kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Y=k/х функциясы

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сабақ жоспары

Тақырып: y=k/x функциясы және оның графигі

Мектеп:№6 ЖББОМ

Күні 11.10.2016 ж

Қатысушының саны

Қатыспағаны

Пән: математика

Мұғалімнің аты-жөні Мухамеджанова Г.М.

Сынып: 7

Оқыту

мақсаты:

y=k/x  түріндегі функцияларын пайдаланып есептер шығарады

Оқыту

мақсаты/ Күтілетін нәтижелер:

Барлығы: Функцияларды пайдаланып график салады.

Көпшілігі: y=k/x  түріндегі функцияларын пайдаланып есептер шығарады.

Кейбіреулері: y=k/x  түріндегі функцияларының графиктерін берілген мәндері бойынша салады

Ж о с п а р

Жоспарлау уақыты (минутпен)

Жопарланған іс-әрекеттер

Бағалау

Ресурстар

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеттері

Кіріспе (2 мин)

(2 мин)

1.Ұйымдастыру, ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.

Әр оқушы бір – біріне жақсы тілектер айтады.

2.Үй тапсырмасының орындалуын тексеру

Мұғаліммен сәлемдесу

 

 

Дәптерлерін жинап алу

Мадақтау

Т.А.Алдамұратова «Атамұра» 2015 жыл

Негізгі бөлім

 (5 мин)

Есептер шығару. 18мин

Деңгейлік тапсырмалар.

10мин

5 мин

2 мин

Қайталау сұрақтары арқылы анықтама айтқызу

- Функцияның анықталу облысы? (x  0-ден өзге );
- функция графигі  (0;0) нүктесі арқылы өте ме? (жоқ);
- функция графигі  OY және OX осьтерімен қиылыса ма? (жоқ).
 тұрғызылған графиктерді салыстыра отырып, әр топ өз қорытындыларын айтады,

- график координаталар басына қарағанда симметриялы;

Егер k>0, онда график  I және III ширекте, ал k<0, болса II және  Ivширектерде орналасады.

Мұғалім: Пайда болған график  гипербола деп аталады. Грек тілінен аударғанда  " бір нәрсе арқылы өту” деген мағынаны береді.  Қысқаша тарихи мәлімет беріледі.

Тақтамен жұмыс

Жекелей тапсырмалар (дарынды оқушылармен жұмыс

Қорытындылау

Үйге тапсырма

Оқушылар сұрақтарға жауап береді

Тақтада есептер орындайды.

Әр оқушы өзіне берілген тапсырмаларды орындайды

Оқушылар қайталап анықтаманы айтады

Күнделікке жазады

мадақтау

мадақтау

презентация

Тақта, бор

жекелеген оқушының деңгейіне қарай тапсырма жазылған карточкалар

Рефлексия 1 мин

Сабақтың алдындағы мақсатыңа жеттің ба?

Екі жұлдыз, бір тілек

Рефлексия бойынша оқушылар өз эмоцияларымен білдіреді.

Қосымша ақпараттар

Дифференциация

Қатысушыларға көмектесуді қалай жоспарлайсыз?

-Жекелеген оқушыларға түсініксіз сұрағын түсіндіру арқылы.

Анағұрлым дағдысы қалыптасқан қатысушыларға қандай тапсырмалар беруді жоспарлайсыз?

-Күрделенген тапсырмалар

Бағалау –қатысушылардың білімін/прогресті қадағалауды қалай жоспарлайсыз? (ақпартатты қорытындылау/бағалау идеясы)

Пән аралық байланыс

Рефлексия

Оқыту/сабақтың мақсаттарына жете алдыңыз ба?

Бүгін қатысушылар нені үйренді?

Оқытуда атмосфера қалай болды?

Менің дифференцирленген әдіс-тәсілдерім жұмыс барысында қаншалықты орындалды?

Мен кестеге сай жұмыс жасадым ба?

Мен өз жоспарыма қандай өзгерістер енгізуіме болады және неге?

Бұл орынды өз сабағыңыз бойынша бақылау барысын жазуға қолданыңыз. Сол жақ бағанда жазылған сұрақтарға жауап бере өз сабағыңыз бойынша жазыңыз

Қорытынды бағалау

Сәтті болған екі жағдайды атаңыз (оқу мен оқыту)

1:

2:

Сабақты жақсартуға мүмкін болатын екі жағдайды атаңыз (оқу мен оқыту)

1:

2:

Сынып/аудитория жайында мен қандай жаналық білдім, сонымен қатар жеке қатысушылар туралы не білдім, менің келесі сабақты өткізуіме осы аталғандар қалай әсер етеді/қалай көрініс табады?







