kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

?айталау. Тік т?ртб?рышты? периметрін табу

Нажмите, чтобы узнать подробности

К?пб?рышты?  ?абыр?аларын  ?лшеу  ж?не  

оларды?  ?зынды?тарны?  ?осындысын  табу,  

к?пб?рышты?  периметрі  жайында  т?сінік  

беру.

Дамытушылы?:             Есепті  шы?ару  ж?не  

т?рлендіру,  ?арапайым  ?рнекті?  м?нін  табу  

ж?не те?деуді  

«сынап  к?ру» т?сілімен шешуді,  ауызша  

ж?не  жазбаша  есептеу да?дыларын  дамыту.

Т?рбиелік:                      Балаларды  білімділікке,  адамгершілікке,  жолдасты?  ?арым-?атынас?а т?рбиелеу. 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«?айталау. Тік т?ртб?рышты? периметрін табу»


Математика

Мұғалім: Джанбирова С.А.


Сабақтың тақырыбы: Қайталау. Тік төртбұрыштың периметрін табу. (124 бет)

Сабақтың мақсаты:

Білімділік Көпбұрыштың қабырғаларын өлшеу және олардың ұзындықтарның қосындысын табу, көпбұрыштың периметрі жайында түсінік беру.

Дамытушылық: Есепті шығару және түрлендіру, қарапайым өрнектің мәнін табу және теңдеуді «сынап көру» тәсілімен шешуді, ауызша және жазбаша есептеу дағдыларын дамыту.

Тәрбиелік: Балаларды білімділікке, адамгершілікке, жолдастық қарым-қатынасқа

тәрбиелеу.

Сабақтың типі: Оқушылардың жаңа білімді меңгеру сабағы.

Әдіс-тәсілдері: Түсіндіру, сұрақ-жауап, көрнекілік көрсету арқылы түсіндіру,жарыс.

Көрнекілік: Қосу және азайту кестесі, геометриялық фигуралар, бұрыш түрлері кестесі.

Сабақтың барысы:


Ұйымдастыру кезеңі: а) Сәлемдесу , оқушыларды түгендеу.

ә) Сабаққа әзірлігін тексеру, оқу құралдарын дайындау.

Үй тапсырмасын тексеру: . 4–тапсырма Шығ.тапсырма


Білімді жан-жақты тексеру кезеңі.


Оқушылардың білімді белсенді меңгеруге дайындау кезеңі.



Жаңа сабақ.

1 - тапсырма Түсіндірме мәтінмен жұмыс. Практикалық іс-әрекет.


Берілген үшбұрыштың

қабырғаларының ұзындықтарын анықтау.




2 - тапсырма Түсіндірме мәтінмен жұмыс. Практикалық іс-әрекет.

Берілген төртбұрыштың қабырғаларының ұзындықтарын анықтау.





Төртбұрыштардың қабырғаларын өлшеу,

олардың қосындысын жазу.


  1. тапсырма Есеп құрастыру және шығару.

Қыз.қарындаш – 20 тг және сонша тг жай қарындаш

? теңге тұрады

Қалам - ? тг, қыз.қарындаштан 60 тг қымбат

20+20+(20+60)=120 (тг) – барлығы

Ж: 120 теңге тұрады


4 - тапсырма Ауызша талдау.


5 - тапсырма

85, 80, 8, 50, 5, 55, 58, 0, 5, 50, 55, 30, 5, 16, 22


6 - тапсырма Барлық мүмкін жағдайлар толық қарастырылады.


1 онд 9 бірл.+8 онд.1 бірл=100 100-8 онд. 1 бірл. =1 онд. 9 бірл.

2 онд 9 бірл.+7 онд.1бірл=100

3 онд 9 бірл.+6 онд.1 бірл=100 Т.с.с.

4 онд 9 бірл.+5 онд.1 бірл=100

5 онд 9 бірл.+4 онд.1 бірл=100

6 онд 9 бірл.+3 онд. 1 бірл=100


Қосымша.


Ұзындығы 3 см кесінді сыз. Енді бұдан 5 см ұзын кесінді сыз. Екі кесіндіні салыстыр.


Шығ.тапсырма .









Сабақты қорыту: Біз не білдік? Талқылау.

Үйге тапсырма: 6–тапсырма

Оқушы білімі мен белсенділігін бағалау.
























Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 3 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
?айталау. Тік т?ртб?рышты? периметрін табу

Автор: ДЖанбирова Санжан Адиловна

Дата: 07.01.2016

Номер свидетельства: 273386


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства