Саба?ты? та?ырыбы: ??ыпты бала- ?депті бала
Сынып: 2
Мерзімі: 28 ?а?тар, 2014 жыл
Саба?ты? ма?саты: ?дептілік, сыпайылы? адами ?асиеттер туралы т?сініктер. ??ыптылы?, жина?ылы? туралы т?сінік;
Міндеттері:- ал?ан білімін ?алыптастырады;
- шы?армашылы? ?абілетін дамытады;
- ?ам?орлы??а т?рбиеленеді;
Табыс критерийлері: ойларын айтады, пікірлеседі, топтастырады, орта? шешім ?абылдайды.
Саба?ты? т?рі:жа?а саба?
Саба?ты? ?діс-т?сілдері:ой ?оз?ау, салыстыру, топтау, с?ра?-жауап, «не шынды?, не жал?ан?» ?дісі,ментальді карта, ??гіме жазу
О?ыту формалары:жеке, ж?пты?, топты?
К?рнекілік: интербелсенді та?та, проектор, компьютер, суреттер, ?а?аз А-4,фломастер, флипчарт, фотоаппарат
Сілтеме: д?ниетануо?улы?ы, интернет- sabak.kz сайты
К?тілетін н?тиже: ?дептілік, сыпайылы? адами ?асиеттер туралы біледі. ??ыптылы?, жина?ылы? туралы т?сінік пайда болады;
Просмотр содержимого документа
«Конспект урока по самопознании " ??ыпты бала-?депті бала " »
Сабақтың тақырыбы: Ұқыпты бала- əдепті бала
Сынып: 2
Мерзімі: 28 қаңтар, 2014 жыл
Сабақтың мақсаты: Əдептілік, сыпайылық адами қасиеттер туралы түсініктер. Ұқыптылық, жинақылық туралы түсінік;
Міндеттері:- алған білімін қалыптастырады;
- шығармашылық қабілетін дамытады;
- қамқорлыққа тәрбиеленеді;
Табыс критерийлері: ойларын айтады, пікірлеседі, топтастырады, ортақ шешім қабылдайды.
Сабақтың түрі:жаңа сабақ
Сабақтың әдіс-тәсілдері:ой қозғау, салыстыру, топтау, сұрақ-жауап, «не шындық, не жалған?» әдісі,ментальді карта, әңгіме жазу
Оқыту формалары:жеке, жұптық, топтық
Көрнекілік: интербелсенді тақта, проектор, компьютер, суреттер, қағаз А-4,фломастер, флипчарт, фотоаппарат
Сілтеме: дүниетануоқулығы, интернет- sabak.kz сайты
Күтілетін нәтиже: Əдептілік, сыпайылық адами қасиеттер туралы біледі. Ұқыптылық, жинақылық туралы түсінік пайда болады;
Ойлау деңгейі | Сабақтың барысы | Уақыт | Оқып үйренудің мақсаты | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
Психологиялық дайындық | | 2 мин | | Көркем жазу | Қима қағаздарды жинақтап 5 топқа бөлініп отырады. Көркем жазу |
Білу | АКТ, ОЖТ,ОүБжОБ | 5мин | Ақпаратты еске түсіру | Кластер құру | Ұқыптылық деген не? |
Түсіну | СТОү | 3 мин | Маңыздысын түсіну | Түсініп оқу | Түсініп оқу, сұрақтарға жауап беру, негізгі ойды анықтау |
Қолдану | СТОү, ТжДО, ОЖЕСО | 8 мин | Ретімен орналастыру | Вен диаграммасы | Ұқыпты бала мен ұқыпсыз баланың ортақ қасиеті және ерекшеліктері |
Сергіту сәті. | | 2 мин | | «Шөжелерім» биі | |
Талдау /анализ/ | СТОү, ОЖТ, ОЖЕСО, АКТ, ТжДО | 10 мин | Салыстыру | | Кестені толтыру Дәптермен жұмыс |
Жинақтау /синтез/ | ОЖТ, ТжДО, СТО | 10 мин | Білімдерін жинақтау | Шағын әңгіме құру | Суретпен әңгіме құру |
Бағалау | ОүБжОБ, ОЖЕСО, ТжДО | 5 мин | Білімдерін бағалау | Бағалау парағы | Өзін және өзгені бағалау |