kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Тригонометриялы? функцияларды? ?ос б?рыштарыны? формулалары

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ымны?  ма?саты тригонометриялы? функцияларды?  ?ос б?рыштарыны?  формулаларымен  таныстыра отырып формуланы есеп шы?ару барысында пайдаланып  ?йрету.Саба?  барысында "Крестиктер-н?лдіктер", "Он с?ра?", "Дайындал,назар сал,о?ы?дар", "Ми?а шабуыл","sms"  ?діс т?сілдерін ?олдандым.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Тригонометриялы? функцияларды? ?ос б?рыштарыны? формулалары »



Пән : Алгебра Сыныбы : 9 класс Мерзімі:11.03.15


Сабақтың тақырыбы:

Тригонометриялық функциялардың қос бұрыштарының формулалары

Мақсаты:

Тригонометриялық функциялардың қос бұрыштарының формулаларын ықшамдау кезінде есептерге қолданылатын формулалардың түрін білу.

Оқыту нәтижесі:

Тригонометриялық функциялардың қос бұрыштарының формулаларын есептерді шешу барысында қолдануды біледі.

Түйінді идея :

Тригонометрия-математикалық маңызды ұғымдардың бірі!


Сабақ барысы


Уақыт


Мұғалімнің іс-әрекеті


Оқушының іс-әрекеті


Ресурс

2 минут





1 минут

Ынтымақтастық атмосфера орнату.

Психологиялық тренинг.

« Бойымыздағы бір + және – »


+; - ; · ; : арифметикалық амалдар бойынша топқа бөлу.


Ынтымақтастық орнату





Оқушылар амалдар бойынша 4 топқа бөлінеді







5 минут







2минут

« Крестиктер – нөлдіктер »

әдісі бойынша білімдерін тексеру



Бағалау


«Он сұрақ » әдісі бойынша жаңа материалды ашу

Оқушылар өткен тақырып бойынша өз білімдерін сұрақтарға дұрыс жауап бере отырып көрсетеді

От шашу


Қатысушы сыныпқа 10 сұрақ қояды ,оған иә,жоқ деп жауап береді

А3 , маркер







Стикер



25 минут

«Дайындал, назар сал , оқыңдар » әдісі

Қос бұрыштың формулаларын қорытып шығару


Үш шапалақ



« Миға шабуыл »

А - В - С деңгейлік тапсырма , топпен орындайды









Топқа бөліну

Доғал,сүйір,жазыңқы ,тік бұрыштар бойынша

Өздері жаңа тақырыпты оқып қос бұрыштың формуласын қорытып шығарып , топтан бір оқушыдан шығып түсіндіреді.



Есепті шешу жолында қолдануды үйренеді.


Оқушылар берілген А,В,С деңгейлік тапсырмаларды орындайды , бір бірінің жұмысын тексереді, бағалайды.


Топпен жұмыс



Бағалау парақшасына өз-өздерін бағалайды


А-3

Түрлі-түсті маркер

Оқулық






Акт



Оқулық,жұмыс дәптері












Бұрыштар суреті

3 минут

Сергіту cәті

«Түрлі тұрпатты фигуралар » бөлмесі

Бір адам топтан «түрлі тұрпатты фигуралар бөлмесін» жасайды.Ол адамдарды түрлі жағдайда сомдайды,оларды бір-біріне тізбектеп қояды т.б.


5 минут










2минут






«sms» мұғалімнің ұялы телефонына хабарлама жазу.









Үйге тапсырма беру

«sms» мұғалімнің ұялы телефонына Сабақ қалай өтті,өзі сабаққа қалай қатысқаны,өзін бағалап хабарлама жазады.

Бүгінгі сабақ бойынша

қорытынды жасайды.


Бағалау парақшасы арқылы

оқушылар өз-өздерін бағалайды.



А3,маркер,стикер









Бағалау парақшасы




























Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 9 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Тригонометриялы? функцияларды? ?ос б?рыштарыны? формулалары

Автор: Искендирова С.К. Тренер Сеткереева ?.А

Дата: 16.04.2015

Номер свидетельства: 202223


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства