kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Адам е?бегі

Нажмите, чтобы узнать подробности

К?ні29.12.2015ж

Сынып:1 «?»

Саба?:Д?ниетену

Саба?ты? та?ырыбы:Адам е?бегі

Саба?ты? ма?саты: балалар?а е?бектенуді? ?ажеттілігі еткен е?бегіні? жемісін к?ретіндігі, болаша?та ?андай маман болатынды?ына ба?дар беру.Маманды?тар?а деген ?ызы?ушылы?тарын арттыру.

Білімділік: Балалар?а  е?бек етуді? ?ажеттілігі,еткен е?бегіні? жемісін к?ретіндігі,болаша?та ?андай маман болатынды?ын ба?дар беру.

Дамытушылы?: Мамандар?а деген ?ызы?ушылы?ын арттыру

Т?рбиелік: Адам е?бегіне ??рметпен ?арау?а,с?юге т?рбиелеу.

?діс- т?сілі:т?сіндіру,с?ра?-жауап,к?рнекілікпен ж?мыс.

К?рнекілігі:суреттер,

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Адам е?бегі»

Күні:17.10.2015ж

Сынып:1 «Ә»

Сабақ:Дүниетену

Сабақтың тақырыбы:Адам еңбегі

Сабақтың мақсаты: балаларға еңбектенудің қажеттілігі еткен еңбегінің жемісін көретіндігі, болашақта қандай маман болатындығына бағдар беру.Мамандықтарға деген қызығушылықтарын арттыру.

Білімділік: Балаларға еңбек етудің қажеттілігі,еткен еңбегінің жемісін көретіндігі,болашақта қандай маман болатындығын бағдар беру.

Дамытушылық: Мамандарға деген қызығушылығын арттыру

Тәрбиелік: Адам еңбегіне құрметпен қарауға ,сүюге тәрбиелеу.

Әдіс- тәсілі:түсіндіру,сұрақ-жауап,көрнекілікпен жұмыс.

Көрнекілігі:суреттер,

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру кезеңі.Амандасу,түгендеу,балалардың назарын сабаққа аудару.

II.Жылулық шеңбері.

Армысың алтын күн,

Армысың көк сапан,

Армысың қонақтар

Армысың жан досым.

Жылуыма жылу қос,

Міне менің қолым.

III.Үй тапсырмасын тексеру.Өткен сабақты еске түсіреміз.

1.Адамдар табиғатқа қарап қандай заттар ойлап тапқан?

2.Ол заттардың адамдарға пайдасы барма?

3.«Адамды адам еткен- еңбек» деген мақалды қалай түсінесіңдер?

4.Сондықтан балалар табиғатқа біз қалай қарауымыз керек?

IV.Оқушыларды топқа бөлу.

Оқушыларды қиындылар арқылы топқа бөледі.

I-топ:Қойшы

II-топ:Дәрігер

III-топ:Диқаншы

V.Топ ережесін еске түсіру.

1.Бірбірімізді тыңдаймыз.

2.Басқаның пікірі құнды.

3.Тақырыпқа байланысты сөйлейміз.

4.Өзара көмек беру.

VI.Жаңа сабақ. Сұрақ-жауап

а) «Қойшы», «Дәрігер», «Диқаншы» дегенді бір сөзбен кімдер дейміз?

Иа, мамандық иесі дейміз.

Енді,әр топ осы адамдардың еңбегін сурет арқылы топтастырып,ортаға шығып әңгімелеп бересіңдер.

VII.Жұмбақтар жасыру.

VIII.Сергіту сәті

IX.Мозайка құрастыру.

I-топ.

Тігінші еңбегінің қоғамға пайдасы тоқталу.

II-топ.

Мұғалім еңбегінің қоғамға пайдасы тоқталу.

III-топ

Ғарышкер еңбегінің қоғамға пайдасы тоқталу.

X.Ойын «Сәйкестендіру»

XI.Қорытынды

Бүгінгі сабақта не жайында,кімдер туралы әңгімеледік?

Иа, адам еңбегі және қоғамға пайдасы жайлы әңгімеледік.

Еңбек- адамның өзіне,өміріне және қоғамға пайда келтіретін іс-әрекеті.Еңбек арқылы адам өз арманы мен мақсатына жетіп,қуанышқа,бақытқа бөленеді.Балалар сендердің еңбектерің не?

Иа,сендердің еңбектерің оқып,білім алу.

XII.Бағалау.

XIII.Үйге тапсырма.


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 1 класс

Скачать
Адам е?бегі

Автор: Ны?метова Еркеш Нурдильдиновна

Дата: 29.12.2015

Номер свидетельства: 271078


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства