kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

2 -сынып.Әдебиеттік оқу пәнінен ҚМЖ.Мектептегі бір күнім.Жеті шал.

Нажмите, чтобы узнать подробности

Мектептегі бір күнім.Жеті шал.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«2 -сынып.Әдебиеттік оқу пәнінен ҚМЖ.Мектептегі бір күнім.Жеті шал.»

Пән: әдебиеттік оқу

Күні :21.11.17

Сынып: 2 «в»


Мектеп:

Мұғалімнің есімі: Акишева Б.С.

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы:

Мектептегі бір күнім.Жеті шал.

Оқу мақсаттары

2.2.3.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау;

2.1.4.1 сөйлеу барысында мақал- мәтелдерде, вербалды емес(ым-ишара) тілдік құралдарды қолдану;

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар орындай алады

Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады.

Таырыптың мазмұнын түсінеді.Сұрақтарға жауап береді.Берілген тапсырманы орындайды.

Кейбір оқушылар орындай алады:

Мәтіннің мазмұны бойынша кейіпкерлерді анықтайды.

Тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.

Бағалау критерийлері:

Мәтіннің мазмұнын түсінеді.

Аптаның күндері мен кейіпкерлердің аттарын ажыратады.

Аптаның бір күніне мысал келтіріп жазады.

Түсіндірме сөзбен жұмыс жасайды.

Үлгі бойынша жұбымен әңгімелеседі.


Тілдік мақсат


Ай-месяц-month;апта-неделя- a week

Құндылықтарды дарыту

Бір-бірін тыңдауға,құрмет тұтуға,уақытты үнемдеуге тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыстар

Қазақ тілі,математика,көркем еңбек

АКТ қолдану дағдылары

Аудиотаспа

Бастапқы білім

Оқулықтың маңызын, қадір-қасиетін біледі.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтың жоспарланған іс-әрекеттері

Ресустар






Сабақтың басы


Психологиялық ахуал туғызамын

«Жүректен жүрекке» шеңберге тұрып бір біріне жағымды сөздер айтады.


Жеке дара жұмыс.

Бастапқы білімдерін тексеру мақсатында «Ыстық доп » әдісі арқылы сұрақтар қою, білімдерін тексеру.

-Кітап не үшін қажет?

-Көп кітаптар қайда орналасады?

-«Кітап» әңгімесінде басты кейіпкерлерді ата.Атасы немересін қалай қуантты?
























Жаңа тақырыпқа шығу:













Сабақтың ортасы:














-Атасы немересіне қандай ақыл айтты?

-Осындай кітаптарды кітапханадан қалай аламыз?Кітапхана ережесін айтып бер.

Дескриптор:

Кітаптың маңызын айтады.

Әңгімедегі басты кейіпкерлерді атайды,сипаттайды.

Атасы мен немересінің арасындағы диалогты баяндап береді.

Кітапхана ережесін біледі,айтады.

Бағалау түрі: «От шашу» әдісі арқылы балаларды ынталандыру.


Жұмбақты шеш:

Бір ұяда-жеті жұмыртқа.

Жұмбақтың шешімін оңай шешу мақсатында ым-ишара арқылы түсіндіру,жетелейтін сұрақтар қою.

-Жеті саны қай кезде көбінесе кездеседі?

-Жеті не болушы еді?

-Жеті күн.Қандай күндер атын атаңдар.

Дескриптор:

Жеті санына өз ойларын білдіреді.

Жұмбақтың шешімін шешеді.

Аптаның жеті күнін жатқа айтады.

Бағалау түрі:

«Бас бармақ» әдісі арқылы балаларды қолпаштап ынталандыру.

Рефлексия

Кітаппен жұмыс.

Жеті шал.Мәнерлеп оқып беру.Мәтіннің басты бөлігіне сұрақ қою.

-Жабақ қандай бала?

Ол кімдерді біледі?

-Биыл ол қайда барды?

Мәтіннің ортаңғы бөлігіне сұрақ қою.

-Мұғалім Жабаққа не деп айтыпты?

-Атасы неге күлді?

Мәтіннің соңғы бөліміне сұрақтар қою.

-Неге аталардың аттары аптаның жеті күнімен сәйкес?Дәлелде.

Дескриптор:

Берілген сұрақтарға жауап береді.

Өз ойларын дәлелдейді.

Бағалау: «Бағдаршам» әдісі арқылы балаларды бағалау.

Рефлексия.

3-тапсырма.Авторға кестені пайдалана отырып, қысқаша шолу.

Сергіту сәті:

4-тапсырма: «Сөздің қабығын аршу» деген сөздің мағынасын ажырату

-сөзді түсініксіз етіп айту;

-сөзді созып айту;

-сөзді түсінікті етіп айту.

Дескриптор:

Сөздін мағынасын ажыратады.

Ойын дәлелдейді.

Рефлексия.

6-тапсырма:Жұппен жұмыс.Бір-бірімен үлгі бойынша әңгімелесу.

Дескриптор:

Үлгі бойынша жұппен жұмыс жасайды.

Бір –бірін тыңдайды,мысал келтіреді.

.Бағалау түрі:

«Бағдаршам» әдісі арқылы жұптарын бағалайды.

Рефлексия.








































Сабақтың соңы


Рефлексия

Балардың сабақты қай деңгейде түсінгенін кеменің желкенін бояу арқылы анықтау.

Жасыл түс – мен бүгін бәрін жақсы орындадым деп ойлаймын, менің көңіл – күйім көтеріңкі.

Сары түс-сабақта белгілі бір қиындықтар болды ,кішкене ұқтым.

Қызыл түсті алма – мен тапсырманы орындай алмадым, көңіл – күйім жоқ.

Ауызша кері байланыс


Қосымша ақпарат

Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз?


Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

«От шашу» әдісі , «Бас бармақ» әдісі, «Күлегештер» әдісі, «Бағдаршам» әдісі,

Пəнаралық байланыс –

Қазақ тілі,көркем еңбек,математика

Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сəйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім жəне неге?


Қорытынды бағалау




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 2 класс

Скачать
2 -сынып.Әдебиеттік оқу пәнінен ҚМЖ.Мектептегі бір күнім.Жеті шал.

Автор: Акишева Баян Сериковна

Дата: 13.02.2018

Номер свидетельства: 457051


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства