Тема програми : Основи нарисної геометрії та проекційне креслення
Тема уроку: Методи проеціювання. Прямокутне проеціювання. Проеціювання на одну, дві та три площини проекцій
Мета уроку:
Навчальна: ознайомити учнів з методом проеціювання, навчити проеціюванню на одну, дві та три площини проекцій.
Розвиваюча: розвивати просторову уяву, логічне мислення.
Виховна: виховувати відповідальність, працелюбність, самостійність, уважність.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань
Вид уроку: розповідь, бесіда, опрацювання робочого зошита
Дидактичне забезпечення: Робочий зошит та мультимедійна презентація до теми «Методи проеціювання. Прямокутне проеціювання. Проеціювання на одну, дві та три площини проекцій».
Матеріально-технічне забезпечення: ноутбук, проектор, екран, презентер.
Міжпредметні зв’язки: рисунок, перспектива і тіні.
Література: В.К.Сидоренко «Технічне креслення» 2000р.
Просмотр содержимого документа
«Конспект уроку. Методи проеціювання. Прямокутне проеціювання. Проеціювання на одну, дві та три площини проекцій»
План уроку № 17
Група: Ф-14 Дата: 26.02.2015
Спеціальність: «Художнє фотографування»
Тема програми : Основи нарисної геометрії та проекційне креслення
Тема уроку: Методи проеціювання. Прямокутне проеціювання. Проеціювання на одну, дві та три площини проекцій
Мета уроку:
Навчальна: ознайомити учнів з методом проеціювання, навчити проеціюванню на одну, дві та три площини проекцій.
Розвиваюча: розвивати просторову уяву, логічне мислення.
Виховна: виховувати відповідальність, працелюбність, самостійність, уважність.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань
Вид уроку: розповідь, бесіда, опрацювання робочого зошита
Дидактичне забезпечення: Робочий зошит та мультимедійна презентація до теми «Методи проеціювання. Прямокутне проеціювання. Проеціювання на одну, дві та три площини проекцій».
Матеріально-технічне забезпечення: ноутбук, проектор, екран, презентер.
Міжпредметні зв’язки: рисунок, перспектива і тіні.
Література: В.К.Сидоренко «Технічне креслення» 2000р.
Хід уроку
Організаційна частина:
Повідомлення теми і мети уроку.
Мотивація навчальної діяльності учнів.
Пояснення характеру і послідовності роботи учнів на уроці.
Формування нових знань (з використанням мультимедійної презентації та одночасним опрацюванням матеріалу в робочих зошитах) за наступним планом:
Методи проеціювання
Проеціювання на одну площину проекції
Проеціювання на дві площини проекції
Проеціювання на три площини проекції
Закріплення нового матеріалу шляхом самостійного виконання вправ в робочому зошиті: «За наочним зображенням предметів знайдіть їх проекції».
Проведення бліц-опитування.
Підведення підсумків уроку:
Викладач: ______________________ (Сидоренко Р.І.)