kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Валерьянов негізгі мектебі"КММ

Нажмите, чтобы узнать подробности

с әріпін қайталап  дыбысқа бөлеміз с әріпіне сөз құраймыз көркем жазамыз.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Валерьянов негізгі мектебі"КММ»

Бөлім

Өзім туралы

Мұғалімнің есімі

Осер Нина

Күні

27.10

Сабақтың тақырыбы

Сыныптан тыс уақыт-та. С дыбы-сы мен әрпі

Сынып: 1 А

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

1.2.1.2 оқудың түрлерін (буындап оқу, жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу, түсініп оқу) қолдану

1.3.9.1 айтылуы мен жазылуында айырмашылығы жоқсөздерді тыңдау арқылы жазу

Сабақ мақсаттары

с әріпін жазу, оқу буындап әріптерді қосу

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі / уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басталуы

5 минут


Оқушылармен сәлемдеседі: «Сәлеметсіңдер ме, балалар!»

Алтын таңның шуағы

Бақыт үшін туады.

Қайырлы күн, балалар,

Жарық күннің шуағы.

Жұмбақты шешуді ұсынады:

Маған да, саған да,

Жақын туыс бес адам,

Үш әріптен тұратын.

Оңға оқы, солға оқы.

Өзгермейді еш одан.

Бәрі де өз жұртың,

Айтады, кәне кім атын? (ана, апа, аға, іні, ата)

– Отбасы туралы не айтатынымызды ойластырып, өз пікірлеріңді ұсыныңдар.

– Өткен сабақта сендер өз отбасыларың туралы әңгіме дайындау тапсырмасын алдыңдар, сондай-ақ мақал-мәтелдерді жаттап, олардың маңызын түсіндіріңдер.

Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі:

«Сәлеметсіз бе!»

Өлең шумағын қайталайды.

Өз пікірлерін білдіреді.






Ортасы

23 минут

Мен және менің метебім

Сыныпта талқылаумен жалғасатын оқулықтың суреттері бойынша жұмысты ұйымдастырады.

– Мен және менің метебім

с әріпін сөз құрау сөздерді буынға бөлу


Өз пікірлерін (көзқарастарын) айтады.Мәтінді оқиды.Сұрақтарға жауап береді.

Суреттерге қарап, сұрақтарға жауап беріп, өз пікірлерін салыстырады.

Бірін-бірі және өзін-өзі бағалау








Сұрақтарды талқылау:

Жаңа сөздер енгізеді:

са сар су , сөздерін қайталап дыбыстық талдау жасау арқылы бір оқушы бір карточка/сурет таңдап алады. Мысалы, лақтың суреті болуы мүмкін. Оқушылардың қалғандары кезекпен иә/жоқ деп жауап беретін сұрақтар қою арқылы карточкада не жазылғанын, қандай сурет барын табуға тырысады. Сұрақтан кейін сынып карточка немесе суретті таңдап алған оқушының қолында не бар екенін таппаса, сол оқушы жеңеді.

Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды.

Жұмыстың нәтижелерін салыстырады. Талқылайды.

Мұғалімнің соңынан жаңа сөздерді қайталайды.

Басқа да белгілі сөздерді айтады.

Жұмыс дәптерінде.

Өзара тексеру жүргізеді.



Сергіту сәті

2 минут

Музыка қосады

Музыка ырғағымен жаттығу жасайды


Көңілді музыка

Аяқталуы

10 минут

Бағалауды және рефлексиялық әңгімені ұйымдастырады.

– Мен сабақта ... жұмыс істедім.

– Мен сабақтағы өз жұмысыма ...

– Мен сабақтан кейін ...

Сұрақтарға жауап береді.Оәріпін дәптерге жазады. Өз таңдауларын түсіндіреді.



Сұрақтар қояды:

– Сабақтан не білдіңдер?

Сұрақтарға жауап береді











Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 1 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
"Валерьянов негізгі мектебі"КММ

Автор: Осер Нина

Дата: 27.10.2020

Номер свидетельства: 561424


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства