kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Ашы? саба? «К?м?н» М.Гумеров.

Нажмите, чтобы узнать подробности

Автор  жайлы  м?лімет  беру,??гіме барысында кейіпкерлерді? іс- ?рекеттерін аны?тау,жаман-жа?сы ?асиеттерді ажырата білу,с?здік  ?орын арттыру.

Автор  жайлы м?лімет алады,??гіме барысында кейіпкерлерді? іс- ?рекеттерін аны?тай алады,жаман-жа?сы ?асиеттерді ажырата біледі,с?здік  ?оры артады.

 

«Ысты?  орынды?»  ?дісі,  «Венн диаграммасы», «Джигсо» ?дісі, «Кластер  ?дісі», «БББ  кестесі»,СТО.

 

 

 

 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Ашы? саба? «К?м?н» М.Гумеров. »

Мерзімі

17.09.14 ж.

Тақырыбы

№2 «Күмән» М.Гумеров.

Сабақтың мақсаты

Автор жайлы мәлімет беру,әңгіме барысында кейіпкерлердің іс- әрекеттерін анықтау,жаман-жақсы қасиеттерді ажырата білу,сөздік қорын арттыру.

Күтілетін нәтиже

Автор жайлы мәлімет алады,әңгіме барысында кейіпкерлердің іс- әрекеттерін анықтай алады,жаман-жақсы қасиеттерді ажырата біледі,сөздік қоры артады.


Оқушылар дұрыс шешім шығаруды ,адалдық пен шыншылдық туралы өз ойларын растауды үйренеді

Әдіс-тәсілдер

«Ыстық орындық» әдісі, «Венн диаграммасы», «Джигсо» әдісі, «Кластер әдісі», «БББ кестесі»,СТО.





Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Уақыты

Ресурстар

Ұйымдастыру бөлімі

Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу. 1,2,3 санау арқылы топқа бөлемін


Сандарға байланысты топтасады. Топбасшыларын сайлап алады.




2мин

Цифрлар

Білу

Үй тапсырмасын «Ыстық орындық» әдісі бойынша сұраймын.

Мұғалім тақырыбына арнап « Бес жол өлең»жазғандарын оқытамын.

Жұмбақтарды шешіп «Мектеп»сөзін шығаруды тапсырамын.

«Ыстық орындық» әдісі арқылы әр топ бір- біріне сұрақ береді .Бес жол өлеңді оқып береді.Жұмбақтарды шешеді , жасырылған сөзді табады .

Әрбір дұрыс жауап жұлдызша стикерімен бағаланады .

10мин

Сөзжұмбақтың сызбасы

Түсіну







«Джигсо әдісі» бойынша мәтінді әр топқа бөліп беремін.

«Джигсо әдісі» бойынша әңгіме желісін түсінуге бағыт алады.

«Бағдаршам әдісі» бойынша топ өз-өзін бағалайды.

10мин

. Бағдаршам

Қолдану

«Кластер әдісі» арқылы

Дәуіт, Рақила, Әтіркүлге сипаттама жазуды тапсырамын.

Үш оқушыны «Кластер әдісіне» салып сипаттайды.

Бірін-бірін жұлдызша стикерімен бағалайды .

7 мин

А3 парақтары.


Талдау жинақтау


Ашық сұрақтар беремін .

1.Оқиға қалай басталып еді?

2.Оқиға кейіпкерлері кімдер?

3.Кімдердің әрекеті дұрыс деп ойлайсың ?

4.Оқиға неліктен «Күмән» деп аталады?

Жақсы және жаман қасиеттерді «Венн диаграммасы» бойынша орындауды тапсырамын.31-беттегі суретпен жұмыс жасап , логикалық тапсырманы орындатамын . Терезені сындырмай көбелекті ұстап алудың амалын қалай табуға болатыны жайлы постер жасатамын.


Ашық сұрақтарға сыни тұрғыда ойланып жауап бере отырып ,тақырыптың

«Күмән »деп аталу себебін түсіндіреді .

Үш топ «Венн диаграммасын» салып,жақсы және жаман қасиеттерді талдап береді.

Әр түрлі ұсынысты білдіреді

Постер жасап , қорғайды.

Басбармақты көрсету арқылы бағалайды . Жұлдызша стикері арқылы бір-бірін бағалайды.

12 мин

АКТ.






Венн диаграммасы

БББ кестесі

Бағалау

Жұлдызша стикерлермен бағалайды.

1 мин



Үй тапсырмасы


1.«Күмән» әңгімесін оқу.

2.Бірнеше сұрақтар дайындап келу.


Оқушылар тапсырмаларды күнделіктеріне жазып алады.







1мин



Оқулық.




Рефлексия

Оқушыларға «БББ кестесі беремін» жауаптарын ілгіземін.

«БББ кестесі» арқылы білемін,білгім келді,білдім сұрақтарына жауаптарын стикерге жазып,кестеге іледі.



2 мин


«БББ кестесі».





























Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 3 класс

Скачать
Ашы? саба? «К?м?н» М.Гумеров.

Автор: Заханова Патима

Дата: 06.12.2014

Номер свидетельства: 139961


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства