kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Ұлттық тағамдар түрлері" фшық сабақ

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сабақ: Сауат ашу
Тақырыбы: 7- бөлім
Тағам және сусын
Ұлттық тағамдар.  
КҮНІ:18.04.2017ж    МҰҒАЛІМНІҢ  АТЫ-ЖӨНІ:Жаналиева Айдана Нурлановна
СЫНЫП:1 «В»    Қатысқандар саны:     Қатыспағандар саны: 
Оқу 
мақсаты:    1.2.2.1 Мұғалімнің көмегімен мәтінде кім (не) туралы айтылғанын анықтау.
1.3.6.1 Мұғалімнің көмегімен әртүрлі жанр бойынша (хат, құттықтау хат, хабарлама, нұсқаулық) шағын мәтін/ жай сөйлемдер құрап жазу.
1.3.8.1 Жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу.
1.1.9.1 Сөздегі дыбыс түрлерін (дауысты, дауыссыз, жуан және жіңішке дауыстылар) ажырату және дұрыс дыбыстау
1.1.4.1 Мәтіннің  мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжау
Жетістік критерийлері     Мәтіндегі негізгі ойды анықтай алады. Мұғалімнің көмегімен рецепт жаза алады. Тасымалдауға болмайтын сөздерді таба алды.

Құндылықтарды дарыту    Салт- дәстүрімізді құрметтей білуге тәрбиелеу
Пәнаралық байланыс    Математика, жаратылыстану
АКТ қолдану дағдылары    Наурызкөже, Наурыз мейрамы туралы видеороликтер
Тілдік құзыреттілік    Рецепт
Сабақтың
 мақсаты:    Барлық оқушылар білуге тиісті:
Наурызкөже, Наурыз мейрамы туралы біледі.Сөздерге дыбыстық талдау жасайды.

    Оқушылардың көпшілігі  білуге тиіс:
Наурызкөже мәтіні бойынша жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды. Мәтінді оқиды. Тасымалдауға болмайтын сөздерді біледі.
    Кейбір оқушылар білуге тиіс:
Наурызкөже туралы мәтінді оқи отырып,негізгі ойын, мәтін не туралы екендігін анықтайды. Рецепт жазуда белсенділік танытады.
Алдыңғы білімдер    Тасымал. 
Жоспар    
Жоспарланған уақыт    Жоспарланған іс- әрекет    Дереккөздер
Сабақтың басы
7 минут
3 минут


4 минут    Шаттық шеңберін құру
Қазақтың ұлттық тағамдарын еске түсіре отырып топқа бөліну.
Топтың аттары: «Наурызкөже», «Айран», «»
Топ басшысын сайлау.
Топ ережесін еске түсіру
Топ басшылары топтағы оқушыларды
кесте  арқылы  белгілеп отыру.
(Ұ) «Жыл мезгілдерінің мерекелері» 
 - Балалар біз жыл мезгілдері арқылы топқа бөліндік. Кім осы жыл мезгілдерінде болатын мерекелерді біледі?
- Көктем мезгілінде қандай мерекелер болады екен?
- Наурыз мерекесінің ерекшеліктері қандай?
- Ендеше, балалар, бүгін «Наурызкөже» туралы көбірек  мәлімет алатын боламыз.
Таныстырылым
Наурызкөже туралы видеоролик көрсету
-Балалар Наурызкөже неше түрлі тағамнан дайындалады екен?
- Балалардың жауаптары
- «7» саны қандай сан? 7 санына байланысты не білеміз?
Жауаптарын толықтыру.
-Бүгінгі сабағымызда 7 түрлі тапсырма орындайтын боламыз. Осы арқылы біз де 7 санының киелі сан екендігін дәлелдейтін боламыз.    Шаттық шеңбері


Интерактивті тақта


Сабақтың ортасы
31 минут
3 минут


4 минут

8 минут


7 минут

4 минут 

5 минут

    1-тапсырма
 мәтінді түсініп оқы, әліпбидегі әріптерді дұрыс оқы.
2- тапсырма  «Өз ойыңмен бөліс» (Ұ)
-Наурыз қандай мереке?
-Наурызкөже қалай жасалады?
-Наурызкөже саған ұнай ма?
3-тапсырма (Қ) 
«Наурызкөже» сөзіне дыбыстық, буындық   талдау жаса. Тасымалдану жолдарын жаз.
4- тапсырма 
(Ұ) Сен  рецепт жаза аласың ба?
Әли мен Мерейдің диалогын оқыту. Рецепт туралы жаңа ақпаратпен таныстыру. «Наурызкөжеге » қажетті заттарды суреттен тапқызу
(МК,Т,Қ)
Постер жасап, қорғау, талдау. «Наурызкөже» рецептінің постерін құрастыру.
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы бір-бірінің жұмыстарын бағалату.
5- тапсырма
(МК,Ө,Қ)
1.3.8.1 жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық  талаптарға сай жазу
2- жаттығу  Оқулықта берілген сөйлемдерді көркем, қатесіз жазу.Мағынасына талдау жасату. Тақтамен жұмыс. Сөйлемдерден тасымалдауға болмайтын сөздерді тапқызу. 
 Сергіту сәті  Наурыз мерекесіне байланысты видеоролик  көру
3- жаттығу Наурыз мерекесі туралы көрген, естіген  ақпаратарымен ой бөлісу.
6- тапсырма
4- жаттығу Өлеңді қатесіз, көркем жаздыру. Өлеңді мәнерлеп оқытып, талдату. Дауысты дыбыстардың жуан немесе жіңішке екендігін анықтату.

    
Интерактивті тақта
АКТ


Суреттер


А3 парақтары


Оқулық, жұмыс дәптері

Қорытынды бөлім
7 минут

6 минут


1 минут    7- тапсырма
Дәптермен жұмыс
(Қ)
23- беттегі тапсырманы орындату
Екі рет қайталанған әріптерді дөңгелекке жаздыру
24- бет Жасырынып қалған әріптерді тапқызып, оларды рет-ретімен жаздыру.
Рефлексия
Смайликтер  арқылы оқушылар бүгінгі сабақта алған білімдерін көрсетеді.
Стикерлерді жабыстырады.    Жұмыс дәптері
Қосымша ақпарат
Дифференциация:Оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?     
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін  тексеру жоспарыңыз? 
    Пәнаралық байланыс 
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы 
АКТ 
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
Қолдау көрсету.Қабілеті жоғары оқушылар  өз бетінше дыбыстық, буындық талдауды жасайды. Сөздерді тұтастай оқиды.Сөздерді тасымалдаудың бірнеше жолын көрсетеді. Сөздерді буын санына қарай тасымалдау керек екендігін біледі.
Оқыған сөздерінің көпшілігінің мағынасын түсіндіре алады.    Оқушылардың материалды меңгеру деңгейін  өзіндік жұмыстарда, топтық жұмыстарда бағалаймын. Оқу түрлерін қолдана отырып бағалаймын.    Математика, жаратылыстану
Салт- дәстүрімізді құрметтей білуге тәрбиелеу.
Рефлексия
Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері  анық па?
Бүгін  оқушылар не үйренді?

Сабақ  қалай өтті, қандай  деңгейде  өтті?
Дифференциялау жоспарым жүзеге асты ма? (тапсырмалары сәйкес болды ма?)


Уақыт дәлдігі қалай болды? 


Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім?
    Ия 
«Ф» дыбысының жасалуын, оның дауыссыз дыбыс екенін,ф дыбысынан кездесетін сөздердің жазылуын білді
Жақсы өтті деп ойлаймын

Сәйкес болды
Сәл ауытқушылық болды.
Өзгерістер енгізбедім
Қорытынды бағалау

Сабақтың ең ұтымды кезеңдерін атаңыз.
1.    Жаңа тақырыпты  ашу  кезеңі
2.    «Түртіп алу әдісі» кезеңі. Оқушылар  сөздердің мағынасын жақсы түсінді.
Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәтті атаңыз.
       1.Топтық  жұмыс
       2.  Өзіндік жұмыс
Келесі сабақтың  өткізуіне септігін тигізетіндей осы  сабақтан сынып және жеке оқушылар жайлы  не  білдім?

Кейбір оқушылар топпен жұмыс жасағанда белсенділік танытпады. Сол оқушыларды қалыптастыру мақсатында  көбірек жұмыс жасау керек.    

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Ұлттық тағамдар түрлері" фшық сабақ»

Сабақ: Сауат ашу

Тақырыбы: 7- бөлім

Тағам және сусын

Ұлттық тағамдар. Әліпби


Маңғыстау облысы

Жаңаөзерн қаласы

Мектеп: №9 орта мектеп

КҮНІ:18.04.2017ж

МҰҒАЛІМНІҢ АТЫ-ЖӨНІ:Жаналиева Айдана Нурлановна

СЫНЫП:1 «В»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Оқу

мақсаты:

1.2.2.1 Мұғалімнің көмегімен мәтінде кім (не) туралы айтылғанын анықтау.

1.3.6.1 Мұғалімнің көмегімен әртүрлі жанр бойынша (хат, құттықтау хат, хабарлама, нұсқаулық) шағын мәтін/ жай сөйлемдер құрап жазу.

1.3.8.1 Жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу.

1.1.9.1 Сөздегі дыбыс түрлерін (дауысты, дауыссыз, жуан және жіңішке дауыстылар) ажырату және дұрыс дыбыстау

1.1.4.1 Мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжау

Жетістік критерийлері

Мәтіндегі негізгі ойды анықтай алады. Мұғалімнің көмегімен рецепт жаза алады. Тасымалдауға болмайтын сөздерді таба алды.


Құндылықтарды дарыту

Салт- дәстүрімізді құрметтей білуге тәрбиелеу

Пәнаралық байланыс

Математика, жаратылыстану

АКТ қолдану дағдылары

Наурызкөже, Наурыз мейрамы туралы видеороликтер

Тілдік құзыреттілік

Рецепт

Сабақтың

мақсаты:

Барлық оқушылар білуге тиісті:

Наурызкөже, Наурыз мейрамы туралы біледі.Сөздерге дыбыстық талдау жасайды.


Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:

Наурызкөже мәтіні бойынша жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды. Мәтінді оқиды. Тасымалдауға болмайтын сөздерді біледі.

Кейбір оқушылар білуге тиіс:

Наурызкөже туралы мәтінді оқи отырып,негізгі ойын, мәтін не туралы екендігін анықтайды. Рецепт жазуда белсенділік танытады.

Алдыңғы білімдер

Тасымал.

Жоспар


Жоспарланған уақыт

Жоспарланған іс- әрекет

Дереккөздер

Сабақтың басы

7 минут

3 минут















4 минут

Шаттық шеңберін құру

Қазақтың ұлттық тағамдарын еске түсіре отырып топқа бөліну.

Топтың аттары: «Наурызкөже», «Айран», «»

Топ басшысын сайлау.

Топ ережесін еске түсіру

Топ басшылары топтағы оқушыларды

кесте арқылы белгілеп отыру.

(Ұ) «Жыл мезгілдерінің мерекелері»

- Балалар біз жыл мезгілдері арқылы топқа бөліндік. Кім осы жыл мезгілдерінде болатын мерекелерді біледі?

- Көктем мезгілінде қандай мерекелер болады екен?

- Наурыз мерекесінің ерекшеліктері қандай?

- Ендеше, балалар, бүгін «Наурызкөже» туралы көбірек мәлімет алатын боламыз.

Таныстырылым

Наурызкөже туралы видеоролик көрсету

-Балалар Наурызкөже неше түрлі тағамнан дайындалады екен?

- Балалардың жауаптары

- «7» саны қандай сан? 7 санына байланысты не білеміз?

Жауаптарын толықтыру.

-Бүгінгі сабағымызда 7 түрлі тапсырма орындайтын боламыз. Осы арқылы біз де 7 санының киелі сан екендігін дәлелдейтін боламыз.

Шаттық шеңбері













Интерактивті тақта













Сабақтың ортасы

31 минут

3 минут





4 минут




8 минут













7 минут












4 минут






5 минут





1-тапсырма

мәтінді түсініп оқы, әліпбидегі әріптерді дұрыс оқы.

2- тапсырма «Өз ойыңмен бөліс» (Ұ)

-Наурыз қандай мереке?

-Наурызкөже қалай жасалады?

-Наурызкөже саған ұнай ма?

3-тапсырма (Қ)

«Наурызкөже» сөзіне дыбыстық, буындық талдау жаса. Тасымалдану жолдарын жаз.

4- тапсырма

(Ұ) Сен рецепт жаза аласың ба?

Әли мен Мерейдің диалогын оқыту. Рецепт туралы жаңа ақпаратпен таныстыру. «Наурызкөжеге » қажетті заттарды суреттен тапқызу

(МК,Т,Қ)

Постер жасап, қорғау, талдау. «Наурызкөже» рецептінің постерін құрастыру.

«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы бір-бірінің жұмыстарын бағалату.

5- тапсырма

(МК,Ө,Қ)

1.3.8.1 жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу

2- жаттығу Оқулықта берілген сөйлемдерді көркем, қатесіз жазу.Мағынасына талдау жасату. Тақтамен жұмыс. Сөйлемдерден тасымалдауға болмайтын сөздерді тапқызу.

Сергіту сәті Наурыз мерекесіне байланысты видеоролик көру

3- жаттығу Наурыз мерекесі туралы көрген, естіген ақпаратарымен ой бөлісу.

6- тапсырма

4- жаттығу Өлеңді қатесіз, көркем жаздыру. Өлеңді мәнерлеп оқытып, талдату. Дауысты дыбыстардың жуан немесе жіңішке екендігін анықтату.




Интерактивті тақта

АКТ











Суреттер



А3 парақтары













Оқулық, жұмыс дәптері










Қорытынды бөлім

7 минут


6 минут



1 минут

7- тапсырма

Дәптермен жұмыс

(Қ)

23- беттегі тапсырманы орындату

Екі рет қайталанған әріптерді дөңгелекке жаздыру

24- бет Жасырынып қалған әріптерді тапқызып, оларды рет-ретімен жаздыру.

Рефлексия

Смайликтер арқылы оқушылар бүгінгі сабақта алған білімдерін көрсетеді.

Стикерлерді жабыстырады.

Жұмыс дәптері

Қосымша ақпарат

Дифференциация:Оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?


Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?


Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету.Қабілеті жоғары оқушылар өз бетінше дыбыстық, буындық талдауды жасайды. Сөздерді тұтастай оқиды.Сөздерді тасымалдаудың бірнеше жолын көрсетеді. Сөздерді буын санына қарай тасымалдау керек екендігін біледі.

Оқыған сөздерінің көпшілігінің мағынасын түсіндіре алады.

Оқушылардың материалды меңгеру деңгейін өзіндік жұмыстарда, топтық жұмыстарда бағалаймын. Оқу түрлерін қолдана отырып бағалаймын.

Математика, жаратылыстану

Салт- дәстүрімізді құрметтей білуге тәрбиелеу.

Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері анық па?

Бүгін оқушылар не үйренді?






Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?

Дифференциялау жоспарым жүзеге асты ма? (тапсырмалары сәйкес болды ма?)



Уақыт дәлдігі қалай болды?



Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім?


Ия

«Ф» дыбысының жасалуын, оның дауыссыз дыбыс екенін,ф дыбысынан кездесетін сөздердің жазылуын білді

Жақсы өтті деп ойлаймын


Сәйкес болды

Сәл ауытқушылық болды.

