kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Са?ырау??ла?тар ж?не микроогранизмдер, оларды? ма?ызы ж?не к?п т?рлілігі

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? та?ырыбы:

Са?ырау??ла?тар ж?не микроогранизмдер, оларды? ма?ызы ж?не к?п т?рлілігі

Ма?саты:

Са?ырау??ла?тар ж?не микроогранизмдер, оларды? ма?ызы ж?не к?п т?рлілігі туралы біледі

О?у н?тижесі

Са?ырау??ла?тар ж?не микроогранизмдер, оларды? ма?ызы ж?не к?п т?рлілігі туралы біледі

Топпен ж?мыс жасай біледі

Топ ережесіне ба?ына біледі.

Бір-бірін ба?алауды ?йренеді

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Са?ырау??ла?тар ж?не микроогранизмдер, оларды? ма?ызы ж?не к?п т?рлілігі»

Сабақ жоспары

14.04.2016

Физика

5а сынып

Сабақтың тақырыбы:

Саңырауқұлақтар және микроогранизмдер, олардың маңызы және көп түрлілігі

Мақсаты:

Саңырауқұлақтар және микроогранизмдер, олардың маңызы және көп түрлілігі туралы біледі

Сілтеме


Оқу нәтижесі

Саңырауқұлақтар және микроогранизмдер, олардың маңызы және көп түрлілігі туралы біледі

Топпен жұмыс жасай біледі

Топ ережесіне бағына біледі.

Бір-бірін бағалауды үйренеді

Негізгі идеялар

Саңырауқұлақтар және микроогранизмдер, олардың маңызы және көп түрлілігі

Ресурстар

Интерактивті тақта, постер, электрондық оқулық

Сабақ өткізілу уақыты:

45 мин

Оқыту әдістері

Оқыту мен оқудағы жаңа әдістер

АКТ, СТО: сұрақ-жауап, диалог, миға шабуыл.

Бағалау: формативті бағалау, стикерлер, қол шапалақтау, жиынтық бағалау

Жұмыс түрлері: жұптық, топтық, жеке жұмыс

Тапсырмалар

Постер дайындау



Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Психологиялық

дайындық

Оқушыларды топқа бөлу


Оқушылар жеуге жарамды, жеуге жарамсыз, ерекше, дәрілік қағаздарын суыру арқылы 4 топқа бөлінеді

І. Білу

Саңырауқұлақтар суретін көрсету, ол туралы не білеміз?

Оқушылар жауап береді.


ІІ.Түсіну

«БББ» кестесі

Топтар тақырыпты оқып, кестені толтырады

ІІІ. Қолдану

Саңырауқұлақты пайдалану

Саңырауқұлақтарды беріп, оларды қалай қолданылатынын түсіндіру

ІҮ. Талдау


І топ

Бос орынға сөздерді қой

ІІ топ

Сәйкстендіру

ІІІ топ

Топтастыру

ІҮ топ

Венн диаграммасы







Ү.Жинақтау









Саңыауқұлақтардың маңызы неде

ҮІ.Бағалау




Оқушылар жауап береді

1. Үй жанында өсіп тұрған ағаштар түбіне саңырауқұлақ өсіп шықса сен не істер едің? Сен қалай ойлайсың ол жерге саңырауқұлақ неге өсті?

V. Үйге тапсырмасын беру , бағалау

Тақырыпты оқу.



VII. Рефлексия


Бүгінгі сабақ сендерге ұнады ма?

Стикерге жазу




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Обществознание

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 5 класс

Скачать
Са?ырау??ла?тар ж?не микроогранизмдер, оларды? ма?ызы ж?не к?п т?рлілігі

Автор: Сабит Орынгул

Дата: 15.04.2016

Номер свидетельства: 318930


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства