Сабақтың тақырыбы: Әңгіме оқимын.Сөз. | |||||||||
Осы сабақта негізделген оқу мақсаты (Оқу бағдарламасына сілтеме) | 1.2.8.1Мұғалімнің көмегімен түрлі жанрдағы(ертегі,әңгіме,өлең)және стильдегі(көркем және бейкөркем(мәтіндерді салыстыру. 1.3.8.1 Жазу жоларалық кеңістікті,жолдың жоғарғы жәнетөменгі сызығын сақтап,әріп элементтерін каллиграфикалық талптарға сай жазу 1.2.4.1Мұғалімнің көмегімен қарама-қарсы мағыналы,мәндес,көп мағыналы сөздердің мағыналарын ажырату. 1.1.4.1. Мәтін мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы | ||||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: Мәтінді түсініп оқиды және сұраққа жауап бере алады; | ||||||||
Көптеген оқушылар: Суреттердің көмегімен әңгімелей алады; | |||||||||
Кейбір оқушылар: Мағынасы қарама-қарсы, мәндес, көп мағыналы сөздерді ажырата және қолдана алады. | |||||||||
Бағалау критерийлері | Мәтінді түсініп, жүргізіп оқиды; Өлеңді жатқа жаза алады. | ||||||||
Тілдік мақсат | Қарабидай, ақбидай, бітік. | ||||||||
Құндылықтарды дарыту | Топ ішінде жұмыс жасауда топ ережесіне бағына білуге үйрету.Тапсырманы орындауда жауапкершілікті сезіне білуге тәрбиелеу. | ||||||||
Бастапқы білім | Сөз туралы түсінігі бар | ||||||||
Жоспар | |||||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз | Ресурстар | |||||||
Сабақтың басы 4 мин | Ынтымақтастық ахуалын құру Амандасу. Оқушыларды түгелдеу. «Жақсы тілек». Топқа бөлу: Сурет арқылы Қызығушылықты ояту: «Затты сипатта» ойыны. Шарты: көгөніс, тағамдар, жемістердің суреттерін сыныпқа жұмбақтап, сипаттап жасыру. Тапқан оқушы бағаланады. Бағалау: жұлдызша | суреттер | |||||||
Ортасы 40 мин | Оқулықпен жұмыс (Ұжымдық) 1-жаттығу. 1. Мәтінмен жұмыс
Бағалау: жұлдызша арқылы 2-жаттығу
Бағалау: смайлик арқылы 3– жаттығу (Жұптық жұмыс)
Бағалау: жұпта тексеру Сергіту сәті Жаттығу жасау 4- жаттығу (Топтық жұмыс)
Бағалау: Топта бірін-бірі бағалау 5-жаттығу. (Жеке жұмыс.)
Бағалау: смайлик арқылы 6-жаттығу. Топтық жұмыс. Жаңылтпашты нақышына келтіріп жатқа айту Бағалау: «Қол белгісі» әдісі арқылы | оқулық Жұмыс дәптері Жұмыс дәптері | |||||||
Соңы | Кері байланыс: Смайлик арқылы | ||||||||
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жопарлайсыз? | Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | |||||||
Ұжымдық Жұптық Топтық Жеке Топтық | Жұлдызша Смайлик Жұпта Бірін-бірі тексеру Қол белгісі арқылы | ||||||||
Сабақ бойынша рефлексия - Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? - Бүгін оқушылар не білді? - Сыныптағы ахуал қандай болды? - Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? - Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? - Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | |||||||||