатын боламыз. Санмен санды қосып, азайта аласынба? «Flippity.com» әдісі арқылы топқа бөліну. | Сабаққа дайындалады Психологиялық ахуал орнатады. Сұрақтарға жауап береді. Топқа бөлінеді. | Ауыша бағалау: Жарайсың! Тамаша! | Classroomscreen |
Білу Түсіну | №1 тапсырманы орындау ұсынылады. Сурет бойынша теңдіктер мен теңсіздіктер құру. | Суретпен жұмыс Сурет бойынша теңдіктер мен теңсіздіктер құрастырады. | «Смайликтер» әдісі арқылы бағаланады. Дискриптор: Сурет бойынша теңдіктер мен теңсіздіктер құру. | Оқулық Суреттер |
Қолдану | Тапсырма 2.Жұппен жұмыс. «Сандықша» әдісі арқылы әріпті өрнек жаз. | Жұппен жұмыс жасайды Әріпті өрнек құрады | «Смайликтер» әдісі арқылы бағаланады. Дискриптор: Әріпті өрнек құрады | |
Сабақтың ортасы | Мұғалім тапсырмалардың орындалуының дұрыстығын тексереді -Кімде қиындықтар туындады? -Қай жерде қателік жібердіңдер? -Жіберген қателіктеріңнің себебі неде? -Өз жұмысында қателік болмағандар,өз іс-әрекеттеріңнің мақсатын тұжырымдаңдар. (Қосымша тапсырма орындау) -Қателік болғандардың ары қарай мақсаты қандай? (Қателіктерді түзету) Қателікті түзету үшін кітаптағы №3 тапсырманы орындау. | Қатемен жұмыс жасайды. Теңдеуді шешеді | «Смайликтер» әдісі арқылы бағаланады. Дискриптор: Теңдеуді шешеді | Жеке жұмыс дәптері Тақта |
Сергіту сәті Қолдану Сабақтың соңы 5мин Талдау | «Іс қимыл» әдісі арқылы ритмға түсу арқылы серігеді Топтық жұмыс. Бекіту тапсырмасы ретінде «Wordwall» әдісі арқылы платформамен жұмыс жасайды. | Серігеді жаттығады. Топпен жұмыс жасайды. Мәтін есеп құрастырады. Зерттеу жұмысын жасайды. | «Қол шапалақтау» Әдісі арқылы «Смайликтер» әдісі арқылы бағаланады. Дискриптор: Мәтін есеп құрастырады «Калькулятор» әдісі арқылы бағаланады. | Видео Оқулық https://wordwall.net/ru/resource/30266236 |
Рефлексия 3мин | «Смайликтер» әдісі арқылы classroomscreen әдісі арқылы | |