kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Әдебиеттік оқыту.2-сынып. Тақырыбы: С.Жүнісов "Кімнің мекені жақсы?".

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сабақтың тақырыбы: Кімнің мекені жақсы?
Сабақтың мақсаты:
1. Білімділік: Оқушыларға мәтіндегі негізгі ойды өздеріне таптырып, өз ойын өз сөзімен жеткізе білуге үйрету. Жаңа мысалды талқылау.
2. Дамытушылық: Оқушылардың шығармашылық қабілеттерін шыңдау, қиялы мен ойлау шеңберін дамыту, байланыстырып сөйлеуге дағдыландыру.
Тәрбиелік: Оқушыларды топтасып жұмыс істеуге тәрбиелеу, туған жерін сүюге тәрбиелеу.
Сабақтың көрнекілігі мен құрал жабдықтары:
Сабақтың типі: Өткен сабақты қайталау.
Сабақтың барысы: Ұйымдастыру кезеңі:
Балалар, бүгінгі біздің сабағымыз ерекше. Себебі бүгін бізге қонақтар келді. Қане қазақы дәстүрімізбен қонақтармен сәлемдесейік. Бүгін біз қонақтарға, сыныбымыздың үлгілі, тәртіпті білімді екенін көрсетеміз. Ендеше сабағымызды бастайық.
Үй тапсырмасын сұрау:
Миға шабуыл стратегиясы:
Бұл кімнің шығармасы?
- С Жүнісов кім?
Қандай жаңылтпаш жаттадық.
Балалар, біз бұл тақырыптың 2 бөлімін оқыдық. Бұл тақырыпты өткенде біз 4 орталыққа бөлінген болатынбыз. Әр орталыққа тапсырма берілген. Жалпы бәрімізге тапсырма мәтінді түсініп оқу, және тапсырмаларды орындау.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Әдебиеттік оқыту.2-сынып. Тақырыбы: С.Жүнісов "Кімнің мекені жақсы?".»

Сабақтың тақырыбы: Кімнің мекені жақсы?
Сабақтың мақсаты:
1. Білімділік: Оқушыларға мәтіндегі негізгі ойды өздеріне таптырып, өз ойын өз сөзімен жеткізе білуге үйрету. Жаңа мысалды талқылау.
2. Дамытушылық: Оқушылардың шығармашылық қабілеттерін шыңдау, қиялы мен ойлау шеңберін дамыту, байланыстырып сөйлеуге дағдыландыру.
Тәрбиелік: Оқушыларды топтасып жұмыс істеуге тәрбиелеу, туған жерін сүюге тәрбиелеу.
Сабақтың көрнекілігі мен құрал жабдықтары:
Сабақтың типі: Өткен сабақты қайталау.
Сабақтың барысы: Ұйымдастыру кезеңі:
Балалар, бүгінгі біздің сабағымыз ерекше. Себебі бүгін бізге қонақтар келді. Қане қазақы дәстүрімізбен қонақтармен сәлемдесейік. Бүгін біз қонақтарға, сыныбымыздың үлгілі, тәртіпті білімді екенін көрсетеміз. Ендеше сабағымызды бастайық.
Үй тапсырмасын сұрау:
Миға шабуыл стратегиясы:
Бұл кімнің шығармасы?
- С Жүнісов кім?
Қандай жаңылтпаш жаттадық.
Балалар, біз бұл тақырыптың 2 бөлімін оқыдық. Бұл тақырыпты өткенде біз 4 орталыққа бөлінген болатынбыз. Әр орталыққа тапсырма берілген. Жалпы бәрімізге тапсырма мәтінді түсініп оқу, және тапсырмаларды орындау.
Қане әр топтан 1 - 1 оқушы түсінік айтайық.
Тапсырма бойынша жауап. Әр топтан 1 оқушы жауап береді.
1. Зерттеу орталығы: Көкқұтан туралы не білесің? Бізге таныс үш кейіпкер туралы зерттеу.
2. Көркем әдебиет орталығы: Суретке қарап әңгіме құрастыру.
3. Бейнелеу орталығы: Мәтін бойынша сурет салып келу.
4. Театр орталығы: Сахналап беру.
Дұрыс балалар, бұл бөлім бойынша біздің үш кейіпкерімізге жайлы қоныс, жақсы мекен табылмады.
Жаңа сабақ: Біз бүгін осы тақырыптың 3 - ші бөлімін оқимыз.
Қане, балалар 4 орталықтан 1 - 1 оқушы оқып шығайық. Түсіндіріп шығу.
Сөздікпен жұмыс.
Сергіту жаттығуы
Балалар соңғы сөйлем С. Жүнісовтің әңгімесінің негізгі ойы болады. Негізгі ой бір оқиғамен байланысып бірнеше оқиғамен жалғасады.
Әр орталыққа тапсырма:
1. Зерттеу орталығы: С. Жүнісовтің « Кімнің мекені жақсы?» Мәтіндегі негізгі ойдың басталуын, жалғасуын, аяқшалуын тап.
2. Көркем әдебиет орталығы: Мәтін неше бөлімнен турады? Әр бөлімге ат қой.
3. Бейнелеу орталығы: Мәтін бойынша сурет салу.
4. Театр орталықтан: Мәтінді оқып әр кейіпкер сөздеріне дайындалып отыру.
Әр орталықтан 1 оқушы шығып тапсырманы орындайды.
Проблемалық сұрақ: О, шіркін! Дүниеде мен тұрған жерден...
Балаларға, мақал – мәтелді пайдалана отырып, әңгіме айту.
Сабақты қорытындылау: Сонымен, әркімнің өз мекенінен жайлы қоныс, жақсы мекен жоқ. Туған жердей жер болмас - туған елдей ел болмас. Әркімнің туған жері – Мысыр шаһары.
Үйге тапсырма: Кімнің мекені жақсы?




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 2 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Әдебиеттік оқыту.2-сынып. Тақырыбы: С.Жүнісов "Кімнің мекені жақсы?".

Автор: Жаншуреева Бақтыгүл Сүгірбайқызы

Дата: 08.06.2017

Номер свидетельства: 421023


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства