Та?ырыбы:Суретші нені шатастыр?ан?
Саба?ты? типі: жа?а саба?
Саба?ты? ма?саты:
1.Білімділік: Шатастыр?ан туралы айтып, таныстыру.Т?рлі т?сіл с?зіні? ма?ынасын т?сіндіру, білімдерін толы?тыру;
2.Т?рбиелік: Бай?ампазды??а т?рбиелеу.
3.Дамутышылы? : С?здік ?орларын дамыту
?діс-т?сілдер: саяхат, с?здік, практикалы?.
К?рнекілігі: о?улы?,суреттер.
Саба?ты? барысы:
1.?йымдастыру кезе?і ( 2 мин) Балаларды? к??ілін саба??а аудару.
- ?ткен та?ырыпты еске т?сіру, ?й жануарлары туралы ?айталау. ??гімелеу. Балаларды? ??гімелерін ты?дау,?р бала?а ??гімелету.
Балалар?а не арты? екенін тап?ызу,бірнеше рет ?айталау:геметриялы? фигуралар, жануарлар-??стар,магнтиттер.
Сергіту:Орманда?ы аюды?.
2.Суретпен ж?мыс: Суретші нені шатастыр?ан? аны?тау. 14-бет Логика о?улы?ы.
-С?ра?-жауап:-суреттен не к?ріп т?рсы?дар?
-суреттегі жануарларды ?алай атайды?
-неліктен?
-Жа?а с?здермен ж?мыс – шатастыру
Сергіту: Бала-бала-бала?ай
?ане ?айсы ала?ан?
Сауса?тары? ?йбат
Былай-былай ойнап.
Топ-топ,топ-топ басайы?,
Жалаудан к?н жасайы?.
Жаса-жаса Алтын к?н!
Жаса-жаса Алтын к?н! ?имыл ?оз?алыс жатты?у жасау.
3. Балалрды? ?здік ж?мысы. Суреттерді т?рлі тісілмен орналастыру.
. Балаларды? ??гімелерін толы? ты?дап, толы? жауап алу.
Саба?ты ?орытындылау: Саба? ?нады ма? Ой б?лісу.
Просмотр содержимого документа
«Суретші нені шатастыр?ан»
Тақырыбы:Суретші нені шатастырған?
Сабақтың типі: жаңа сабақ
Сабақтың мақсаты:
1.Білімділік: Шатастырған туралы айтып, таныстыру.Түрлі тәсіл сөзінің мағынасын түсіндіру, білімдерін толықтыру;
2.Тәрбиелік: Байқампаздыққа тәрбиелеу.
3.Дамутышылық : Сөздік қорларын дамыту
Әдіс-тәсілдер: саяхат, сөздік, практикалық.
Көрнекілігі: оқулық,суреттер.
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру кезеңі ( 2 мин) Балалардың көңілін сабаққа аудару.
Өткен тақырыпты еске түсіру, Үй жануарлары туралы қайталау. әңгімелеу. Балалардың әңгімелерін тыңдау,әр балаға әңгімелету.
Балаларға не артық екенін тапқызу,бірнеше рет қайталау:геметриялық фигуралар, жануарлар-құстар,магнтиттер.
Сергіту:Ормандағы аюдың.
2.Суретпен жұмыс: Суретші нені шатастырған? анықтау. 14-бет Логика оқулығы.
-Сұрақ-жауап:-суреттен не көріп тұрсыңдар?
-суреттегі жануарларды қалай атайды?
-неліктен?
-Жаңа сөздермен жұмыс – шатастыру
Сергіту: Бала-бала-балақай
Қане қайсы алақан?
Саусақтарың әйбат
Былай-былай ойнап.
Топ-топ ,топ-топ басайық,
Жалаудан күн жасайық.
Жаса-жаса Алтын күн!
Жаса-жаса Алтын күн! Қимыл қозғалыс жаттығу жасау.
3. Балалрдың өздік жұмысы. Суреттерді түрлі тісілмен орналастыру.
. Балалардың әңгімелерін толық тыңдап, толық жауап алу.
Сабақты қорытындылау: Сабақ ұнады ма? Ой бөлісу.