Адам әркетінен жер бетінің өзгеруі
Сабақтың тақырыбы: Адам әркетінен жер бетінің өзгеруі | дүниетану | ||||
Күні: | Мұғалім:Доненбаева З.А. | ||||
Сынып:2ә | Қатысқан: | Қатыспағандар: | |||
Сабақта меңгерілетін дағдылық мақсаттар | Жаңа білім мазмұнымен танысады. Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. | ||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар білуге тиісті: Жаңа білімге мысалдар келтіре біледі. | ||||
Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс: Тақырып мазмұнын түсінуі тиіс | |||||
Кейбір оқушылар білуге тиіс: Оқулықтағы тапсырмаларды өз бетінше орындауды | |||||
Бұрыннан бар білімдері | Өткен сабаққа байланысты сұрақтарға жауап береді. | ||||
Жоспар | |||||
Жоспарланған уақыттар | Жоспарланған уақыт (жаттығулар) | Ресурстар | |||
Басталуы | Ұйымдастыру кезеңі Мен саған сенемін Әуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір- бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін …» өйткені сен жақсы адамсың. Қызығушылықты ояту Жұмбақтар | Таныстыры лым, суреттер. | |||
Ортасы | Жаңа сабақ Оқулықта берілген тапсырмаларды орындау. Түсіндіру. Топтық, жеке жұмыс жүргізу. Дәптермен жұмыс. Аудио материалдарды тыңдау. | Оқулық, дәптер | |||
Сергіту сәті | Жолдарыңа үңіліп, Екі бақа жүгіріп, Секіреді, бақ-бақ, Ағаштарды аттап. Олар ерте тұрады, Беті-қолын жуады. Оңға-солға шайқалып, Бақылдайды ән салып. Судан шіркей табады, Өсіп үлкен болады. Бақ-бақ, нақ-нақ, Біздер айттық тақпақ. | Сергіту жаттығуы жазылған парақша | |||
Аяқталуы | «Уақыт шеңбері» әдісі Жұптық тапсырма:
| Сөздік жұмысын жүргізу. | |||
Үйге тапсырма: мазмұндау. | |||||
Қабілетті оқушыға тапсырманы қалайша түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалайша жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс – Денсаулық пен қауіпсіздікті тексеру, АКТ | |||
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері анық па? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? | Бүгінгі сабақ кызықты болды ма?
| ||||
Уақыт дәлдігі қалай болды? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім? | |||||
Қорытынды бағамдау | |||||