Білімділік:О?ушыларды? жа?а та?ырып бойынша ал?ан білімдерін молайту.?ткен саба?та ал?ан білімдерін ?айталау.Саба? барысында с?йлесу ар?ылы д?рыс с?йлеу да?дыларын ?алыптастыру.
Дамытушылы?: О?улы?тарды? ат?аратын р?лі туралы айта отырып, о?ушыларды? с?здік ?орын молайту. О?ушыларды сауатты жазу?а, м?нерлеп т?сініп о?у?а жетелеу.
Т?рбиелік:О?улы?тарын к?тіп ?стау?а т?рбиелеу.
Саба?ты? барысы.
I.?йымдастыру кезе?і.
II.?й тапсырмасын тексеру.
III.Саба?ты? ма?сатын, барысын айту.
Шатты? ше?бер.
IV.Жа?а саба?.
-Балалар, б?гінгі та?ырыбымызды мына заттар ар?ылы шешіміз.М??алімні? ?стеліні? ?стінде о?улы?тар жатыр.М??алім о-?а с?ра?тар ?ойып жа?а та?ырып?а шы?ады.
1.Мынау нелер?
2.О?улы?тар кімдерге керек?
3.О?улы?тар не ?шін керек?
4.Сені? о?улы?тары? бар ма?
5.Сен о?улы?тары?ды ?алай ?стайсы??
- Сонда б?гінгі та?ырыбымызды ?алай атаймыз?- Д?рыс "О?улы?тар" О?ушылар д?птеріне б?гінгі к?нді, та?ырыпты жазады.
О?ылым. Ты?далым.Айтылым.
О?улы?тар.
Мен биыл ?шінші сыныпта о?имын. Кітапханашы бізге бірінші ?ырк?йекте о?улы?тар таратып берді.Олар ;математика, ?аза? тілі, орыс тілі,?дебиет, д?ниетану.О?улы?тар бізге к?п білім береді.Мен о?улы?тарымды таза ?стаймын.
Мен биыл ?шінші сыныпта о?имын. Кітапханашы бізге бірінші ?ырк?йекте о?улы?тар таратып берді.Олар ;математика, ?аза? тілі, орыс тілі,?дебиет, д?ниетану.О?улы?тар бізге к?п білім береді.Мен о?улы?тарымды таза ?стаймын.
Просмотр содержимого документа
«Мені? о?улы?тарым. 3 сынып»
Сабақтың тақырыбы: Менің оқулықтарым. 3 сынып.
Сабақтың мақсаттары.
Білімділік:Оқушылардың жаңа тақырып бойынша алған білімдерін молайту.Өткен сабақта алған білімдерін қайталау.Сабақ барысында сөйлесу арқылы дұрыс сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.
Дамытушылық: Оқулықтардың атқаратын рөлі туралы айта отырып, оқушылардың сөздік қорын молайту. Оқушыларды сауатты жазуға, мәнерлеп түсініп оқуға жетелеу.
Тәрбиелік:Оқулықтарын күтіп ұстауға тәрбиелеу.
Сабақтың барысы.
I.Ұйымдастыру кезеңі.
II.Үй тапсырмасын тексеру.
III.Сабақтың мақсатын, барысын айту.
Шаттың шеңбер.
IV.Жаңа сабақ.
-Балалар, бүгінгі тақырыбымызды мына заттар арқылы шешіміз.Мұғалімнің үстелінің үстінде оқулықтар жатыр.Мұғалім о-ға сұрақтар қойып жаңа тақырыпқа шығады.
1.Мынау нелер?
2.Оқулықтар кімдерге керек?
3.Оқулықтар не үшін керек?
4.Сенің оқулықтарың бар ма?
5.Сен оқулықтарыңды қалай ұстайсың?
- Сонда бүгінгі тақырыбымызды қалай атаймыз?- Дұрыс "Оқулықтар" Оқушылар дәптеріне бүгінгі күнді, тақырыпты жазады.
Оқылым. Тыңдалым.Айтылым.
Оқулықтар.
Мен биыл үшінші сыныпта оқимын. Кітапханашы бізге бірінші қыркүйекте оқулықтар таратып берді.Олар ;математика, қазақ тілі, орыс тілі,әдебиет, дүниетану.Оқулықтар бізге көп білім береді.Мен оқулықтарымды таза ұстаймын.
Сөздік.
биыл - в этом году
таратып берді - роздала
әдебиет - литература
дүниетану - познание мира
таза ұстаймын - содержу в чистоте
Тапсырмалармен жұмыс.
1-т-ма. Оқушылар мәтінді оқиды, аударады.
2-т-ма."Оқулық" сөзін жекеше және көпше түрде тәуелде, 2-3сөйлем құрастырып жаз.
1-т-ма.Сурет бойыша сөйлеп үйрен.
2-т-ма. Көптік жалғауларды жалғап жаз.
кітап... күнделік... фломастер...
дәптер... сызғыш... қарндаш...
қалам... өшіргіш... бояу....
1-т- ма. Мәтінге сұрақтар құрастырып жаз.
VI.Сабақты қорытындылау, бағалау.
Оқушылар кластер құрайды.
Оқу лықтар.
VII.Үй тапсырмасы.
Мәтінді мазмұндап, диалогг құрастырып жаз.
3сынып.Оқулықтар.
Оқулықтар.
Мен биыл үшінші сыныпта оқимын. Кітапханашы бізге бірінші қыркүйекте оқулықтар таратып берді.Олар ;математика, қазақ тілі, орыс тілі,әдебиет, дүниетану.Оқулықтар бізге көп білім береді.Мен оқулықтарымды таза ұстаймын.
Сөздік.
биыл - в этом году
таратып берді - роздала
әдебиет - литература
дүниетану - познание мира
таза ұстаймын - содержу в чистоте
Тапсырмалармен жұмыс.
1-т-ма. Оқушылар мәтінді оқиды, аударады.
2-т-ма."Оқулық" сөзін жекеше және көпше түрде тәуелде, 2-3сөйлем құрастырып жаз.