Образовательная цель урока предполагает усвоение научных знаний, формирование специальных и общеучебных умений и навыков. Научные знания включают в себя факты, понятия, законы, закономерности, теории и т.д. Специальные умения и навыки включают в себя специфические только для соответствующего учебного предмета практические умения и навыки. Общеучебные умения и навыки имеют отношение ко всем предметам (навыки работы с книгой, справочниками, умение читать и писать в быстром темпе и т.д.).
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Дайынды? сыныбы Математика "Б?тін ж?не б?лік"»
Білім беру саласы: таным.
Бөлімі: математика.
Тақырыбы: Бүтін және бөлік.
Мақсаты: 1.білімділік: бүтін және бөлік туралы түсінік қалыптастыру,білім дағдыларын шыңдай отырып,үйренгендерін пысықтаужұмыс істей білуге үйрету,сабақ барысында геометриялық фигу-
ралармен танысу.
2.дамытушылық:пәнге қызығушылығын арттыру,ойындар арқылы ой-өрістерін,білімділік қасиеттерін дамыту,зейіндерін тұрақ-тандыру,есте сақтау қабілеттерін дамыту.
Балалар біз математика сабағында нені үйрендік?Ендеше 1-10 дейін тура және кері санап көрейік.Д/о "Көршісін тап"
Балалар менің екі сиқырлы қорапшам бар.Көлемдерін айтыңдаршы?Біреуі –кіші, екіншісі –үлкен.Кішкентай қорапшаны ашып көрейік,ішінде не бар екен?Қорапшаның ішінен геометрия-лық пішіндерді алып,түсін,пішінін айтады.Енді үлкен сиқырлы қорапша-
ны ашып ,ішінде не бар екенін көрейік?
Алманы алып пішінін,түсін балалардан сұрау.Алманы жартыға бөлу.