Ұйымдастыру кезеңі Сыныппен байланыс орнату Топқа бөлу Сыныптың білім деңгейін анықтау Өткен сабақты пысықтау Кіріспе бөлімі Сабақ әрекетін қызықтыру Сабақтың мақсатын анықтау Білу кезеңі Түсіну кезеңі Қолдану кезеңі Сергіту сәті | 1.Ұйымдастыру бөлімі . Балалар, бір – біріңе қарап жымиыңдар, жайланып отырып, көздеріңді жұмыңдар. Күн жарығын алақанға саламын. Жүрегіме басып ұстай қаламын. Ізгі әрі нәзік, жарық, мейірімді, Болып кетер сонда дереу жан-жағым. Баланың зейінін сабаққа аудару.Оқушылар мына жердегі жемістерді алып топқа бөлінеміз Сынып ережесін шығару. Оқушылар сынып ережесін құрады. « Тездет, бірақ қателеспе!» ойыны Үш қатардан 3 оқушы шығып тақтада орындайды. 1-тапсырма Түсіндіру кезінде әр жағдайда неше толымсыз көбейтінді бар екеніне назарларын аудару. 2413·210=506730 8321∙102=998520 2521·403=1015963 | 2521·430=1084030 2413∙201=485013 8321∙120=848742 | 2-тапсырма Есепті шығар. №3 №2 геометриялық тапсырманы оқушылармен талдай отырып орындау. №3 а) 34000:8=4250 5100:4250=12 қап Жауабы: 12 қап барлығы ә) 66880- (248∙160) =27200 27200:85=320 Жауабы: 1 кг кәмпит 320 теңге тұрады. №4 есептерді теңдеу құру арқылы шығару. №5 Өрнектердің мәнін табу, жұппен жұмыс. Шығарған мысалдарын бір-біріне тексерту. №7 тапсырманы балалар өз бетінше орындайды. V=5∙2∙12=120 (см³) V=2∙2∙2=8 (см³) V=5∙3∙2=30 (см³) V=16∙7∙3=336 (см³) 3- тапсырма №4. 24* 256 = 6144+137=6281 348* 256= 89088+247=89335 4-тапсырма №5. а) түсіндіре отырып орындау. Ш: 17+14=31 110 – 17= 93 93:31 = 3сағ Ж: 3 сағат жолда Би қимылдарын келтіру | 1-модуль Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер (диалог арқылы оқыту) Топқа бөліну 1-модуль Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер (диалог арқылы оқыту) Топпен орындау «Кім шапшаң?» 2-модуль Дәптермен жұмыс жеке тапсырма 2-модуль Сыни тұрғыдан ойлау «Жалғасын тап» тапсырманы орындау 6-модуль Жас ерекшелікке сай «Жалғасын тап» № 5 (а, ә, б) 4 – модуль АКТ |