|   Сабақтың тақырыбы:  Негізгі және туынды зат есім. 24-30 жаттығулар.   |    Мектеп:   |  
  |   Күні:   |    Мұғалім:   |  
  |   Сынып:   |    Қатысқан:   |    Қатыпағандар:   |  
  |   Сабақта меңгерілетін  дағдылық мақсаттар   |    Оқушылар жаңа тақырыпты түсінеді, алған білімін тапсырмаларды орындағанда қолданады.    |  
  |       Сабақ мақсаттары   |    Барлық оқушылар білуге тиісті:  Жаңа білім мазмұнын меңгереді   |  
  |   Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:    Тақырып мазмұнын түсінуі тиіс    |  
  |   Кейбір оқушылар білуге тиіс:   Қосымша тапсырмаларды орындайды   |  
  |   Бұрыннан бар білімдері   |    Тапсырмаларды сатылай кешенді талдауды біледі.   |  
  |   Жоспар   |  
  |   Жоспарланған  уақыттар   |    Жоспарланған уақыт (жаттығулар)   |    Ресурстар   |  
  |   Басталуы   |    Ұйымдастыру кезеңі  Мен саған сенемін  Әуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір- бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін …» өйткені сен жақсы адамсың.  Қызығушылықты ояту  Жұмбақтар   |    
     Таныстыры  лым, суреттер.   |  
  |   Ортасы         |     Жаңа сабақ  Оқулықта берілген тапсырмаларды орындау.  Түсіндіру.Негізгі және туынды зат есім.  Топтық, жеке жұмыс жүргізу.  Дәптермен жұмыс.  Оқулықта берілген жаттығуларды орындау   |    Оқулық, дәптер, үлестірмелі парақшалар, флипчарт.   |  
  |   Сергіту сәті   |    Бала, бала, балапан  Қане, қайсы, алақан.  Саусақтарың әйбат,  Былай-былай ойнат.  Бала, бала, балапан  Қане, қайсы, алақан.  Саусақтарың әйбат,  Былай-былай ойнат.   |    Сергіту жаттығуы жазылған парақша   |  
  |   Аяқталуы     |    «Уақыт шеңбері» әдісі  Негізгі және туынды зат есім.   |    Берілген тапсырманы орындайды   |  
  |   Үйге тапсырма: Берілген жаттығуды орындау, ережені жаттау.   |  
  |   Дифференциациялау оқушыларға мейлінше қолдау  көрсетуді қалай жоспарлайсыз?  Қабілетті оқушыға тапсырманы  қалайша түрлендіресіз?    |    Бағалау – оқушы білімін  тексеруді қалайша  жоспарлайсыз?      |    Пәнаралық байланыс –  Денсаулық пен қауіпсіздікті  тексеру, АКТ   |  
  |   Рефлексия  Сабақтың мақсаты  мен оқу міндеттері  анық па?  Бүгін оқушылар не  үйренді?  Сабақ қалай өтті,  қандай деңгейде  өтті?       |        Бүгінгі сабақ кызықты болды ма?                |  
  |   Дифференциялау  жоспарым жүзеге  асты ма?  Тапсырмалары  сәйкес болды ма?  Уақыт дәлдігі қалай  болды? Жоспарыма  қандай өзгерістер  енгіздім?   |        |  
  |   Қорытынды бағамдау    Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?  1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау.  2: Дарынды және үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл бөлу.  Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?  1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу.  2: Рефлексия.  Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ?     |