Өзгерістер енгізбедім

Қорытынды бағалау


Сабақтың ең ұтымды кезеңдерін атаңыз.

  1. Жаңа тақырыпты ашу кезеңі

  2. «Түртіп алу әдісі» кезеңі. Оқушылар сөздердің мағынасын жақсы түсінді.

Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәтті атаңыз.

1.Топтық жұмыс

2. Өзіндік жұмыс

Келесі сабақтың өткізуіне септігін тигізетіндей осы сабақтан сынып және жеке оқушылар жайлы не білдім?


Кейбір оқушылар топпен жұмыс жасағанда белсенділік танытпады. Сол оқушыларды қалыптастыру мақсатында көбірек жұмыс жасау керек.



























«Әнші балапан» байқауының мақсаты: Бүлдіршіндердің әнге, өнерге деген қызығушылығын арттыру және дауысымен, әнге биге деген қабілеттерін шыңдау.



Көрнекілігі: Гүлдер, шарлар, «Өнерлінің он саусағы тең, өнерсіздің бір саусағы кем», «Ән көңілдің ажары» атты нақыл сөздер.



Саз жетекші:



Құрметті қонақтар, армысыздар!



Бәріңізде есен - сау бармысыздар!



Қош келдіңіздер әншілердің ордасына,



Роза, Бибігүл, Мақпал апалардың жалғасы бар.







Көңілдері бір марқайып қалсыншы.



Өнерпаздар шырқап әнге салсыншы.



Тәуелсіздігіміз тұғырлы болып, Еліміздегі береке мен тыныштық мәңгі жасасыншы.



Бүгінгі «Әнші балапан» байқауын Тәуелсіздігіміздің жиырма бес жылдығына арнаймыз. Олай болса «Әнші балапан» байқауына қош келдіңіздер.







Талаптыға әр кез шырақ жағылған.



Жақсы адамның хаты өлмейді танылған.



Үміт күтіп бақ сынауға келді әншілер, бишілер.



Алқалы жұрт өнерлерін қабыл ал. Дей отыра , бүгінгі «Әнші балапан» байқауына қатысқалы отырған өнерпаз ұл қыздарымызды ортаға шақырайық.







1. Аяла асқан жүйрік, ақтабан қыз.



Үмітін туған елдің ақтаған қыз



Мадина ,Қарақат , Жанарлардай Әндерін әншілердің жаттаған қыз . Қарсы алыңыздар Құмар Аяла Төребекқызы.







2.Өз елім өлеңім, де өнерім де. Бақытты Маханбет Ерсұлтан өз елінде.



Әжесімен атасына арнаған өлеңдерін



Шаттанып айталады Марат, Медеу ағалардың әндерінде. Қарсы алайық алдарыңызда Маханбет Ерсұлтан Өмірзақұлы







3.Бал дәуренім тәтті балдай



Отаным менің әсем қандай



Еркін елім еркелеткен



Мәнсияны жазық маңдай. Қарсы алыңыздар алдарыңызда Намазбай Мәнсия











4.Орындап ата –ана өсиетін Мұхтархандай бүлдіршін бар үлкенге бас иетін



Әндерінде паш етеді бар әлемге



Жаңарған және қазақ қасиетін



Сахнада Зұппар Мұхтархан Серікұлы қарсалыңыздар.











5. Сымбатына сән киімі жарасатын,



Аспадағы айменен таласатын. Өнеріне көркі сай келіп тұрған



Шынардың әндері мен билері бар өзіне жарасатын. Қарсы алайық қошеметпен Серікбай Шынар Бақытқызы.







6.Мұңға батқан жүректі ән оятар.



Тәтті үннің әсері жан оятар .



Жанға қуат жүрекке шаттық сыйлап.



Сауат Кәусар көңілді жадыратар. Келесі кезекте әнші қызымыз Сауат Кәусәр Аманқызы қарсалыңыздар.







Кімдер жүйрік, өнерпаз білейікші. Балапанды әншілер деп жүрейікші.



