kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Сабақ жоспары тақырыбы "Қарындашынды берші"

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сабақ тақырыбы:

Қарындашынды берші

Сабақ негізделген оқу мақсаттары:

2.4.4.1. бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін.

, енін, көлбеулігін және олардың байланысын сақтап жазу

2. 5.1.1. мұғалімнің көмегімен заттың атың/ сынын/сапасын/іс-қимылын білдіретін сөздерді ауызшажәне жазбашатілде қолдану

 

 

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар:   Тыңдалған, оқылған мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді,сұраққа жауап бере алады.

Оқушылардың басым бөлігі:  Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді, кестені жасай алады, түсінеді, мәтін өзектілігін анықтай алады.

Кейбір оқушылар: Кестені қолданған кезде сұхбатқа қатыса алады, алған білімдерін өмірде қолдана алады.

Тілдік мақсат:

Оқушылар орындай алады: Мәтіннен өзекті мәселені анықтайды, дара диаграмма қолданады.

Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: қалам, дәптер, қарындаштар, түрлі-түсті

Алдыңғы оқу.

Үй тапсырмасын тексеру, қателіктерін түзеу

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Басталуы

        

10 минут

Психологиялық ахуал туғызу: Шаттық шеңберіне тұрғызып, бір-біріне жүрек беру арқылы сәттілік тілеу

Білемін, білгім келеді, білдім  кестесі арқылы мәтіннен алғандарын қорытындылайды, стикер арқылы жауап береді.

Білемін

Білгім келеді

Білдім

Ортасы

15 минут

Жұмыс түрі: Топпен.

Мақсаты: тыңдалған сөйлемнің негізгі мазмұнын түсіну, өзектілігін анықтау.

1-Тапсырма: 15  мин 

а) сурет бойынша анықта

Саралау: мұғалімнің  көмегімен – рөлдерді бөлу

Барлық оқушылар:  диаграмма органайзерді сала алады,

Басым  оқушылар: диаграмма толтырады,

Кейбір оқушылар: органайзердегі сөздермен сөйлем, сұхбат құрастырады.

Дескриптор:

  1. Оқу-құралдарының атауын нақты табады
  1. Сөйлемді толықтырып айтады
  2. Дара диаграмма талапқа сай толтырылған

Бағалау: Дескрипторларға сүйене отырып топ, топты бағалайды (бас бармақ)

2-тапсырма 

Жұмыс түрі: Жұптық тапсырма

б)  2-тапсырма

Тапсырма: Жұппен талқылау, ортаға салу.

Дескриптор :

  • Сұрақтарға нақты, толық жауап беру,

Бағалау: Жұптық бағалау: Мұғалімнің кері байланысы

3-тапсырма 

4-тапсырма. «Кім жылдам» ойыны

Бағалау: Мұғалімнің бағалауы, кері байланыс

(керемет, өте жақсы)

Соңы

10 минут

Жазбаша кері байланыс

Білемін

Білгім келеді

Білдім

.

Білемін, білгім келеді, білдім (БББ) кестесі арқылы мәтіннен алғандарын қорытындылайды, стикер арқылы жауап береді.

Бағалау.

Үйге тапсырма:   99-бет, тапсырма-5

       
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Сабақ жоспары тақырыбы "Қарындашынды берші"»


Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы

«М.Шаяхметов атындағы №23 орта мектебі» КММ

Сагындыкова Гульназ Сансызбаевна

Қазақ тілі және әдебиет мұғалімі





Күні: 22.11.2017

Мұғалім: Сагындыкова Г.С.

Сынып: 2 «Г»

Қатысқаны: 12

Қатыспағаны: жоқ

Сабақ тақырыбы:

Қарындашынды берші

Сабақ негізделген оқу мақсаттары:

2.4.4.1. бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін.

, енін, көлбеулігін және олардың байланысын сақтап жазу

2. 5.1.1. мұғалімнің көмегімен заттың атың/ сынын/сапасын/іс-қимылын білдіретін сөздерді ауызшажәне жазбашатілде қолдану




Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар: Тыңдалған, оқылған мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді,сұраққа жауап бере алады.


Оқушылардың басым бөлігі: Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді, кестені жасай алады , түсінеді, мәтін өзектілігін анықтай алады.


Кейбір оқушылар: Кестені қолданған кезде сұхбатқа қатыса алады, алған білімдерін өмірде қолдана алады.

Тілдік мақсат:

Оқушылар орындай алады: Мәтіннен өзекті мәселені анықтайды, дара диаграмма қолданады.

Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: қалам, дәптер, қарындаштар, түрлі-түсті

Алдыңғы оқу.


Үй тапсырмасын тексеру, қателіктерін түзеу

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Басталуы


10 минут

Психологиялық ахуал туғызу: Шаттық шеңберіне тұрғызып, бір-біріне жүрек беру арқылы сәттілік тілеу


Білемін, білгім келеді, білдім кестесі арқылы мәтіннен алғандарын қорытындылайды, стикер арқылы жауап береді.

Білемін

Білгім келеді

Білдім







Ортасы



15 минут















































5 мин














5 мин

Жұмыс түрі: Топпен.

Мақсаты: тыңдалған сөйлемнің негізгі мазмұнын түсіну, өзектілігін анықтау.

1-Тапсырма: 15 мин

а) сурет бойынша анықта






Оқу-

құрал

жабдықтар














Саралау: мұғалімнің көмегімен – рөлдерді бөлу

Барлық оқушылар: диаграмма органайзерді сала алады,

Басым оқушылар: диаграмма толтырады,

Кейбір оқушылар: органайзердегі сөздермен сөйлем, сұхбат құрастырады.


Дескриптор:


  1. Оқу-құралдарының атауын нақты табады


  1. Сөйлемді толықтырып айтады

  2. Дара диаграмма талапқа сай толтырылған


Бағалау: Дескрипторларға сүйене отырып топ, топты бағалайды (бас бармақ)


2-тапсырма

Жұмыс түрі: Жұптық тапсырма

б) 2-тапсырма

Тапсырма: Жұппен талқылау, ортаға салу.

Дескриптор :

  • Сұрақтарға нақты, толық жауап беру,


Бағалау: Жұптық бағалау: Мұғалімнің кері байланысы


3-тапсырма


4-тапсырма. «Кім жылдам» ойыны

Бағалау: Мұғалімнің бағалауы, кері байланыс

(керемет, өте жақсы)


қ





Соңы



10 минут

Жазбаша кері байланыс

Білемін

Білгім келеді

Білдім



.


Білемін, білгім келеді, білдім (БББ) кестесі арқылы мәтіннен алғандарын қорытындылайды, стикер арқылы жауап береді.






Бағалау.

Үйге тапсырма: 99-бет, тапсырма-5

Қорытынды бағамдау

Ең жақсы өткен екі нəрсе (оқыту мен оқуға қатысты):


Қандай екі нəрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?


Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 2 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Сабақ жоспары тақырыбы "Қарындашынды берші"

Автор: Сагындыкова Гульназ Сансызбаевна

Дата: 19.02.2018

Номер свидетельства: 458436


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства