kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

?айталау, жазбаша ?осу ж?не азайту

Нажмите, чтобы узнать подробности

Б?Л АШЫ? САБА?ТЫ? ЖОСПАРЫ  , М?НЫ БАСТАУЫШ СЫНЫП М??АЛІМДЕРІ ?ОЛДАНА АЛАДЫ, САБА?ТЫ? ??РЫЛЫМЫ, ЖОСПАРЫ ЖА?СЫ ??РЫЛ?АН, САБА?ТЫ  ?АЙТАЛАУ КЕЗІНДЕ ?ОЛДАНЫЛУ?А БОЛАДЫ, ?АЙТАЛАУ, ЖАЗБАША ?ОСУ  Ж?НЕ АЗАЙТУ  ?Ш ТА?БАЛЫ САНДАР?А АРНАЛ?АН. ЕСЕПТІ  ?АЛАЙ ШЫ?АРУ КЕРЕКТІГІНЕ ТОЛЫ?ЫМЕН ТО?ТАЛЫНАДЫ.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«?айталау, жазбаша ?осу ж?не азайту »

МАТЕМАТИКА 3 сынып



Сабақтың тақырыбы: Қайталау . Жазбаша қосу және азайту

Сабақтың мақсаты : Үш таңбалы сандарды жазбаша қосу және азайту тәсілдерін қайталатып бекіту .Екі , үш амалмен шығарылатын есептердің шешу тәсілдерін қайталау .

Логикалық ойлау қабілетін дамыту .

Жылдамдыққа, алғырлыққа, қорытынды жасай білуге тәрбиелеу .

Сабақтың көрнекілігі : геометриялық фигуралар , суреттер, слайдтар.

Сабақтың әдісі : сұрақ- жауап , іздену , өзіндік жұмыс , ойын .

Сабақтың түрі : қайталау .

Сабақтың барысы : 1. Ұйымдастыру кезеңі

Амансың ба алтын күн,

Амансың ба көк аспан.

Амансың ба достарым,

Амансыз ба ұстазым!

2. Үй тапсырмасын тексеру . №5 Оқу, талдау

556+269 753+144 854-165

918-199 980-573 179+678

167+265 212-136 670-312

3. Өткенді тиянақтау: «Гүл теру» ойынын ойнау.

4. Мақсат қою кезеңі.

Дәптермен жұмыс . Күн ретін жазу . Көркем жазу 298

Оқулықпен жұмыс.

№1 есеп. 9,5,0 цифрларын пайдаланып, барлығы неше үш таңбалы сан жазуға болады? Жазып көр.

950,905,509,590

№2 есеп. Өрнек құр және оның мәнін тап:

А) 548 және 452 сандарының қосындысынан 100-ді азайту; 1000 мен а-ның айырмасынан 738-ді азайту, мұндағы а=262,0

Ә) Амалдардың орындалу ретін анықта. Амалдарды жазбаша орында:

(608-134)+(237-194) 805-(234+358)+198

(487-334)+(756-481) 516-(457-253)+434

«Кел ойнайық!» ойынын ойнау.

№3 есеп. Теңдеулер шешу;

465+ х = 1000 1000 – х = 465 х – 535 = 465

х : 3 = 80 х * 9 = 810 420 : х = 6

№4 есеп. Есептерді шығару:

А) Мектепті жөндеу жұмысына түстері әр түрлі 300 л әк дайындалды. Оның 78 литрі көгілдір, 89 литрі қызғылт түсті, ал қалғаны сарғыш түсті. Сарғыш түсті әк неше литр?

Ә) Бір қалада өткен жылы қазақ тілінде оқытатын 7 мектеп бар еді. Биылғы жылы олардың саны 20-ға жетті. Биыл қалада неше жаңа мектеп ашылды?

№5 есеп.

А) Дәптеріне тік төртбұрыш сызу және оның периметрі мен ауданын табу.

- Тік төртбұрыштың ауданы мен периметрін қалай табады?

Сергіту сәті.

Өзіндік жұмыс орындау. №6 амалдарды орындау:

3*9+24:3*2+27 45:5:3+8*3

7*4-16:8+5*5 21:3+72:8*5

№7 есеп. А) Кесіндінің 1/3 –і 9см. Кесіндінің ұзындығы қанша?

Ә) 8 см кесінді сыз. Кесіндінің 1/3- ін қызыл түспен бөліп көрсету.

«Кім тапқыр?» ойынын ойнау. Логикалық тапсырма орындау.

13 санын төрт 1 цифры арқылы өрнектеу.

Қорыту .

Бүгінгі сабақта нелерді қайталап бекіттік ?

Сабақ сендерге ұнады ма ?

Үйге тапсырма : 116 бет №5 (ә)

Білімдерін бағалау .












Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 3 класс

Скачать
?айталау, жазбаша ?осу ж?не азайту

Автор: Даулетбаева Зульфия Мухтаровна

Дата: 01.05.2015

Номер свидетельства: 207403


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства