Сабақ: жемістер мен көкөністер-қайталау сабағы | Мектеп: «3 орта мектеп» |
Күні: 14.05.16. | Мұғалімнің аты-жөні: Үмбетова А.Х. |
Сынып: 1 А | Қатысқандар: 12
| Қатыспағандар: - |
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары:
| 1.1.3.1. Хабарламаны тыңдау және мұғалімнің көмегімен мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру, сәйкес иллюстрация (заттық сурет) сызба таңдау. 1.1.2.1. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну. 1.1.5.1. Тыңдаған шағын мәтінді қаншалықты түсінгенін қимыл мен қысқа жауап арқылы білдіру және сұрақ қою. 1.2.1.1.Танысу, өзі туралы айту, затты сипаттау үшін таныс сөз және сөз тіркестерін қолдану. 1.2.2.1. Сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастыру. 1.2.6.1. Тыңдаған (оқыған) материал туралы өзінің қарапайым пікірін (келесемін, келеспеймін, ұнайды ұнамайды) білдіру. |
Сабақ мақсаттары: | Барлық оқушылар орындай алады: |
1.1.3.1. Хабарламаны тыңдау және мұғалімнің көмегімен мазмұңы бойынша сұрақтарға жауап беру, сәйкес иллюстрация (заттық сурет) сызба таңдау. 1.1.2.1. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну. |
| Оқушылардың көпшілігі орындай алады: |
1.1.5.1. Тыңдаған шағын мәтінді қаншалықты түсінгенін қимыл мен қысқа жауап арқылы білдіру және сұрақ қою. 1.2.1.1.Танысу, өзі туралы айту, затты сипаттау үшін таныс сөз және сөз тіркестерін қолдану. |
| Кейбір оқушылар орындай алады: |
1.2.2.1. Сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастыру. 1.2.6.1. Тыңдаған (оқыған) материал туралы өзінің қарапайым пікірін (келісемін, келіспеймін, ұнайды ұнамайды) білдіру. |
Тілдік мақсат: | Оқушылар орындай алады:жемістің,көкөністің суреттері арқылы қандай жеміс екенін ажырата алады. |
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:тәтті, дәмді, ащы, дәрумен,ағза,пайдалы
|
Диалог құруға шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: тәтті алма, ащы бұрыш,қандай? |
Талқылауға арналған сұрақтар: Жеміс пен көкөністерді ата. Оның пайдасы қандай? Жеміс пен көкөністің айырмашылығы неде? |
Не себепті ...........деп ойлайсыз? Жеміс қандай болады?Жеміс пен көкөністерде қандай дәрумендер болады? Адам ағзасына дәрумендер қалай әсер етеді? |
Ишара: қолдау, мадақтау |
Алдыңғы оқу:
| Аквариум әдісі арқылы жаңа сөздерді тексеру |
Жоспар |
Жоспарланған уақыт:
| Жоспарланған жаттығу түрлері: | Ресурстар: |
Басы
| Ұйымдастыру кезеңі 5 мин Шаттық шеңбер. Амандасу кезекшімен сұхпат | Ақылды тақта |
| Жаңа сабақ 1/Ой шақыру 2 мин(Сын тұрғысынан ойлау стратегиясы) 2/Сөздік жұмыс 3/Мәтінмен жұмыс 15мин а/деңгейілік тапсырмалар 4/Сергіту сәті 2 мин 5/Топтастыру стратегиясы 10 мин а/Ойын «Кім жылдам?» (Сөйлемдерді дұрыс құрастыр) б/Суреттеу стратегиясы (сурет арқылы 2-3 сөйлем құрастыру) в/Диалогті жалғастыр | Сурет, презентация |
Соңы | Қорытынды 10 мин «Т» әдісі -1 топ «Шеңбердегі әңгіме» әдісі -2 топ Рефлексия Кері байланыс жасату.(Сұрақ- жауап арқылы) Бағалау | Сурет |