К?ні:
П?н: ?ызы?ты математика
Саба?ты? та?ырыбы: Есту ар?ылы жадында са?тауды дамыту.
Саба?ты? ма?саты: Есту ар?ылы са?тау?а жатты?улар, есептер шы?ару ар?ылы ойлау, есте са?тау ?абілеттерін арттыру. П?нге ?ызы?ушылы?тарын дамыту.
Саба?ты? барысы.
Ми гимнастикасы.
Ширату.
Бір ?айшыны? неше са?инасы бар? (2 са?инасы бар)
?шатын к?лік ?алай аталады? (т?к ?ша?, ?ша?)
Тонды неден тігеді? (тері)
Т?рт тыш?анны? ??ла?ы нешеу? (8)
Сиырды? ?ауіпті м?шесі? (м?йіз)
С?йы? - су емес, а? - ?ар емес. Ол не? (с?т)
1. Е? ?ыс?а жола?ты жасыл, ал е? ?зын ?арындашты к?к т?ске боя.
2. Орыншаны? п?тері ?шінші ?абатта. Асыланны? п?тері
Орыншаны? п?терінен 2 ?абат жо?ары. Ал Тайырды? п?тері
Асыланны? п?терінен 4 ?абат т?мен орналас?ан.
Асылан нешінші ?абатта т?рады?
Тайыр нешінші ?абатта т?рады?
Т?рсын мен Инешті? бойлары бірдей. Инеш К?л?штан аласа, ал
Орынг?лден биік. О? жа?та бірінші т?р?ан Т?рсын. ?ыздарды? атын
ата. Оларды жаз.
Жапыра?тарды боя. ?ызыл жапыра? сары мен ' жасылды? ортасында, ал сар?ыш жасыл жапыра?ты? о? жа?ында болсын.
С?улені? бойында 0 мен 1 сандарыны? орындары белгіленген. 4 пен 5 сандарыны? орнын к?рсет.
Саба?ты ?орытындылау.
О?ушы ж?мыстарын мада?тау
Просмотр содержимого документа
«Есту ар?ылы жадында са?тауды дамыту.»
Күні:
Пән: Қызықты математика
Сабақтың тақырыбы: Есту арқылы жадында сақтауды дамыту.
Сабақтың мақсаты: Есту арқылы сақтауға жаттығулар, есептер шығару арқылы ойлау, есте сақтау қабілеттерін арттыру. Пәнге қызығушылықтарын дамыту.
Сабақтың барысы.
Ми гимнастикасы.
Ширату.
Бір қайшының неше сақинасы бар? (2 сақинасы бар)
Ұшатын көлік қалай аталады? (тәк ұшақ, ұшақ)
Тонды неден тігеді? (тері)
Төрт тышқанның құлағы нешеу? (8)
Сиырдың қауіпті мүшесі? (мүйіз)
Сұйық - су емес, ақ - қар емес. Ол не? (сүт)
1. Ең қысқа жолақты жасыл, ал ең ұзын қарындашты көк түске боя.
2. Орыншаның пәтері үшінші қабатта. Асыланның пәтері
Орыншаның пәтерінен 2 қабат жоғары. Ал Тайырдың пәтері
Асыланның пәтерінен 4 қабат төмен орналасқан.
Асылан нешінші қабатта тұрады?
Тайыр нешінші қабатта тұрады?
Тұрсын мен Инештің бойлары бірдей. Инеш Күләштан аласа, ал
Орынгүлден биік. Оң жақта бірінші тұрған Тұрсын. Қыздардың атын
ата. Оларды жаз.
Жапырақтарды боя. Қызыл жапырақ сары мен ' жасылдың ортасында, ал сарғыш жасыл жапырақтың оң жағында болсын.
Сәуленің бойында 0 мен 1 сандарының орындары белгіленген. 4 пен 5 сандарының орнын көрсет.
Сабақты қорытындылау.
Оқушы жұмыстарын мадақтау