Қысқа мерзімді жоспар
Пән:Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
Мектеп: «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мұғалімнің аты-жөні:Утегенова Жанат
Сынып: 4 «К»
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақ тақырыбы
Алматы зоопаркінде
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
Осы сабақта оқушылар Алматы зоопркі туралы айта алады.Жаңа сөздерден сөйлемдер мен сөз тіркестерін құрай алады.Мәтінді оқиды және аударады.
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар: Мәтінді оқып аудара алады.
Көптеген оқушылар: Мәтінді әңгімелей алады.
Кейбір оқушылар: Сурет бойынша әңгіме құрай алады.
Жетістік критерийлері
- Алматы зоопаркі туралы біледі.
- Жаңа сөздерден сөйлемдер құрай алады.
Тілдік мақсаттар
Сөздердің мағынасын түсінеді, оны дұрыс айтады, сұраққа жауап береді.
Құндылықтарды
дарыту
Құндылықтарды дарыту әр бір тапсырманы тиянақты орындап нақты жауап беру арқылы жүзеге асады.
Пәнаралық
Байланыстар
Орыс тілі
АКТ қолдану
дағдылары
Алматы зоопаркі туралы мәлімет алды.
Бастапқы білім
- Нәтиже сабақ
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Оқушылармен амандасу.
Оқушыларды түгендеу.
Сабақтың ортасы
1 тапсырма: Мәтінді тыңда.
Дескриптор:
Мәтінді оқи алады.
Нәтижесінде білім алушы:
Мәтінді әңгімелей алады.
2- тапсырма:Диалогті досыңмен оқы,сөйлеп үйрен.
Дескриптор
Диалогті оқи алады.
Нәтижесінде білім алушы:
Дұрыс сөйлеп үйренеді.
5- тапсырма: Мәтін бойынша сұраққа жуап бер.
1.Ең ірі жануар не?
2.Ең ауыр салмақты жануар қайсы?
3.Ең биік қай жануар?
4.Ең жүйрік қандай аң?
5.Ең үлкен қандай құс?
6.Ең кішкентай қандай құс?
Дескриптор:
Сұрақтараға жауап бере алады.
Нәтижесінде білім алушы:
Жанауарлар мен құстар туралы біледі.
6- тапсырма: Сөйлеп үйрен.
Дескриптор:
Сөйлеп үйренеді.
Нәтижесінде білім алушы:
Ұқсас тапсырмалар орындай алады.
Сабақтың соңы
Үйге тапсырма
Кері байланыс:
152 бет,4-тапсырма.Сөз тіркестерін аяқтап жазу.
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Денсаулық сақтау технологиялары.
Сергіту сәттері мен белсенді іс-әрекет түрлері.
Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары
Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?
Жеткізбесе, неліктен?
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?
Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.