|   Сабақтың тақырыбы:    Бұл кім?   |    Мектеп: «Октябрдің 37 жылдығы ОМ»   |  
  |   Күні:     |    Мұғалім:Билалова И.О   |  
  |   Сынып:1   |    Қатысқан:   |    Қатыспағандар:   |  
  |   Сабақта меңгерілетін  дағдылық мақсаттар   |     1.1.2.1 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің  мағынасын түсіну  1.2.3.1 Сұхбаттасын түсіну және түрлі тәсілмен әрекет  жасау, этика нормаларын сақтап жауап беру   |  
  |       Сабақ мақсаттары   |    Барлық оқушылар білуге тиісті:  Тақырып туралы біледі   |  
  |   Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:    Мысалдар келтіре алады   |  
  |   Кейбір оқушылар білуге тиіс:   Қосымша парақшалармен жұмыс істейді   |  
  |   Бұрыннан бар білімдері   |    Тапсырмаларды сатылай кешенді талдауды біледі.   |  
  |   Жоспар   |  
  |   Жоспарланған  уақыттар   |    Жоспарланған уақыт (жаттығулар)   |    Ресурстар   |  
  |   Басталуы   |    Ұйымдастыру кезеңі  «Менің көңіл-күйім» жаттығуы  Мақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп салыңдар .  Қызығушылықты ояту  Таныстырылым   |        Таныстыры  лым, суреттер.   |  
  |           Ортасы         |     Жаңа сабақ  Оқулықта берілген тапсырмаларды орындау.  Түсіндіру.  Топтық, жеке жұмыс жүргізу.  Дәптермен жұмыс.  Аудио материалдарды тыңдау.   |    Оқулық, дәптер, үлестірмелі парақшалар, флипчарт.   |  
  |   Сергіту сәті   |    Тереңдет ойыңды,  Тiк ұста бойыңды.  Құстарға ұсайық,  Қалықтап ұшайық.  Шық алға оң қанат,  Шық алға сол қанат,  Шаршаған кездерде  Қонайық жорғалап.   |    Сергіту жаттығуы жазылған парақша   |  
  |   Аяқталуы     |    «Автор орындығы»      |    Сөздік жұмысын жүргізу.     |  
  |   Үйге тапсырма: мазмұндау.   |  
  |   Дифференциациялау оқушыларға мейлінше қолдау  көрсетуді қалай жоспарлайсыз?  Қабілетті оқушыға тапсырманы  қалайша түрлендіресіз?    |    Бағалау – оқушы білімін  тексеруді қалайша  жоспарлайсыз?      |    Пәнаралық байланыс –  Денсаулық пен қауіпсіздікті  тексеру, АКТ   |  
  |   Рефлексия  Сабақтың мақсаты  мен оқу міндеттері  анық па?  Бүгін оқушылар не  үйренді?  Сабақ қалай өтті,  қандай деңгейде  өтті?       |        Бүгінгі сабақ кызықты болды ма?                |  
  |   Дифференциялау  жоспарым жүзеге  асты ма?  Тапсырмалары  сәйкес болды ма?  Уақыт дәлдігі қалай  болды? Жоспарыма  қандай өзгерістер  енгіздім?   |    Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау       |  
  |   Қорытынды бағамдау    Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?  1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау.  2: Дарынды және үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл бөлу.  Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?  1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу.  2: Рефлексия.  Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ?     |