kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

План открытого урока по математике на тему "Математикалы? тапсырмалар"

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? типі саяхат саба?, о?ушылар кеме ар?ылы математика аралдарына саяхат жасады. О?ушылар?а тапсырма о?айдан ?иын?а жылжу болып табылды. ?рнектер аралынан бастап, с?з есептер мен логикалы? есептер аралы ар?ылы ?айталау ж?мысы ж?ргізілді. О?ушылар бір-біріне к?мектесу, ?олдау к?рсету, ?здік ж?мыс жасау да?ыдалырн арттырды.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«План открытого урока по математике на тему "Математикалы? тапсырмалар"»

Өтетін күні: 04.03.2016 ж.

Пән атауы: математика

Сабақтың тақырыбы: Қайталау. Математикалық тапсырмалар.

Сабақтың мақсаты: Оқушылардың алған білімдерін тиянақтау арқылы білім деңгейлерін анықтау.

Сабақтың түрі: қайталау

Сабақтың типі: саяхат сабақ

Сабақтың көрнекіліктері: тапсырмаларға байланысты суреттер, оқулық.

Қолданылатын технологиялар: АКТ, сын тұрғысынан ойлау стратегиялары, диалогтік оқыту



Сабақтың барысы.

Ұйымдастыру кезеңі.

  1. Психологиялық сәт: «Бүгін сабақта...»

  2. Зейіндерін сабаққа аудару: Бір, екі, үш – отырамыз тып-тыныш,

Жалқаулықты тастаймыз, сабақты біз бастаймыз.

Тақырыпты ашу.

қ



а



й





т



а



л



а





у





Білім деңгейлерін анықтау кезеңі.

  1. «Математика аралдарына саяхат» - бірінші арал, «Билет алу». Мақсаты: оқушылардың ауызша есептеулерін тексеру.

  2. Екінщі арал «Теңдіктер мен теңсіздіктер аралы»:

5 онд + 3 онд * 6 онд + 3 онд

8 онд – 4 онд * 3 онд + 3 онд

6 онд – 2 онд * 7 онд + 2 онд

1 онд + 4 онд * 4 онд + 1 онд

9 онд - 3 онд * 9 онд – 1онд

10 онд – 6 онд * 5 онд + 5 онд

5 онд-5 онд * 8 онд – 5 онд

3 онд + 5 онд * 4 онд+ 4 онд

  1. Үшінші арал «Сөз есептер әлемі». Бет 163, 4 есеп.

  2. Төртінші арал «Денсаулық» аралы. Алма ағашынан адманы алу. «БИ».

  3. Бесінші арал. «Геометриялық фигуралар алаңы». Көрсетілген геометриялық фигураларды ата.

  4. Алтыншы арал. «Ойлан, тап» аралы: «Кегель», «Заңдылығын тап», «Жұмбақтар».

  5. Бағалау. Жинаған ұпайларын санау. Бағалау. 10 ұпайдан көп жинаған оқушыларға «5», 7-ден 9-ға дейін ұпай жинаған оқушыларға «4», ал 6-дан төмен алғандарға «3».

  6. Рефлексия «Математикалық тапсырмалар не үшін қажет?», күннің жүзіне өздерінің ойын жазып, тақтаға ілу.





  1. Кем сөзіне қарама-қарсы сөз.

  2. Көп сөзіне қарама-қарсы сөз.

  3. Еламанның бойы Мирастан ұзын, бірақ Арайдан аласа. Бойы ең ұзын баланың атын жаз.

  4. Екі сан бірдей болған жағдайда ортасына қандай таңба қоямыз.

  5. 3 пен 3-тің қосындысының мәні.

  6. Бір жағы шектелген геометриялық фигура

  7. Белгісіз компоненті бар теңдік.


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 1 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
План открытого урока по математике на тему "Математикалы? тапсырмалар"

Автор: Кумарова Булбул Рахимовна

Дата: 06.03.2016

Номер свидетельства: 302706


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства