Саба?ты? та?ырыбы ?рмекші, ??мырс?а, ?арлы?аш. Та?ырыб о?ушылар?а с?зж?мба? шешу ар?ылы ашылды. Саба?тын та?ырыбына байланысты ребустар, к?птеген тапсырмалар, с?ра?тар ?ойылды. М??алім о?ушылар?а де?гейлік тапсырмаларды орындат?ызды. Олар оны ойда?ыдай орындады. Олар берілген м?тінді о?ып онын мазм?нын айтты. М?тін бойынша ж?мыстар жасады. Смайлик,ба?даршам ар?ылы ?р тапсырма ба?аланды
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«?рмекші, ??мырс?а, ?арлы?аш. »
Сабақтың тақырыбы: Өрмекші құмырсқа қарлығаш
Сабақтың мақсаты: а) Оқушыларға жуан жіңішке туралы түсініктерін қалыптастыру
ә) Оқушылардың сабақ барысында есте сақтауын сөздік қорын дамыту, логикалық ойлауын дамытуб)Үлкен кісіні сыйлауға ,әдептілікке тәрбиелеу, дұрыс амандасуға тәрбиелеу
Сабақтың түрі: аралас сабақ
Сабақта пайдаланатын көрнекті-құралдар:кеспе әріптер.
Пайдаланатын әдіс-тәсілдер; сұрақ-жауап,
Пәнаралық байланыс:
Сабақтың барысы:
I.Ұйымдастыру кезеңі:Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу, класс бөлмесінің тазалығына көңіл бөлу,сабаққа дайындау.
II.Үй тапсырмасын сұрау:Үйге қандай тапсырма берілді?Біз бір-бірімізбен қалай амандасамыз, қане көрсетейік.
III.Өткен материалдар бойынша білімдерін тексеру кезеңі:Дауысты, дауыссыз дыбыстар туралы түсініктерін пысықтау
IV. Мақсат қою кезеңі:Бүгінгі өтетін тақырыбымыз «буын » туралы болмақ. Буын дегеніміз не?- Қане кім айтады?
V. Жаңа сабақ:Ереже Сөзде неше дауысты дыбыс болса сонша буын болады: от, ба-ла58-жаттығу 1. Сөздерді буынға бөліп оқу.Апа, әже, ата,көке, шеше, нағашы,жиен.
Әр сөздегі дауысты дыбыстарды атау.Суретке қарап әңгіме құрап көрейік-Ата және бала.Бала атаға қалай көмектесіп жатыр?-Дұрыс, жолдан өтуіне көмектесіп жатыр.Сергіту сәті59-жаттығу мақал-мәтелдерді оқыңдар.1.Ананың сүті-бал,Баланың тілі-бал2.Күнніңшуағы жылы,Ананың құшағы жылы.2. Әр сөзде неше дауысты дыбыс, неше буын барын айтыңдар.
VI. Жаңа материалды пысықтау:
VII.Бекіту кезеңі:-Балалар, өлеңдегі сауалдарға жауап беріп көрейікші- Бұдан басқа қандай сыпайы сөздерді білесіңдер?Мақалдар