 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«y=k/х функциясы»

Сабақ жоспары

Тақырып: y=k/x функциясы және оның графигі

Мектеп:№6 ЖББОМ

Күні 11.10.2016 ж

Қатысушының саны

Қатыспағаны

Пән: математика

Мұғалімнің аты-жөні Мухамеджанова Г.М.


Сынып: 7

Оқыту

мақсаты:

y=k/x  түріндегі функцияларын пайдаланып есептер шығарады.

Оқыту

мақсаты/ Күтілетін нәтижелер:

Барлығы: Функцияларды пайдаланып график салады.

Көпшілігі: y=k/x  түріндегі функцияларын пайдаланып есептер шығарады.

Кейбіреулері: y=k/x  түріндегі функцияларының графиктерін берілген мәндері бойынша салады


Ж о с п а р

Жоспарлау уақыты (минутпен)

Жопарланған іс-әрекеттер

Бағалау


Ресурстар

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеттері

Кіріспе (2 мин)



(2 мин)

1.Ұйымдастыру, ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.

Әр оқушы бір – біріне жақсы тілектер айтады.

2.Үй тапсырмасының орындалуын тексеру

Мұғаліммен сәлемдесу



Дәптерлерін жинап алу




Мадақтау

Т.А.Алдамұратова «Атамұра» 2015 жыл

Негізгі бөлім

(5 мин)

















Есептер шығару. 18мин

Деңгейлік тапсырмалар.

10мин

5 мин


2 мин

Қайталау сұрақтары арқылы анықтама айтқызу

- Функцияның анықталу облысы? (x  0-ден өзге );
- функция графигі  (0;0) нүктесі арқылы өте ме? (жоқ);
- функция графигі  OY және OX осьтерімен қиылыса ма? (жоқ).
 тұрғызылған графиктерді салыстыра отырып, әр топ өз қорытындыларын айтады,

- график координаталар басына қарағанда симметриялы;

Егер k0, онда график  I және III ширекте, ал kболса II және  Ivширектерде орналасады.

Мұғалім: Пайда болған график  гипербола деп аталады. Грек тілінен аударғанда  " бір нәрсе арқылы өту” деген мағынаны береді.  Қысқаша тарихи мәлімет беріледі.

Тақтамен жұмыс



Жекелей тапсырмалар (дарынды оқушылармен жұмыс


Қорытындылау


Үйге тапсырма

Оқушылар сұрақтарға жауап береді

















Тақтада есептер орындайды.


Әр оқушы өзіне берілген тапсырмаларды орындайды

Оқушылар қайталап анықтаманы айтады

Күнделікке жазады

мадақтау


















мадақтау







презентация


















Тақта, бор


жекелеген оқушының деңгейіне қарай тапсырма жазылған карточкалар



Рефлексия 1 мин

Сабақтың алдындағы мақсатыңа жеттің ба?

Екі жұлдыз, бір тілек

Рефлексия бойынша оқушылар өз эмоцияларымен білдіреді.



Қосымша ақпараттар

Дифференциация

Қатысушыларға көмектесуді қалай жоспарлайсыз?

-Жекелеген оқушыларға түсініксіз сұрағын түсіндіру арқылы.

Анағұрлым дағдысы қалыптасқан қатысушыларға қандай тапсырмалар беруді жоспарлайсыз?

-Күрделенген тапсырмалар

Бағалау –қатысушылардың білімін/прогресті қадағалауды қалай жоспарлайсыз? (ақпартатты қорытындылау/бағалау идеясы)


Пән аралық байланыс


Рефлексия

Оқыту/сабақтың мақсаттарына жете алдыңыз ба?

Бүгін қатысушылар нені үйренді?

Оқытуда атмосфера қалай болды?

Менің дифференцирленген әдіс-тәсілдерім жұмыс барысында қаншалықты орындалды?

Мен кестеге сай жұмыс жасадым ба?

Мен өз жоспарыма қандай өзгерістер енгізуіме болады және неге?

Бұл орынды өз сабағыңыз бойынша бақылау барысын жазуға қолданыңыз. Сол жақ бағанда жазылған сұрақтарға жауап бере өз сабағыңыз бойынша жазыңыз

Қорытынды бағалау

Сәтті болған екі жағдайды атаңыз (оқу мен оқыту)

1:

2:

Сабақты жақсартуға мүмкін болатын екі жағдайды атаңыз (оқу мен оқыту)

1:

2:

Сынып/аудитория жайында мен қандай жаналық білдім, сонымен қатар жеке қатысушылар туралы не білдім, менің келесі сабақты өткізуіме осы аталғандар қалай әсер етеді/қалай көрініс табады?






Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 7 класс

Скачать
y=k/х функциясы

Автор: Мухамеджанова Гуля Мажитовна

Дата: 10.11.2016

Номер свидетельства: 357332


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

Распродажа видеоуроков!
ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства