Урок литературного чтения в начальной школе с казахским языком обучения. 4 класс. Тема "Су?а ж?зіп ?йрен, балам. Т. М?рат?лы"
Урок литературного чтения в начальной школе с казахским языком обучения. 4 класс. Тема "Су?а ж?зіп ?йрен, балам. Т. М?рат?лы"
П?н атауы: ?дебиеттік о?у
Саба?ты? та?ырыбы: Су?а ж?зіп ?йрен, балам. Т. М?рат?лы
Саба?ты? ма?саты:
І Білімділігі: Жа?а та?ырыпты? ма?ынасын аша отырып, негізгі идеясын аны?тай білуге ?йрету. Суды? адам ?міріне пайдасы, сусыз тіршілікті? болмайтынын т?сіндіре отырып, суды? тілсіз жау екеніне к??ілін аудару?а жа?дау ту?ызу. Суда ж?зу адам?а не ?шін ?ажет екенін, сондай –а?, суда ж?зе білген адам бойына ?андай ?асиеттер пайда болатынды?ы туралы т?сінік бере отырып, білімдерін ке?ейту.
ІІ Дамытушылы?ы: ??гімені о?и отырып, туыс?анды?, досты? к?мек, міндет, парыз ма?ыналарын т?сіндіру, ойларын, ?иялдарын дамыту?а жол салу.
ІІІ Т?рбиелігі: О?ушыларды досты??а, адамгершілік ?асиеттерге, адалды??а, ?жымшылды??а т?рбиелеу.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Урок литературного чтения в начальной школе с казахским языком обучения. 4 класс. Тема "Су?а ж?зіп ?йрен, балам. Т. М?рат?лы" »
Пән атауы: әдебиеттік оқу
Сабақтың тақырыбы: Суға жүзіп үйрен, балам. Т. Мұратұлы
Сабақтың мақсаты:
І Білімділігі: Жаңа тақырыптың мағынасын аша отырып, негізгі идеясын анықтай білуге үйрету. Судың адам өміріне пайдасы, сусыз тіршіліктің болмайтынын түсіндіре отырып, судың тілсіз жау екеніне көңілін аударуға жағдау туғызу. Суда жүзу адамға не үшін қажет екенін, сондай –ақ, суда жүзе білген адам бойына қандай қасиеттер пайда болатындығы туралы түсінік бере отырып, білімдерін кеңейту.
ІІ Дамытушылығы: Әңгімені оқи отырып, туысқандық, достық көмек, міндет, парыз мағыналарын түсіндіру, ойларын, қиялдарын дамытуға жол салу.
ІІІ Тәрбиелігі: Оқушыларды достыққа, адамгершілік қасиеттерге, адалдыққа, ұжымшылдыққа тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: Жаңа сабақ.
Сабақтың әдіс- тәсілдері: Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, баяндау, талдау-жинақтау, пікір –талас.
Көрнекілігі: суреттер, үнтаспа, плакат, маркер.
Пәнаралық байланыс: музыка, бейнелеу өнері.
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі:
1. Сәлемдесу. .
2. Оқушыларды тексеру, сабаққа келмеу себебін анықтау. Жұмыстың жүргізілу түріне қарай топтастырып отырғызу.