а) Санны? ?лесін ж?не ?лес бойынша санды табу т?сін- діру,есептер шы?ару
?) Топпен ж?мыстану ?абілетін ке?ейтіп,саба??а ?ыз?ушылы? белсенділіктерін арттыру
б)бір-бірін ты?дау?а,сыйлау?а, ?йымшылды??а т?рбиелеу.
Просмотр содержимого документа
«Санны? ?лесін ж?не ?лес бойынша санды табу»
Сабақтың тақырыбы:Санның үлесін және үлес бойынша санды табу
Сабақтың мақсаты :а) Санның үлесін және үлес бойынша санды табу түсін- діру,есептер шығару
ә) Топпен жұмыстану қабілетін кеңейтіп,сабаққа қызғушылық белсенділіктерін арттыру
б)бір-бірін тыңдауға,сыйлауға , ұйымшылдыққа тәрбиелеу.
Көрнекіліктермен қажетті құралдар: ережелер,лента,геометриялық фигуралар,Сағат макеті,түрлі-түсті жіп,қайшы
Сабақ барысы
I.Ұйымдастыру бөлімі. Оқушылардың зейінін сабаққа аудару.
II.Үй жұмысын тексеру,өткенді пысықтау.Бағалау
Математикалық диктант.
Жаңа сабақ
Көрнекілікпен жұмыс: Суреттер бойынша тең бөліктерге бөлу .
Еңбек орталығы: Тапсырма4 Өнімдер жинау
I-топ «Жемістер» II- топ «Көкөністер» III-топ «Дәнді дақылдар»
6*9= 1*0= 36+15=
8*8= 0*1 = 35+16=
7*3= 9*5= 34+17=
6*4= 5*4 = 33+18 =
5*4= 8*3= 32+19=
Бейнелеу орталығы: « Сиқырлы сандықша!»ойыны
I -топ « Қарбыз» II- топ «Қауын» III-топ « Асқабақ»
Суретін сал, боя
Суреттер бойынша тең жартыға, ширек бөліктерге бөлу .
Әдебиет орталығы: Тапсырма 1 Ауызша. Жұптық жұмыс
Тең бөліктерге бөліп немесе қиып алу. « Өз үлесінді тап!» 123-б
Музыка орталығы Сергіту сәті:
Есептеу орталығы: Есеп 2
а/ Бары -15 см Шешу:15 см:5=3см
Қиылды-5бөлік Жауабы :бір бөлігі 3 см-ге тең
Бір бөлігі-?
Кері есеп құрастыру:
Бары -15 см Шешу:15 см:3см=5
Қиылды-?бөлік Жауабы :тең 5 бөлікке қиылды
Бір бөлігі-3 см
Геометрия орталығы:Тапсырма 6 Кесінділер сыз
1дм=10cм 10см:5=2см
Жұптық жұмыс: Тапсырма 5 Теңдеулерді шешу
Еңбек орталығы: Қиып ал! Тапсырма8 112-бет
IV.Бекіту. Тапсырма 4 114-бет Алматы
.Бағалау
V.Үй жұмысы: Тапсырма 6
Баған түрінде есепте ,дұрыстығын тексер