Әділқазы алқалармен танысайық.



Болашақ әншілерге сәттілік тілейікші,- дей отырып Әділ қазы алқаларымен таныстырайық







Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары. 1. Бейсебаев Өмірзақ



Бастауыш сынып мұғалімі 2. Малтаева Ләззат



Ұйымдастырушы педагог 3. Рахымбердиева Маржан







«Әнші балапан» байқауының шарттары: 1.Ән. Үн таспаның көмегімен. Әнге үйлесімділік, бірге қосылып айтуға және ән айтудағы оның шеберлігіне аса мән беріледі.



2.Ән. жанды дауыста орындау белгілі аспаптар қолдану арқылы (Домбыра, Қолшатыр, Қуыршақ, Сылдырмақ т.б)



3. Пародия немесе би өнерлері бойынша бақтары сыналады.



1. Құлақтан кіріп бойды алар



Жақсы ән мен тәтті күй,



Көңілге түрлі ой салар



Әнді сүсең, менше сүй,-деп Абай атамыз айтқандай Бірінші шартымыз



Ән .Үн таспамен қосылып әнді бірге айту .







1. Құмар Аяла «Құттықтаймын мама туған күніңмен» әні



2. Маханбет Ерсұлтан «Домбыраның күмбірі»



3. Намазбай Мәнсия. «Айгөлек» биі



4. Зұпар Мұхтархан «Қошақаным» әні



5. Серікбай Шынар «Айналайын анашым» әні



6. Сауат Кәусар «Балдырған»







2.Екі ішектің бірін қатты,



Бірін сәл-сәл кем бұра.



Нағыз қазақ, қазақ емес,



Нағыз қазақ домбыра,- демекші Екінші шартымыз











Ән белгілі аспаптар көмегімен олар ( Домбыра, Қолшатыр, Сылдырмақ, Қуыршақ)







1.Құмар Аяла «Домбырасыз ән қайда?» әні



2.Маханбет Ерсұлтан «Әже әлдиі»



3. Намазбай Мәнсия «Анашым» әні



4. Зұпар Мұхтархан «Келші, келші балашым» әні



5. Серікбай Шынар «Жау –жау жаңбыр» әнімен



6. Сауат Кәусар «Ойыншықтар» әнімен







3.Айгөлек- ау, Айгөлек.



Айдың жүзі дөңгелек,



Айдай толған кезімде Би билейміз дөңгелеп,- демекші Үшінші шартымыз (Пародия немесе Би)







Құмар Аяла Би «Сағындым» әніне.



Маханбет Ерсұлтан Пародия «Алло» әніне.



Намазбай Мәнсия Пародия «Алло» әніне.



Зұпар Мұхтархан Пародия «Бозторғай» әніне.



Серікбай Шынар Би (Вальс)



Сауат Кәусар Би (Үнді)







Келді бүгін бүлдіршіндер әнші байқауына.



Сыналып үлкендерден бата алуға,



Өнерлерін көрсетті ортамызда, Берер деп әділ қазы әділ баға.







Ендігі кезекте әділ қазы бағалары



және Саз жетекшінің марапаттары.







Демеңдер біз өнерді аяп қалды,



Уақытта біраз жерге таяп қалды.



Келесі кездескенше қош, халайық



Осымен «Әнші балапан» байқауымыз аяқталды.







Қош сау болыңыздар ата-аналар, ұстаздар балаларыңыздың өнерлерін көріп «Әнші балапан» байқауына қаттысқандарыңыз үшін көп-көп рахмет.







Кішкентай әнші балапандар өнерлерің өрге жүзсін. Қанаттарың талмасын, биіктерге самғасын,- деп бүгінгі байқауымызды аяқтаймыз. Қош сау болыңыздар.






Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 1 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
"Ұлттық тағамдар түрлері" фшық сабақ

Автор: Қамыспай Нұржүз Нысанбайқызы

Дата: 10.06.2019

Номер свидетельства: 514193


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства